Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Gość sweetevil
tylko ze jak jadlam jogurt i platki to akurat na diecie nie bylam:) po prostu tak lubie jest i tyle, czasem jadlam slodycze ale bez przesady:) takze sie nie glodzilam jakby kto pomyslal....teraz jak to troszke zmienilam to widze skutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
oczywiscie na lepsze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
własnie wrociłam ze szkółki zjadłam moj obiadek czyli zupke z zielonej cukini teraz popijam czerwona herbate, co do tych 1000 kcl to chyba sie powaznie zastanowie i moze sie jakos zmobilizuje do liczenia bo chyba rzeczywiscie tak jest jak piszecie ze to liczenie "na oko" raczej nie wychodzi tzn wychodzi na to ze zjada sie wiecej :) AniołekUK dzieki za zestawy posiłkow i ja skorzystam:) sweetevil jesli uwazasz ze to jest dla ciebie dobre to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetevil --> ja nie nie jestem anty ale... no wlasnie - nie znam nikogo, podkresle nikogo ktos schudlby w krotkim czasie sporo kg. i nie wrocil do swojej (lub podwojonej) wagi , niestety... dlatego z rezerwa podchodze do czegos takiego i zawsze zadam to pytanie \"a co z jojo?\" byc moze Ciebie ono nie dopadnie i wtedy bedziesz ta pierwsza osoba :) a marzenie o straconych 4kg. w tydzien, no coz... ktora z nas go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
niestety nie znam przepisu to zupa z proszku -choc nie jestem jakos specjalnie za takim jedzeniem ale jak wracam ze szkoły to raczej nie chce mi sie juz stac przy kuchni i gotowac wiec najczesciej zjadam jakies kanapki albo własnie takie zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebab
A może frytki, pizze i kebab?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek ja wyszperalam taki przespis ale nie probowalam, wiec musisz sama ocenic czy warto :) aha ma 160kcal Skład: cebula - 2 szt koperek - 1 łyżka masło - 1 łyżka młode owoce cukini - 40 dag pieprz czarny - 1 do smaku sól - 1 do smaku śmietana - 1/2 szt wywar z warzyw - 1/2 L zielona pietruszka - 2 łyżki ziemniaki - 15 dag Przygotowanie: Ziemniaki umyć, obrać, pokrajać, zalać małą ilością wrzącej wody, posolić i gotować. Cebule obrać, pokrajać na ćwiartki, włożyć do ziemniaków i gotować do miękkości. Cukinię umyć, odciąć nasadkę szypułki i resztki dna kwiatowego, pokrajać w kawałki, wrzucić do gotującego się wywaru z warzyw, dodać pół łyżki masła. Gotować do miękkości około 10 minut. Miękką cukinię połączyć z ugotowanymi ziemniakami, przetrzeć przez sito, dodać śmietanę, podgrzać na blasze i wlać do wazy, posypać zieloną pietruszką i koperkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
czy ten przepis jest sprawdzony?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam zrobie sobie taka zupke w poniedziałek, ehh dpiero w poniedziałek :/ czy któraś z WAS tez ma w weekend szkołe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
to było oczywiscie do otulona_snem bo With Love to zaznaczyła moze wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wam naprawdę radzę przeliczyć sobie BMI i nie schodzić poza dolną granicę dobrą dla was bo to naprawdę powoduję wiele problemów w późniejszym wieku a osteoporoza to murowana. Ja jak kiedyś ważyłam 49 kg przy moim wzroście to później miałam mnóstwo kłopotów z cerą, zdrowiem a przede wszystkim z zębami(brak wapnia robi swoje) Może teraz o tym się nie myśli ale później jak jest już za późno to sie dopiero głupoty żałuje. Przesyłam linka do przelicznika-co wy na to? http://wdziek.info/wskaznik_bmi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przepisów to brzmią fajowo na pewno wypróbuję bo ja uwielbiam gotować :) Dziewczyny jak macie jakieś fajne, sprawdzone przepisy na zdrowe jedzonko to piszcie proszę urozmaicimy sobie dietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale kazdy jest inaczej zbudowany i wlasciwie to bmi jest albo dla ekstremalnie chudych albo dla grubasow zadna z nas nie jest ekstremalna, tylko chcemy sobie poprawic sylwetke, a widzac ze zabieramy sie do tego zdrowo, mysle ze jak schudniemy te 5kilo to nic nam sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Aniolek :) ja mam kilka sprawdzonych, niskokalorycznych i latwych w przygotowaniu teraz nie mam juz czasu ale jutro albo wieczorkiem postaram sie cos wkleic (ale tym razem tylko takie, ktore sama robilam) teraz uciekam :) 3mcie sie dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
