Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pauliśka22

Skazany na śmierć sezon1

Polecane posty

Hej widzę że jakoś mało dyskusji na temat tego serialu, pora to zmienić. Ogląda ktoś? Jestem ciekawa jak oni tego brata z karceru wyciagną. I czy ten pedałek ukatrupił Johna Abrucciego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauluśka -> przykro mi ale ja skończyłam oglądać 2 serię i czekam na 3 podobnie ma wielu kafeterian - także nie bardzo mamy o czym pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mówcie a ja sobie obiecałam że do przodu nie bedę oglądać, wolę sobie dozowac takie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pamiętacie w którym odcinku pierwszego sezonu oni uciekną- jak w ostatnim to sie załamę albo padne na zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktoś kto lubi i ogląda skazanego na bierząco, czyli w telewizji? No nie mówcie że wszyscy juz 3 serię oglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska22
Mi działa po jego nacisnięciu odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauliśka- chyba jednak wszyscy czekaja z niecierpliwoscia na 3-cia serie ;] niestety serial w ciaga- po 1 odcinku juz jest jak nalog :) jedna doba i seria obejrzana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w połowie II sezonu więc jeszcze kilka gorących wieczorów przede mną. A potem oczekiwanie na III serię... Jśli mam porównywać to pierwszy sezon jest zdecydowanie lepszy od drugiego więc miłego oglądania pauliśka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulix
no widzę że to forum nie rozrosnie sie do gigantycznych rozmiarów, a podobno kilka milionów polaków co niedziele ogląda serial. Czyzby plaga anaalfabetyzmu padła na nasz kraj, skoro wszyscy oglądają a nikt nie chce o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia pienusia
SARA JEST w ciazy ale na serio dlatego druga seria jeszcze nie zostala nagrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba 3 bo druga juz nagrana dawno. Nie wie ktos ile odcinków jest w 1 seri. do kupienia są już 4 pierwsze odc na dvd po 19,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha
I seria - 22 odc., II seria - 22 odc. III seria - premiera w sierpniu III seria zapowiada się baardzo gorąco po ostatnim odcinku (sona) II serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odlądał ktoś dzisiejszy odcinek, juz nie mogę sie doczekać nastepnego. Zapewne zrezygnują z dalszej ucieczki, zreszta nie bardzo mają jak no i o czym by było nastepne 9 odcinków. Niech ktos mi tylko powie czy skarzą tego brata, a jesli nie to dzięki komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska22
prosze niech ktos napisze bo nie wytrzymam do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzekucja się rozpocznie ale niespodziewany telefon wszystko zmieni. Egzekucja zostanie przesunieta o tydzień więc Michael ma pole do popisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieki komu? Tajemniczy pan który ujawni się w późniejszych odcinkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffffffffffffffffffff
czekaj do niedzieli jak nie umiesz z internetu sciagac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebne do pracy
od tatusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tu wytrzymać do 3 sezonu? :o nie spodobał mi się ostatni odcinek 2 serii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umię ściagać z internetu, ale ściągam tylko te odcinki co były bo te głupie napisy psują całą przyjemność, lubię skupiać się na filmie a nie czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pauliśka żebyś Ty jeszcze
umiała pisać poprawnie po polsku ;) bo ściągać filmy, to już wiemy,że umiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj żebyś ty jeszce taka wredna nie była to może nie byłabys taka samotna, bo widze że jestes skoro tracisz czas na forum które cie nie interesuje, tylko po to żeby sączyć swój jad. Jak znowu coś źle napisałam to błagam- nie kąsaj. Litości!!!! Ps. nie zmartwię sie jak wiecej o tobie nie usłyszę- to nie terrarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×