Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość wykidane maupki
Chceme,chceme naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda13210
czesc wszystkim chcialam wam polecic super serwis gdzie za zaprasznie znajomych i wypelnianie ankiet dostajecie kase. jak ktos jest zainteresowany to piszcie na gg 5182975 lub odrazu sie logujcie => INTERESUJĄCE? Proszę zarejestrować się tutaj: http://www.dialego.de/campaign/?source_id=299&ref=bc0fd926c2 Jako podziękowanie, do członkowskiego konta zostanie dopisanych 30 punktów Dialego (co ma wartość 6 PLN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidane maupki
my nie rozumić raz jesteś do rany przyłozyc a raz ksantypą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maupki...kobieta zmienna jest;-) nie moge sobie pozwolic aby mi maupki na głowe weszły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne maupki
Masz myślenie samcze albo młodziutkiej nieopierzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani samcem nie jestem...ani juz taka młodziutka;-)🖐️ choć mentalnie...kto wie...kto wie.... no i jak tam dziewczynki....te drinki...spacerki?;-) miałam ładnie przespaną nockę...aż uwierzyc w to nie mogę:D przyniosłam wlasnie piwonie z ogrodu...co za zapach....uwielbiam go:classic_cool: udanej soboty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na zadnym drinkowaniu ani spacerkowaniu akuratnie bylam a ze Asia wczoraj sie nie pokazala to mam nadzieje, ze to swiadczy ylko o tm ze sie dorze bawila i spacer ja tak wymeczyl, ze juz nie miala sily na kafe;) u mnie leje od rana nic tylko leniuchowac:P tez mam piwonie, biale:) sliczne sa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczne maupki
uuuuuuuuuffffffff podnosimmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczące maupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz racje;-) tez wykonalam kilka niezbednych do zycia czynnosci;-) ale reszte sobie daruje;-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochane maupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak tam kochani?wszystko dobrze? Udany dzien dzis mialam.....na plazy sie opalalam;-) Spokojnej nocy Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w miare wporzo tyl ze musze od jutra poprawiac te moje wypociny ostatnie czyli wstep i zakonczenie:o brr spac mi sie chce ale ogladam opole hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochane maupki
lepiej jakby poszła spać a nie wypociny beznadziejne oglądała z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda....Opole do kitu🖐️ wg mnie poziom ponizej wszelkiej krytyki...echhhh.... wczoraj cały dzien lało a dzisiaj od rana słoneczko...oby sie utrzymalo;-) miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj ani kropelki opola calego nie ogladalam malo lubie takie wystepy;) upalnie chbya dzis bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja opola nie ogladalam,bo ie mam pl tv:-)) U mnie tez zapowiadalo sie upalnie z rana ,rozlozylam kocyk,nasmarowalam sie kremem-polezalam 30 min i zaczelo kropic:D Szkoda ,bo do pracy mam dopiero na 2.30:-) A co sie dzieje z Wielbicielem? Gdzie jestes Wielbicielu?:-( Milego poniedzialku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiczace świnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Piekny sie dzis dzien zapowiada:-) Nawet jak by padalo to i tak byloby pieknie;-) Wielbicielu---->praca nie zajac nie ucieknie;-)) Milego i slonecznego dnia Wam zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->staram sie ,aby jeszcze nie dosiegla....;-))Trudne to bardzo:-)) Musze poukladac swoje sprawy najpierw,a dalej czas pokarze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×