Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

tez mam wolne dzis i jutro i pojutrze milego poniedzialku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki W ,że podniosłeś 👄:) co ja robię...pracuję :classic_cool: :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiśśś 😘 😘 😘 dawno Cię nie widziałem 🌼 ja już po pracy, wcinam obiad i popijam herbatą z prądem 40 volt, jakoś tak mam apetyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
siedzę i odliczam minuty do 15 :D Zastanawiam się jaki temat na kafe otworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
wielbiciel a co dzisiaj masz na obiad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa
jakie to sa po nelsońsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W...a bo ja się już na wiadomym topie nie wpisuję;-) a jaki ten sos? zbieram sie powoli do domku...ale tak dzisiaj naokoło...bo mam basen :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w kiepskim nastroju jestem....w pracy kicha,plakac mi sie chce. szukam czegos innego. pocieszajace jest to ,ze za tydz mam urlop kilka dni. pozdrawiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Asiulka...myślałam,że jesteś zadowolona ze swojej pracy.....nigdy sie przynajmniej nie skarzyłaś... a urlopik gdzie spedzisz...i z KIM ?;-) spałam ponad 9 godzin...az nieprawdopodobne...i teraz sie obudzić nie mogę a za kilka min bóża muskuff mnie czeka.... miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lubis--->bo ja lubie sowja prace,ale kolezanka ustawia mi taki grafik ,ze ja nie moge mlodej ze szkoly odebrac....wiec chyba bede po urlopie cos szukac:-( a na urlop jade juz w srode z osobistym;-)tylko na 6 dni,ale zawsze to cos... udanej soboty Wszystkim zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🖐️ Asiulka...a ta koleżana to wie o młodej ? czy tak 'złosliwie ' to wszystko ustawia? może szefowi problem zgłos... chcialabym miec osobostego przez 6 dni na wylaczność:D :classic_cool:...ciesz sie ,że choc tyle razem spedzicie:) my planujemy taka ucieczkę tylko we dwoje latem....7 dni...Afryka;-) mała zostanie z dziadkami...mam nadzieje,ze ja to jakos zniose,bo ona sobie beze mnie całkiem dobrze radzi :D od osobistego z okazji świąt marcowych dostałam kilka godzin w spa...i własnie wczoraj sie taplałam w błocie,masowałam,saunowałam :classic_cool: jestem jak nowonarodzona;-) udanej słonecznej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta ;) 😘 😘 😘 .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W...dziękuję 👄👄👄 ;-):classic_cool: psuję sobie ząbki czekoladkami z nadzieniem toffi :D:p mój dentysta nie bedzie tym zachwycony...albo wręcz przeciwnie :D miłego dnia-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->dziekuje👄 Lubis--->kolezanka wie jaka jest moja sytuacja,ale ma to gdzies....za moja szefowa chyba ostatnio robi;-) zobaczymy jak to dalej sie potoczy. jeszcze jeden dzien pracy i wylot ....juz sie denerwuje;-) Ty to masz dobrego tego Swojego osobistego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...STO LAT 🌻👄❤️ zdrówka,szczęścia ,pomyślności a na najabliższe powodzenia w pracy i z osobistym ;-):classic_cool: jak wrócisz z urlopu to zajrzyj do nas;-) W...👄 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu...👄 :) do domu się zbieram...za oknami biało...zima nie odpuszcza;-) a na kaffe syf...prawie wszystkie moje ulobione topy zaspamowane,zatrollowane...wrrrrr...odechciewa mi sie tu zaglądać :( miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie przegapilam Asi utr:( Asiu spoznione zyczenia🌻 Lubis mnei tez sie powoli odechciewa.......na szczescie ten top jest jeszcze wolny od tego syfu pewnie do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwtamgd
mam właśnie praktykę i sie strasznie nudzę. czytałam właśnie książkę, pt. "chłopi" a ona jest taka nudna ze usypian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ ano...choroba nie wybiera...a ten syf to taka własnie 'choroba'... siedem stopni...i to na plusie :classic_cool: czyżby wiosna ?:D słonecznego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się dlaczego mój facet mnie okłamuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×