Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Piwoszla ja tez piwo lubie wlasnie pije:D i fajki juz prawie dwa laa temu rzucilam wiec na pwno dasz tez rade!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, pamietam cie Setunia z topiku rzuciłam palenie, pomocy czy jakoś tak. Miałam inny nick, już nawet nie pamietam jaki, nieważne. Ja wtedy poległam, ale teraz już sie zawzięlam i wiem że sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 góral przebił tych z idola
Setunia ---> może kuropatwa w sosie orzechowo-miętowym? Czy to wystarczająco nietuzinkowe jak na Twoje podniebienie? -- orzech z miętą?:) ezgotycznie połączenie:P ja żłopie kawę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️z ranca;-) jak sie macie ? wszystko u Was dobrze?:-) Dzis u mnie zimno i bardzo wietrznie :Oszkoda ,ze nie moge zostac w lozku do konca tego dnia;-) Przypominam sobie smak \"raczkow\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie cukierki..o ile sie nie myle;-) Asiulka...pogoda u mnie podobna do Twojej..niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->dziekuje slicznie za ziolo(przyda sie);-))D Wielbicielu---> musisz koniecznie sprobowac;-)) A \"fistaszkowe\"jadles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😠 jestem ,bo tak padalo cala noc ,ze spac nie moglam. Wielbicielu--->chyba za malo slodyczy jesz,to pewnie dla tego nie slyszales o takich cukierkach;-),ale kukulki to juz napwno jadles?:D Milego i slonecznego dnia Wam zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w nocy wiało i padało...ale teraz słoneczko wyglada:) po pracy mam jazde konna:classic_cool: nie moge sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> kukułki oczywiście, że jadłem, aż tak źle ze mną nie jest! :D no i krówki lubię, ale faktycznie cukierkami niezbyt często się objadam ;) Lubiś ---> mam nadzieję, że wybrałaś sobie porządnego... ogiera :classic_cool: :D U mnie też słońce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×