Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Lubis-->ja tez bym tak chciala na basen,ale plywac nie umiem:-(( i juz za stara jestem aby sie nauczyc. Z pracy wrocilam,po godzinach musialam z szefem zostac:Oz tego wszystkiego zakupow nie zrobilam. Jakas taka przytloczona jestem,urlop by sie przydal:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> a co z Twoimi ćwiczeniami?? Asiulka ---> czemu jeszcze nie mam Twojego numeru? ;) p.s. pływać nie umiesz??? skandal! :p p.s.2. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbcielu-->bo ja z gor kobita jestem i plywac nie umiem,nikt mnie nie nauczyl:-(( P.S i co jak bys mial?tak bys mi po nocach wydzwanial?:P P.S 2👄👄👄:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicie dzis sobie odpuscilam:P tez nie umiem pywac i chyba juz sie nie naucze mimo checi, czy tam marzen o plywaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> to zapraszam nad morze na krótką lekcje pływania :) 10 min. w porywach do 15 i pływasz jak ryba :) p.s. o każdej porze, aby tylko Ci nie przeszkadzać :D p.s.2. mmmrrrrrrrrrr :classic_cool: setunia ---> Ciebie też zapraszam na lekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu-->nad morzem to mnie juz uczono plywac i bez pozytywnych efektow,malo tego malo sie nie utopilam jak mnie fala zalala:-(( P.S jak dla Ciebie -to kazda pora jest dobra:D Co mruszysz?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> mam nadzieję, że skorzystasz :D Asiulka ---> więc na początek lepsze będzie jeziorko, bo i toń spokojniejsza :) w każdym razie gwarantuję, że się nauczysz :) p.s. środek nocy również? :D p.s.2. wiesz czemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunka18
walimy sie w pałe a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel no to kiedy pierwsza lekcja??:P;) to ja tez ide ryny/kimono/spac i takie tam🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ To ja na samym szarym koncu:o Wielbicielu-->wybacz za wczoraj,nie wiedzialam ,ze napisales posta w tym samym czasie:-)) P.S nawet w nocy,ale w powaznej sprawie;-)) P.S.2-domyslam sie:D Ale dzis dlugo pospalam-za dlugo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> na jakim szarym końcu? Wygląda na to, że jesteś najdrugiejsza(?) :D:p ps1. wybaczam ps2. mam same poważne :D ps3. gut :D ps4. 😘😘😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbcielu-->\"ostatni beda pierwszymi\":D P.S .za wybaczenia👄 P.S 2.jakie powazne?:D;-)) P.S 3.👄👄👄👄;-)) Setunia-->bo my tak z Wielbicielem te peesy lubimy:D :O ..i kolejny gluchy telefon,ciekawe czy kiedys mu/jej sie znudzi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja...u mnie na zegarze jest 22.29..a na kaffe nie ma 17....ale ciagle jest 18 grudnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asklaa
nudze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×