Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

allo allo🖐️;-)) Dzien zaczyna sie slonecznie ....tylko sniegu brak;-)) choroba hmm...gardlo mniej boli,odzyskalam glos wiec juz nie jest tak strasznie ,ale uporczywy katar nie chce przejsc:O Lubis--->nie mi sie snily myszy ,a Setuni:D Setunia--->moze to jakis proroczy sen z tymi bialymi myszkami;-)) Wielbicielu--->czyli nie zdazyles balwanka ulepic?;-)):P Milego dnia Wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie snieg jeszcze nie padal:( Asu no sprawdzalam w jednym z maminych sennikow i nic tskiego te myszki nie zwiastuja::D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->ja takie tlumaczenie znalazlam:-) złapać: szczęście w nieszczęściu zobaczyć białe myszki: niepotrzebnie się czymś martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis0087
jem nalesniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiu ja wlansie tez takie znalazlam-identyczne:D a Ty w senniku ksiazkowym patrzylas , czy w internecie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...no to ten sen nie taki zły;-) jem biszkopty...wyjatkowo mieciutkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefuu
ja sobie laze po kipmi w poszukiwaniu smiesznych fan klubow, znalazlem fan klub pizzy i trampek converse:D :D: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->w internetowym patrzylam:-)) Lubis--->jakie te biszkopty jesz?mi to ostatnio Petitki posmakowaly;-)) Zimno mi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie koncze herbate rumiankowa pic,ale herbatka z miodem od Ciebie przed snem napewno dobrze mi zrobi;-)) Zmykam do lozka ....moze tam bedzie mi cieplo:-)) Spokojnej nocy Wielbicielu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje i leje🖐️ paskudna pogoda.... biszkopty...to byly jakies na wage...ksiegowa nabyla droga kupna:D mieciutkie..puszyste...bardzo smaczne:) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
papieros + kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel zieki za linka:D a u mnei dzis w koncu leje:classic_cool:juz w nocy zaczelo lac i wiac lubie takie pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy wrocilam,herbate z cytryna pije .....kaszel zaczyna mnie meczyc:O Mam takie pytanie:czy ktos z Was mial kiedys do czynienia z bioenergoterapeuta?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 😘 drobiazg :) też lubię taka pogodę :D Asiu ---> bezpośrednio nie. Moja ciotka kiedyś jeździła na jakieś \'sesje\', ale nie wiem co jej tam robili. Czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×