Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Setunia -- nie chcę :O mam już dwie takie małe france :P właściwie to są już duże :O jedna kolorowa a druga czarna z białym krawatem :) Biedny jest taki pies w kojcu :( :( :( A wszystkim kundelkom niech się dobrze wiedzie :D Asiulka -- jak ja dawno nie jadłam ryżu preparowanego :O Szkoda że nie możesz mieć pieska :( a 5 lat temu miałaś ? Idę się kąpać. Ale czekam aż się prysznic zwolni :O Jeszcze muszę jedzenie dla psa wyłączyć bo nastawiłam gotowanie na czas bo tam jest ryż. A zła jestem na nią bo całe żarcie kotom wyjadła jak wpadła do kuchni. Tylko miseczki furkotały po podłodze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...chodze do manikiurzystki...nieregularnie...co prawda....ale złamał mi sie...juz w domu...a jakos rano wygladac musza...i nawet niezle sobie z nimi poradziłam:classic_cool: mój pies to najbardziej lubi bułke z masłem....drozdzowke...i biszkopty...mieso i sucha karma moga dla niego nie istniec:o chyba lulu juz czas.... dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Przygotowuję żarełko dla 25 osób :) mam dziś pożegnalną imprezę :) Mój psinka lubi najbardziej mięcho i jeszcze jakby było surowe ... hmmm... :) koty to samo - tylko surowizna :) ale ostatnio zakochały się w suchej karmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
%byc musza...koniecznie:classic_cool: i pewnie były...a moze ciagle sa:D zrobiłam sałatke jarzynowa...z majnezem...pycha...do tego chlebek razowy i jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhaj🖐️:D ja juz od 6ten nie spie💤 u kolezanki jestem i kawe spijam i inne napoje energy:classic_cool: a wczoraj tak w ogole to na rande vo bylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki🖐️ beza-->to udanej imprezki:-)),tylko sie nie uchlaj za bardzo:D Setunia-->a jakies szczegoly?:D jak to tak ....:P Mam nadzieje,ze fajnie bylo. Pozdrawia wszystkie Panie i zycze milego dnia ,a ja do pracy zmykam:O papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Witam z samego rana :O Ale mam kacaaaaaaaaaaa.................................. Wczorajsza imprezka była do 23.30 Było bardzo fajnie. W pracy jestem jeszcze do końca października. Jeszcze nie mam podpisanej do końca obiegówki. Asiulka -- dziękuję za życzenia, jednak za późno przeczytałam Twoją radę :P Setunia -- jak tam Twoje rande vo... ja też czekam na relacje :P Lubiś -- były, były % i jedzonko zimne i gorące :) Dzisiejszego dnia to dla mnie nie ma. Mam w głowie wielką szumiącą pustkę :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik a\'propos mojego pieska w kojcu to w nocy jest wypuszczana i jest naprawde dobrym kochanym pieskiem , ktoremu niczego nei brakuje:) eeee no pierwsze spotkanie to bylo normalnie:P dzis tez mialo byc ale ja bylam zmeczona on tez niby zmeczony:o ale cos czuje, ze on sciemnia troche i moze jest zmeczony ale chbya sobie jednak gdzies wyjdzie poszalec:o albo naprawde chce se od kompa odpoczac , bo jest informatykiem i wiekszosc czasu przed kompem spedza:o no i sama siedze a juz sie balam ze bede miala problem co drugiemu powiedziec, ze nie moge sie z nim spotkac:P a tu obaj mnie olali:P pfffff piwo se wiec pije i zaraz cos w tv poogladam i tez bedzie p[ieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya heya🖐️ Ja juz po pracy ,czekam na znajomych, buszuje w kuchni,procenty sie chlodza,ciasto gotowe,pizza tez . To bedzie mily wieczor ....tak czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Zapomniałam że dzisiaj śpimy godzinę dłużej :D Setunia -- tak to jest jak się chce dwie sroki za ogon złapać :D :P Asiulka -- jak smakowały wypieki i procenty ? Lubiś -- wstawaj :) kawa czeka i banan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a haj🖐️ Beza...tym bananem mnie przekonałas:D wczoraj cały dzionek liscie grabiłam...woziłam do dołu na pole...i na koniec podpaliłam dół...lub wądół jak mowia miejscowi;) chciałam sobie sprawe ułatwic i polałam te liscie benzyna...i jak nie buchnie...czy tez buhnie...o mały włos...a bym se brwi...rzesy i w ogole owłosienie na głowie spaliła:D chyba jeszcze do tej pory czuc ode mnie spalenizne:o tak sie okppciłam...ehhh... a dzisiaj ranobyłam na grzybach...podzielonki:classic_cool: odgotowałam całosc...czesc zamroziłam...a z drugiej czesci zupke ugotowałam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do moich liscie...za kilka dni znowu mnie czeka grabienie i palenie...bo na leszczynach i bzach jeszcze całkiem dobrze sie trzymaja...no i mam w okolocy ,chyba stuletnie deby...i z nich prawie wszystkie liscie zawsze laduja na moim trawniku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś -- ale miałaś pomysła :P ja polewam podpałką w kominku i też mi bucha :) ale nie aż tak :D :D Jestem po następnej imprezie :O może by już tak zacząć spokojniej żyć :O ale mus to mus :O Ja wczoraj skosiłam trawniki chyba ostatni raz przed zimą :) chociaż dzisiaj jest tak ciepło że może znów coś urośnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)🖐️ z nowym tygodniem...... hmmmm...moj trawnik musi poczekac do przyszłego tygodnia..... brwi i rzesy na swoim miejscu.... kawa z mlekiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny🖐️ jak samopoczucie? u mnie fatalnie :O,chora jestem😭 a za 3 godz.do pracy musze isc:-(( herbate z sokiem malinowym pije:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przerwe...i korzystam:D herbate pije..czarna...z miodem i cytryna.. a samopoczucie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooolga
ALE NUDY JA SIEDZE Z MOIM MALUTKIM SYNKIEM BO JEST CHORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie dalszy ciąg pożegnalnych poczęstunków :) ale już skromniej. winko mołdawskie, tort bezowy :D i żubrówka z sokiem jabłkowym :) Oczywiście herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×