Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

haj👄🖐️ rowniez Wszystkim po buziaku👄 boli mnie...hmmm..siedzenie;) Bławatek to twarda sztuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak milo od rana sie zrobilo;-)) same buziaki Wiec ode mnie tez macie po jednym 👄👄 i dla Setuni👄,moze w koncu sie pojawi:-) Lubis--->i wieczorem nikt nie pomasowal?:D;-)),ze ciagle boli? Wielbicielu--->ale Ci fajowo,ja jeszcze 2 dni do pracy ,a moze 3 jak szefowi cos odwali;-)) Ide sniadanie robic:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef na mnie czeka juz 10 min...chyba powinnam wyjsc z kaffe i podążyc za jego głosem:D:p ale mam lenia...masakra... bede pózniej:D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..masażysta bedzie osobisty:classic_cool: własnie...tez chyba upieke kruche ze sliwkami...tez z piana na wierzchu...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmmmmmm...Seti...narobiłas mi apetytu... moje dopiero w planach...ale upieke...mhmmm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiecz, upiecz!!!! koniecznie wrecz;) moje juz stygnie pycha bedzie juz to czuje, ze bedzie niebo w gebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zimno cos dzisiaj:O Wielbicielu--->to musisz sie spieszyc,bo do jutra nie wiem czy cos zostanie;-)) Ide sniadanie robic i do pracy-masakra:O Udanej soboty zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×