Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

wielbiciel wstalam juz o 7mej dzis, wiec pozniej musialam az odsypiac:o :D Asiu moja siostra tez cos na wiatry narzeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel al nie o takie wiatry chodzi:o:D:D:D i jak udal sie Twoj lans na miescie??poderwales jakies foczki:classic_cool:?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zaczne sie lansowac bo zadne morsy mnie nie chca podrywac:o :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Setunia--->morsy dadza o sobie znac jak nastanie czas godow;-)):P A wiatry to u mnie sa takie ,zedzis o malo co mnie z kratami nie przewrocilo:D Wielbicielu--->a jak Twoje cacko?;-)) Kurna musze szukac innego mieszkania ,bo to moje idzie do sprzedania😭,a tak dobrze mi sietu mieszka i wszedzie mam w miare blisko:-((😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->wiem,ze znajde,ale mam pewne wymagania ,a czasu niewiele,bo za msc do Polski jade i troche mi to wszystko nie w smak😠 Do wyjazdu nic nie znajde,a jak wroce to juz by pasowalo miec cos nagrane ,ale jakos sie z agencja dogadam :-)) grunt to nie wpadac w panike:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi:classic_cool: a cos Lubisia nas zaniedbuje:( teraz zmywanko a pozniej m jam m;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> to możesz nam pozazdrościć, w PL wiosna pełną gębą ;) Cacko... narazie wiem tylko tyle, że nie jest dobrze :o mam pojechać jeszcze raz w piątek, bo dziś za późno się zjawiłem i nie mieli wystarczająco dużo czasu, żeby obadać temat dokładnie. p.s. wymagania? Jaccuzi, marmury itp.? :D;) Setunia ---> morsy mają gody cały rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ciekawego
szukam kogos zeby podyskutowac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->to fatalnie z tym cackiem,ale moze nie bedzie ,az tak zle Wymagania:garaz obowiazkowo i dwie sypialnie no i ogrodek mile widziany.....wiec tak strasznie wymagajaca nie jestem;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ---> no widzisz, nie trzeba się 13-go urodzić, żeby z takimi przygodami się zmagać ;) Całkiem rozsądne wymagania ;) ale pewnie jacuzzi byś nie pogardziła, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->znasz kogos na kogo spada w przeciagu 2 dni tyle nieszczesc:D?....zastaniawiam sie co jutro sie wydarzy;-)) Salna tez mile widziana:P:D,ale kto by za to wszystko placil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu--->no mam nadzieje,ze w koncu mi sie odmieni;-)) p.s. nie,ale bym zaczela:D,robie za to inne rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel masz chbya racje;) foczki tez;) i wlansie odczuwam brak godow:P ogolnie to zjadlabym cos oryginanego:o bo taki film ogladam i tam jedza roznosci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksja2
🖐️:):(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksja2
mam chwile zwatpienia 😭 swiat ma mnie w d-e, ludzie maja mnie w d-e, w ostatniej pracy mieli mnie w d-e...:( 😭 zmęczona jestemi czuje sie jak worek kartofli, ktory zaraz się walnie na lozko :o przejdzie mi, nie przejmuj sie seti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksja czyl czujesz sie podobnie jak ja wczoraj:( wiem ze przejdzie jutro nowy dzien i pewnie lepiej sie poczujesz i spojrzysz bardziej optymistycznie na wszystko:) napisz Ci jutro @:) ja tez ide spac branoc🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksja2
bede czekac po prostu poprzedni pracodawca zachowal sie tak, ze nie chce jzu drugi raz miec takich przezyc psychika mi normlanie siadla dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO ROBICIE W TEJ CHWILI ??????????????????????????? gram w skojarzenia , a śpiochom lub tym, którzy już muszą iść spać również mówię dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->idzie wiosna wiec foczki i morsy juz sie pewnie budza;-)) Spokojnie ,cos sie zacznie dziac:-)) Spij dobrze🖐️ Wielbicielu--->musze sie kiedys wybrac i zobaczc jak to jest,tak sobie lezec i sie pocic:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×