Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia--->to chyba wypita bylas:P:D Szef\"tyran\" mnie zdegradowal......cudownie ,normalnie swietnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->ja czulam dla tego ,ze bylam zmeczona i tylko o sniadaniu wiec szybko mi sie dobrze zrobilo:D:P Nie mam planow na dzisiejszy dzien ....masakra:O Udanego wypoczynku Wam zycze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam śniadnko właśnie,teraz leżę z laptopem,a potem idę do restauracji na obiad-bo wygrałam zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula o gratuluje:) a z kim idziesz? i w jakim konkursie wygralas?:) i do jakiej kwoty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->bo moze ja malo wymagajaca jestem;-))....czasami:P U mnie lato:P Szybko minela mi niedziela:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam z rana......slonecznie:-)) Wyspani?;-)):D Wielbicielu---->ostatnio mniej niz kiedys;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w radiu wygralam:) pierwszy raz w zyciu:) no i juz bylam w chinskiej restauracji na pysznym obiadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:classic_cool:🖐️ wróciłam ze spaceru...:classic_cool: bociany przyleciały...skowronki spiewaja...WIOSNA:classic_cool: przebisniegi kwitną...i krokuski lada dzien... mój bocian majowy;-) mam juz zwolnienie z pracy...teraz tylko czekam;-) powietrze mnie rozwalilo....lenia mam jak nigdy...ale teraz sie tym nie przejmuje;-) milego wiosennego popoludnia:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo..i stronke zaliczyłam:D nabrałam ochoty na nalesniki....mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revi oewyf
ja udaje, że pracuje, myslę o tej pieprzonej starej dziwce - ex mojego faceta - co szuka z nim kontaktu i planuje co zrobić na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revi oewyf
upssss widzę, ze tamat od pierwszej do trzysetnej strony t roszkę się zmienił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roof
ja zaraz ide do sklepu po cos slodkiego bo mam chcice xD a potem bd ogladac denny serialik pierwsza milosc :P nie wiem czemu go lubie ale jakos mnie wciagnal ^^ a pozniej bede sie "uczyla" na kartkowke z historii i spradzian z wosu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzyj ją
własnie sie osrałam - w kupie raźniej ;) polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to chcialam napisac , ze neistety ale musze odejsc z tego frum niesadzilam ze kiedys to nastapi ale sila wyzsza plakac mi sie chce moe kiiedys tu jeszcz zajrze \"anonimowo\" Wam pomacham trzym ajcie sie kochania i dbajce o ten topick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×