kurcze AniołekUK nie do konca sie z tym zgadzam tym BMI wg tego ja waze idealnie ale czuje sie zle z ta waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki ja juz po cwiczonkach i kolacji:) jeszcze pozniej zjem jakiegos owoca sobie, a teraz tik taki:(ale musze niestety cos slodkiego:) uzalezniona jestem:);)na szczescie one maja 2 kcal w 1 cukierku wiec 30 kcal mozna sobie pozwolic;) a wiec ja na obiadek zjadlam:70gr brazowego ryzu z truskawkami, slodzikiem i odrobinka jogurtu naturalnego kolacyjka:100 gr makreli wedzonej(zostala z wczoraj wiec trezba bylo skonczyc:) :) z salatka i mala kromeczka ciemnego chlebka pelnoziarnistego oraz duzyy kubek puerh:) zaraz zabieram sie za mineralke, aaa i jeszcze czeka mnie szkalneczka coli light z cytrynka(no cozz jedyna niezdrowa rzecz w mojej dietce ale musze;) W niedziele kupie sobie jakies ciasteczko dobre, albo bartonika...ten dzien jest dla mnie takim malutkim odstepstwem od dietki, oczywiscie nie mam zamiaru sie obzerac, ale nagrode sobie zrobie i juz:) Dziewczynki mnie tez chyba niestety albo stety;) czeka jutro piwko..moze nawet 2 , ale sobie tlumacze ze przezczysci nerki:) U mnie wogole tez waga ciezko spada i mam klopoty z przemiana materii:(nawet otreby, blonnik , bio kefirki i herbatki regulavit nie pomagaja:( Co radzicie??Bo mnie to maartwi bardzo i przez to tez ppewnie ta waga tak nie spada jak powinna. Aniołku, With Love...ja takze jestem zwolenniczka zdrowego chudniecia, niech to bedzie nawet te 0,5 kg tyg, ale trwale, zdrowo, z ladna cera , wloskami i energia:)ja rowniez juz probowalam diet cud i zle na tym wyszlam..... teraz postanowialm byc bardziej zdyscyplinowana, konsekwentna i wytrwac.Zastanawiam sie jk pozniej zaczac jesc zeby utrzymac wage??bo ja kocham slodycze i wiem ze teraz bardzo ich sobie odmawiam, a po dietce chcialabym troszke do nich wrocic;) A co sadzicie o saunie przy odchudzaniu??chodzicie czasami??slyszalam o jej doboczynnym wplywie na wszystko....i samam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa chcialam jeszcze napisac cos o szybkich dietkach, a wiec szybki spadek wagi jest mozliwy, ale jest on spowodowany utrata wody z organizmu. Nasz organizm zaczyna splaac tluszcz po 5, 6 dniu odchudzania, a wlasciwe odchudzanie nastepuje ok 14 dnia od rozpoczecia diety.Wtedy organizm przyzwyczaja sie do mniejszych porcji, i spala zbedne nadwyzki. Po ok .1 mies waga staje w miejscu na jakis czas, gdyz nasz organizm znow musi sie przyzwyczaic, wtedy duzo osob sie poddaje, a nalezy byc konsekwentnym i gdy wytrwamy waga szybciuytko leci w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sauna jest super na wszystko :) chyba ze masz kłopoty z naczynkami osobiście uwielbiam i korzystam(teraz mam @ ale od przyszlego tyg ide) co do piwka ppstanowilam nie pic wcale przez 2 tyg ciężko bedzie :) a potem 1 w tyg a nie mozesz wypic dzis wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sauny jeszcze :) przy odchudzaniu trzeba siedziec nie za długo, zeby nie zasłabnąć ale sauna+zimne pysznice w kilku seriach super działaja na skórę - oczyszczanie i zwalcza celulit, naprwade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radna------------> ale tam jest górna i dolna granica zobacz sobie ile najmniej możesz ważyć żeby mieścić się w normie. Ja mam normę od 60 do 50 ale już 49 to dla mnie za mało. No nie wiem u mnie to działa idealnie najlepiej się czuję i najlepiej wyglądam jak ważę 50-51 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sauna jest super niestety ja się źle po niej czuje mam za niskie ciśnienie a nie piję kawy więc czasem tylko na suchą saunę chodzę ale jak możecie chodzić to korzystajcie super wpływa na cerę bo z tym chudnięciem od sauny to znowu niestety tylko wodę się traci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zjesc cos bardziej kalorycznego przed sauna a ze soba wziac wode z witaminkami i mineralami rozpuszczonymi:)??ja wybieram sie tak na pol godzinki... a jeszcze rano ide na aerobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Aniołu mam bardzo niskie cisnienie.a czemu sie lze czujesz po saunie??i co Ci dolega??ja tezz kawy nie pijam kofeinowej, bo nie moge.a slyszalyscie cos takiego jak infra sauna??jest tam ok 70 stopni, ale nie czuje sie tak barzo tego goraca... podobno w ciagu 30 min traci sie ok 800 kcal, to duzo.Wiec obiadek jutro musi byc tresciwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po parowej saunie jest niedobrze i słabo kiedyś prawie zemdlałam, teraz chodzę na suchą taka jak ta o której piszesz a kawy to ja żadnej nie piję bo po prostu nie lubię. Jak masz niskie ciśnienie i nigdy nie chodziłaś na saunę to idź sobie na bardzo krótko za 1 razem mniej niż 10 min i zapytaj się o radę tego kto tam będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
co do tego odchudzania to moze i racje macie, ale zobaczymy jak to bedzie. Tluszczyk sie spala przy cwiczeniach, ale mysle ze wlasnie jak sie cwiczy to waga wzrasta :) mi zalezy na szybciutkim schudnieciu ,a hcyba za pozno sie obudzilam. Mialam 2 tyg, teraz tylko tydzien mi zostal ok 2 kg:( wlasnie zjadlam jabluszko, pomaranczke, wypilam pysia bananowego i pije wlasnie zielona herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
czesc wam!!!!! jak schudanac 5kg w szybkim tempie? jakies dobre rady i sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
ewcia_20--------> Ty chyba o to samo wczoraj pytalas czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia _20
mozliwe a pomozecie dajcie jakies porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
po pierwsze trzeba byc konsekwentym, po drugie wyeliminowac z jadlospisu tluste potrawy, slodycze oraz ziemiaki i oczywiscie duzo cwiczyc no i nie poddawac sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×