Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

hey wieczorna pora🖐️ U mnie tez cieplo,ale ciagle pada...rano ladnie w wieczor doszczowy:O Jakas zmeczona dzis jestem:O Herbatke z cytryna pije....hmmm mam chcec na sliwki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo wiesz
w tej chwili pisze psta a ogólnie czytam kafeterie chyba widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ o tej porze to juz chyba moge zapalic? swiatło ...oczywiscie..... dotarłam do pracy....warunki drogowe w ciagu nocy uległy pogorszeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ U mnie warunki drgowe dobre:-)),ale pogodowe zostawiaja wiele do zyczenia;-)) Lubis-->wymien zarowki,bo cos ciemno:P:D Milego dnia kochani:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Setunia...pewnie spi:D Wielbiciel-->tez odsypia.Ma zdrowie tak siedziec do rana:-)) Herbate sobie pije,do pracy za 3 godz,a jutro mam wolne ...ale sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel o 3ciej to juz prawie switac zaczyna :D:) Asiulka ano spalam;) 😴 jestem i po 9 godzin spie:classic_cool: poki moge;) Lubis walnij skaner moze zadziala:D to milego przedpoludnia i popoludnia tez;) setunia dzis musi sie w koncu troche pouczyc:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti..ze tez wczesniej na to nie wpadłam:D:p juz działa....bez bicia sie obeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa..paluszek i głowka..to ucznia wymówka:D:p godzine temu pozegnałam ksiedza....rozmawialismy...nie wiedziec czemu o celibacie:o nie wiem kto był bardziej zażenowany...ja czy on...i do tego on narzucił taki temat rozmowy:o ehhhhhhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi czyzby ten ksiadz cos chcial przez to dac Ci do zrozumienia:P ie se pod prysznic , moze to mi moze:o a jutro od rana sie łucze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Seti...ja mu sie nie spowiadam...a na czole nic wypisanego nie mam:p to chyba jego meczy celibat...no bo nie mnie:D:p tak to juz jest ..głodnemu..chleb na mysli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Seti...ja mu sie nie spowiadam...a na czole nic wypisanego nie mam:p to chyba jego meczy celibat...no bo nie mnie:D:p tak to juz jest ..głodnemu..chleb na mysli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj ja tez
pewnie w tym topicu juz wszystkie role obsadzone. Ale jeslii ktos chce wiedziec co teraz robie to..pije czerwone wino..mam zamiar sie upic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow...albo nie widac postów...albo je dubluje:D:p polukam sobie na CSI NY...a potem CSI Miami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...z tym winem to nie jest zły pomysł;)...tylko po co od razu sie upijac? do miłego...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Nie bedzie mnie przez jakis czas z Wami..... ..nie placzcie! wroce:D:-))🖐️ trzymajcie sie papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:)🖐️ Asiulka...wytłumacz nam:(...dlaczego? ale wieje...ze 100km na gdz....brrrrrrrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×