Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Stosunkowo udane dni to ja bede miała w przyszłym tygodniu...mam nadzieje:classic_cool: na najblizsze dni ST nie przewiduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj ja dzis wstalam o 7mej:P wiec nie jestem zbyt wyspana zwazywszy , ze spac tez pozno poszlam;) no ale przeciez moglam pojsc spac jak czlowiek- z kurami:P Hakunko nie mam pojecia jak ta moja stopke zmiescic:(:Dmoze po prostu kazdego dnia wklejaj jakis fragment;) Lubis a co w przyszlym tyg bedzie takiego??????:x;) Bezik popraloam i sie troche rozbudzilam;) ale chyba jednak sie walne na pol godzinki to moze jakos lepiej sie poczuje:D to poki co udanego popoludnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domciu uciekam🖐️ a...w przyszłym tygodniu..tzn na week...osobisty przyjedzie...w ten nie da rady... do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeuyerue
jem nalesnika i mysle jak sobie zarobić(17lat) żeby nie wyciągać kasy od rodziców ,tym bardziej ,ze mają spore wydatki zwiazane z ksiażkami doo szkoły itd.może chcecie coś zamówic z ORIFLAME??przesyłka pow50zł gratis,a ponizej tylko 2,5 .Piszcie www.oriflame.pl tam jest katalog do obejrzenia bezpłatny,jakby wam się cos podobało to piszcie na deihra@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie walnęłam szarlotkę :D żubrówka z sokiem jabłkowym ... hmmm.. ale zapach :D :D :P i idę dalej spożywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopkophejhop
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ale mi smaka narobilas!!!!!!!!!!! ja maluje paznokiety a jeszcze musze sie spakowac czuje ze zaspie:o jak zaspie to kaplica bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijusiammmmm
pijusiam wódeczkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooziaaa
popisalam chwile z moim Mrrrrrrr na gg ( tak tak zainstalowalam sobie tu gg na week , bo oni wyjechali, ale usune w piatek :( ) teraz ide sprzatac, jestem tu sama z kumpela i robota nam jakos nie idzie:) -dobrze ze psy nakarmione:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23Kasia
Dopiero wstałam, smsuje z siostrą o bzdurkach :)) i zaraz zabieram się do "dopieszczania" pracy magisterskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę setunia gdzie wyjeżdżasz ? jak już wyjechałaś to życzę fantastycznego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrociłam z urlopu....rozpakowałam sie...tzn.wyrzuciłam rzeczy z dwch walizek...musze to wszystko do pralki wrzucic...a jak wyschnie to poprasowac... dlaczego urlop mija tak szybko?????????????? udanego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to imie
przegladam tematy ba kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem baton kit kata i oglądam program o tsunami, zza okna na stadionie jest koncert rege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę przerwy w pisaniu pracy, pije kakao i jem bułeczke z marmoladą, ajajaja dalej dokucza mi ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×