Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Wielbicielu--->Gozdzikowa ,cos nie chce pomagac:O Drzemke sobie zrobilam i jest ciut lepiej,moze kapiel dobrze mi zrobi:-)) Ja tez nie glosuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->trzaba bylo tak od razu:D;-)) Chyba pojde sie polozyc spac....,a TY;pewnie dopiero nad ranem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza;-)🖐️ wieczor i noc spedzilam w hotelu...ehhh...nie przepadam za delegacjami... nie ma to jak własne osobiste łóżko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ druda;-)) Wcale wstawac mi sie nie chcialo,tak fajnie bylo ;-)) Lubis---->takie noce w hotelu bywaja ekscytujace;-)):D Pozdrawiam i zycze Wszystkim udanego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel no wlasnie byla palaczka:classic_cool: 3listopada bedzie 2 lata jak nie pale : moze tezrzucisz 3listopada?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dobrze,ze nie pale:-)),ale przyznam sie ,ze czasami w towarzystwie przy piwie jednego zapale ,ale to do \"swieta\". Jakos nie podobaja mi sie kobiety z papierosem w rece;-)) Moj tato palil 40 fajek na dzien \"popularnych\" bez filtra,zaczal od 17 roku zycia .Dzis ma ponad 60 lat ,a od 8 nie pali,ale mowil ,ze przez 2 lata rece szukaly w kieszeniach papierosow:D Wielbicielu--->nie pal ,bedziesz zdrowszy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu---->no nie mow,ze 24/h musisz mniec rece zajete?:D hmmm..myslalam ,ze papierosa trzyma sie wiekszosc czasu w ustach ,a nie w rekach.Wiec moze to usta musialbys miec ciagle czyms wypelnione?:P;-)) Setunia--->TY to potrafisz \"gula rozchustac\".Wieki juz kani nie jadlam,ze o rydzach nie wspomne 😭 Mysle co zrobic z reszta wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> co to za choroba, żeby fajki rzucać? :o Asiu ---> 24h niekoniecznie, trzeba trochę pospać w końcu, ale tak 16-18 byłoby ok :classic_cool: Usta może też, ale to jednak ręce fajek szukają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calusna anuśka
wielbiciel;)🖐️ To Ty się pewnie nie mozesz całować, jak jesteś taki palacz, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×