Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Pozdrowie oki czekam:) ja tez cos moze napisze;0trzymaj sie mala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowie-->🖐️jak zyjesz?taka cisza w eterze:-((( Lubis--->jak leci?🖐️ Setunia-->ciagle nie mam fotki z lokami:D Hakuna🖐️:-)) Wcinam orzechy laskowe w czekoladzie i z miesiaca na miesiac przybywa mi kg:o Musze cos z tym zrobic...;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ Setunia🖐️ ty szpionie;) ogrodniczki sa fajowe...ale dla ciezarnych....;) jutro odesle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ Asiulka🖐️ ja sobie kiedys robiłam papiloty...mam takie z gabki...ale zawsze miałam takie włosy..połamane...u nasady:D siedze przed kompem...pisze z Wami i gadugadam z Minetaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka za szybko mi sie rozwalily moje piekne lsniace loczki:((((:D:D Ja tez ostatnio jem duzo ale od dzis staram sie ograniczac:D i biegalam z sis troche:) Lubis ano widzisz jaka ja jestem dobra w te klocki[jesli o szpiegowanie chodzi:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna wow :D powodzenia to z jakiego kierunku rezygnujesz , by zaczac studiowac.............nmo wlasnie , co teraz?;):D fusk czekolade wpierniczam wlasnie😡[na siebie:D] :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia --->znowu tiramizu jem:-)))w biodrach jak tak dalej bedzie to 100cm bede miec:o Lubis-->to moze nic niemow w domu:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wieczorową porą Asiulka...o czym mam nie mowić w domu?????? wsłuc h u j ę sie w deszcz bebniacy o dach....jakie to uspokajajace...takie miarowe...uderzenia... podobno do konca tygodnia deszczowe chmury nas nie opuszcza:( i mam ochote na czipsy...chociaz ich nie lubie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa.....:D ja tych czipsow nie jem...i nie zjem ....bo sklep juz zamkniety...a na stacje benzynowa...8 km...to nie bede jechała... ale cos bym jednak zjadła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...a juz sie zaczełam zastanawiac...o czym Ty wiesz...a ja jeszcze nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna --->doskonale Cie rozumiem-tak sobie tylko zartowalam:-))) Tak czy inaczej-zycze powodzenia i trzymam kciuki:-))) Lubis--->powiedz ,ze juz Ci sie cieplo zrobilo na mysl ,ze cos wiem hihi;-)):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra glodowka od jutra chyba:o :D hakuna napewno rodzice zrozumieja Twoja decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka lepiej ods jutra bo bym musiala garderobe cala zmieniac z rozmiaru S na XXXXXL:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ 🖐️:) jeszcze spicie...czy juz jecie i łapki zajete macie i nie mozecie sie wpisywac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🖐️:) nic nie wyniklo:o poszlam spc o 2giej, bo z sis buszowalysmy:D ja pilam kawe z mlekiem i mus\\cha mi sie w niej utopila😠:(😡😭:(juz chyba dzis sie kawy nie napije:o ide moze tez zjem;) a pogoda dzis jeszcze gorsza od wczorajszej u mnie ;) do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×