Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość cafepytacz
co rozumiesz przez srodki :P Setunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafepytacz
odbiegasz od temat posta, zostaniesz skasowana z forum. :P Jakas metoda sie i na Ciebie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam doczytać zaległości i tekst Asi rozłożył mnie na łopatki: "wiatry u mnie straszne ...spac nie mozna w nocy" :classic_cool: przepraszam, ale leżę i kwiczę :D:D:D:D:D:D pozdrawiam Cię Asiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna---->jak pozniej to czytalam to tez sie smialam:D,ale co ...przynajmniej udalo mi sie Ciebie rozbawic;-) spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ wiatry to problem...takie czy inne:D:p u mnie na dzisiaj zapowiadaja.... a na razie mgła..mgła wszedzie.... mimo wszystko słonecznego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hakuna--->teraz nabijac sie bedzie :p;-) deszczowo dzis u mnie ,ale cieplo. u fryziera wczoraj bylam......po jasnialam troche ;-) milego dnia....bez wiatrow:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D pogoda do bani.... cały dzien w domu...masakra... ale upiekłam szarlotke i wlasnie konsumuję z bitą smietana własnego wyrobu:classic_cool:...plus herbatka z dzikiej rozy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik wyszedl mniamusny:-) ...moze ktos pomoze mi go zjesc;-) koktajl pije i przegladam ebay:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zostalo ,zostalo...pol blaszki jeszcze :-) z pracy wrocilam,jakies cwiczenia by zrobic i odpoczywac. jutro wolne mam!!!:D ide prezenty w koncu jakies kupic:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie ciagle pada i nie wyglada ,aby mialo przestac....chyba dopiero w kwietniu:O sniadanie jem:-)) milego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od rana leniwie ale czas mimo to szybko mija macie l;aski jakies fajne sprawdzone przepisy na imieninowe dania cieple bo salatki jakies powynajdywalam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis super ! ale tyle roboty:D niby moj tata kuo gotowe D to najwyzej bedzie mozna je zaserwowac:D a takie domowe to dopiero na wigilije zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy z kina i mój mężczyzna mi tortillę robi, a ja postanowiłam sprawdzić co u was. setka, może tortille zaserwujcie? no, chyba, że po niej będą wiatry całą noc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna wow zazdaaszczam takiego faceta;) ale ja raczej bym w takim mmencie na forum nei zagladala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ma gest i zabronił mi wchodzić do kuchni, więc jeszcze z 5 minut pozbijam bąki przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hakuna--->sie czepilas tych "wiatrow";-):p a mi wczoraj zrobiono goraca kapiel z pianka i olejkami:-) setunia--->lazanie zrob,szybko i dobra. koktajl pije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakupy sie wybieram...sama:classic_cool:🖐️ u mnie słoneczko;-) udanego weekendu...i udanego przyjecia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem imininowe golobki 4 alatki sie chlodza schab po cygansku sie piecze jeszcze tylko udka dokoncze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bardzo pracowity dzien mialam,ale w koncu odpoczywam sobie przy koktajlu,a cos mocniejszego sie chlodzi;-)) milego i udanego wieczoru Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×