Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

\" Carolans Finest Irish Cream znakomity irlandzki likier kremowy. Wyjątkowa kompozycja świeżej śmietany, miodu oraz irlandzkiej whiskey. \" i spróbuj sobie wyobrazić :D no, a teraz spać! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mozna opisac,ale wiem pora juz nie ta;-)) Ciekawe czy tutaj mozna go kupic..... Wiec Twoje zdrowie:-)) I tym przyjemnym akcentem zegnam sie z Toba i zycze CI spokojnej nocy :-)) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) ] Asiu wow 10kg jedna bi8blia?:o no no:) to wiadomo co Ci na ewentualny prezent kupic z tym , ze wpierw trza znac co juz posiadasz coby sie nei powtorzylo:) ] Wielbicielu Ty sie chbyam znasz na informatycznych problemach moze mi wiec pomozesz jak otwieram system to pojawia mi sie nst blad Aplikacja nie została własciwie zainicjowana (0xc0000142), problem z uruchomieniem windowsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia[:)🖐️ na słoneczku sobie jestem...czytam....aktualnie prasówka;-) Seti..ja sie nie znam na kompach...od tego mam pana Krzysia;-) narobiliscie mi wczoraj smaka na cos z procentami...echhh..jeszcze dlugo nic z tego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek090
Zajadam sie własnorecznie zrobiona kanapka i mysle ,mysle nad tym ile nakretek Luksusowej waży barman nicdodac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie...coś bym zjadła...tylko co?;-) przysmak angielskiej królowej...kanapka z pszennego chlebka ze swiezym ogórkiem....masełko do tego oczywiscie....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zly dzis dzien mam....cos ostatnio za duzo w moim zyciu takich dni eh. do pracy sie zbieram:-)) Udanej reszty dnia zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Buziaki dla Wszystkich 👄👄👄 Wielbicielu---->wieki tego nie slyszalam:-) Udanego i slonecznego dnia Wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:)🖐️ słonecznego kwietnia ciąg dalszy:classic_cool: ta wiosna mnie rozpieszcza...pogoda cudna...czujemy sie baaardzo dobrze...:) Asiulka..głowa do gory:)...w zyciu roznie sie plecie...ale bedzie oki:classic_cool: poturlam sie na krotki spacerek...dalej sama wole sie nie wypuszczac... do potem🖐️ trzymajta sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis czyli idealnie sobie to wszystko zaplanowalas;) tzn to turalnie sie wiosna a nie nap latem, kiedy to pewnie upaly nie dawalyby Ci spokoju i byloby pewnie nie tak przyjemnie jak teraz-czyli w sam raz:) P.S. u mnie cos z rana niebo w chmurach ale jest cieplo pisze se prace na spacerek ide pozniej z kolezanka:) milego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam....dzis lepiej sie czuje:-)) Jeszcze dwa dni pracy :Di jeden dzien wolnego:O Lubis--->masz racje w zyciu roznie sie plecie....kiedys w koncu bedzie lepiej ,bo ciagle nie moze byc zle;-)).....tak sobie tlumacze:-) p.s a co z fotkami dla nas?nic nam nie wyslesz?😭 Wcinam nalesniki z serem ,galaretka i czekolada;-) Udanego wieczoru zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle...wysle...;-) Seti nic nie planowalam;-) czasami w zyciu to sie jednak dobrze uklada:classic_cool: niedospana jestem...cala noc nie moglam sie ulozyc....no nic,moze w ciagu dnia utne sobie drzemke;-) udanego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->czekamy cierpliwie;-)) Wielbicielu---->jaki weekend?jeszcze caly piatek zostal,a mi jeszcze sobota😭 Smigam do pracy. milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni mam nieustajacy weekend;-) za to pozniej sie zacznie:D ale...cieszmy sie chwila;-) ogórki za mna chodzą...stadami wręcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis---->pozniej zacznie sie tylko to co najlepsze:-) nie wliczjac nocy nieprzespanych;-)) p.s poczta ciagle pusta😠;-)) Z pracy wrocilam. Ciasto ze sliwkami robie i dom sprzatam.......wszystko na raz;-)) Milego wieczoru i weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poganiac mnie😠 :D:p mhmm..ciasto ze sliwkami.... a ja mam ochote na kruche babeczki z masa kawową;-) nasaczane amaretto... upieke babaeczki z jednej porcji...a jutro masa kawowa;-) zabieram sie do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam dzis stos krokiewtow i duuza zebre i rybke na obiad amama jakas zapiekenke z ziemniaki i pieczarkami i sosem mysliwkim wiec zarcia u mnie wiecej jak w swieta prawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->no w koncu ktos musi to robic...tzn.poganiac Cie;-))na zdrowie Ci wyjdzie :D;-)) Setunia--->ja to takiej zapiekanki chetnie bym zjadla,juz dawno nie robilam:-)) Ciasto juz upieczone ,jeszcze salatke sledziowa zrobilam...tylko jesc;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto rano wstaje...temu...:classic_cool:🖐️ Asiulka...slodkie ze slonym...hmmmmm....nie chce nic sugerowac...ale....:D:p Seti....pułku zolnierzy sie spodziewasz?;-) słonce mnie obudzilo przed 6...i..i....jaskolki:classic_cool: wróciły... tylko jeszcze dziwonie...i bedziemy w komplecie:D tez chyba zapaiekanke zrobie...tylko zamiast pieczarek mam kurki zamrozone;-) udanej soboty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×