Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Dzień Dobry Następny dzień jak co dzień :( pada od samego rana albo i od nocy :( muszę być na małej diecie bo mi żołądek wysiadł :( za dużo dobrego było wcześniej :O Dlaczego kopytka do mnie nie dotarły ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie...kopytka... wczoraj na obiad były kopytka....a co dzisiaj serwujecie?;) głodna jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim🖐️ No to ja Was zaskocze ....u mnie sloneczko piekne swieci:p A na obiad robie takie kotlety mix,z majonesem,serem zoltym ,+jajka ,maka ,przyprawy i to wszystko mieszamy i oczywiscie miesko z kurczaka ,ktore kroimy w kostke +ziemniaki i sorowka z bialej kapusty.pycha:-)) Milego dnia dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka az sie glodna zrobilam:D:)a to miesko to z tym serem i jajkiem sie miesza ????czy to miesko jako dodatek ;)? ja tez u |ciebie jem dzis:D ja moze zrobie pierogi leniwe, bo dawno jzu nie jadlam;) teraz pije kawe ze swojskim miodem i mlekiem, czyli taka jak lubie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,,,,,,,,widze , ze ze mnie straszny spioch jest:D Lubis jednak te banany nie sa tak pozywne skoro jzu o obiedzie myslisz;) moze zakup sobie jakaS buleczke albo jeszcze jednego banana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...ja juz po dwóch bananach...i jeszcze mam dwa...w zapasie;) w taka desczowa pogode ..zawsze jestem głodna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ! a tu jak zwykle apetyt robią ... no i nie wytrzymam idę coś zjeść :) a ja słyszałam że w bananach są lamblie ...:P hi...hi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczę
płaczę bo się okazało, że jestem w ciązy a rozstałam sie mies. temu z facetem ;( który się okzał tyranem;( nie mogę na niego liczyć... jedyne czego pragnie to żebym usuneła ciążę ;( nie mówi mi tego wprost ale wiem, ze tak jest ;( nie obchodzę go w ogóle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny ja zapraszam dzis do siebie ...winko tez sie znajdzie:D A to miesko to sie miesza z tym serem,majonesem.jajkami,maka i przyprawami i piecze sie jak placki zemniaczane...mowie wam pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik jakas ankieta jedynie mi sie pojawia:omoze jak wypelnie, to przestanie sie pojawiac;) ja nie jem koncowek bananow bo wlasnie slyszalam cos tam kiedys niedobrego o niech:o Placze urodzisz to dziecko i bedziesz b. szczesliwa bez tego tyrana:)🌻❤️:) ide jesc sobie snaidanie\" na slodko\" :classic_cool: bo na takie mam dzis ogromna ochote:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...dzieki:) jak ja jestem głodna...dawno mi w brzuchu nie burczało:o i czegos mocniejszego tez bym sie napiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..ja ta ankiete wypełniłam dwa razy...ale i tak sie pojawia..reklama tez😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis moze przed okresem jestes;)ja przed mam duzy apetyt;) ojjjjj ja bym dzis tez sie winka napila najlepiej cale bym wypila ;) dobra lece grzac mleko na kakalko itd:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiedy idziemy do Asiulki ? :P może i my jakieś wińsko kupimy po drodze ...:D setunia po co Ci mleko przecież na wino idziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..nie jestem;) chyba zima idzie...to sie futruje;) jak ja dawno...kakauka nie piłam...hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik ale na winko do Asiulki pojdziemy wieczorowa pora:D:) no i na kotleciki oczywiscie;) Lubis ja wlasnie zima jem czesto na slodko i wiecej oczywiscie jem;) wiec dzemiki dlugo nie postoja;) miodu tez trzeba bedzie dokupic pewnie:D kakalko jest zdrowe:)ma duzo magnezu;) Asiulka jasne , ze moze byc:)bo i tak dzis nei zrobie;) moze pojutrze albo w sobote:) ale brzmi naprawde pysznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy wkoło o jedzeniu... jak wroce do domu...to sie na lodówke rzuce:D:p druga kawe pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wróciłam i po obiedzie jestem ale takim barowo- restauracyjnym ... niestety brak czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey 🖐️ Z pracy wrocilam,obiad zjadlam ,a teraz sacze winko:-)) setunia--->wino juz sie chlodzi...zapraszam serdecznie ,a kotletow zostalo jeszcze dla 4-ech osob:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem z moim chłopakiem naleśniki z bitą śmietaną i brzoskwiniami i zaberamy się do oglądania filmu:) Po prostu - miłe, leniwe popołudnie. Pozdrawiam Kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×