Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

kebab mniam uwielbiam kebab z abrakebabry ❤️ a tu ifno, ktore znalazlam Kebab, Greek Style Lamb - 429kcal ( w calym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne informacje wklejacie, strasznie sie ciesze ze razem sie odchudzamy, naprawde nie wiedzialam ze to az tak pomaga... podziele sie z wami moimi sztuczkami bo dla mnie odchudzanie to taka gra w przechytrzanie jedzenia np. jak juz musze zjesc hamburgera bo narzeczony przyniosl do domu caly zestaw to jem tylko srodek kanapki a bulke zostawiam... i tak dalej i tak dalej, w kazdej sytuacji mozna troche odciazyc to co jemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny tak szczerze czy jest możliwe zrzucić ten mój tłustu brzuch przez 1.5 m-ca?oczywiście trzymając dietę i ćwicząc.Z tym ze to nie jest malusi brzusio, to jest wielka opona pod pępkiem i boczki.. byłam dzisiaj kupić strój kąpielowy i się załamałam,wstydzę sie nawet na basen wyjść a co to dopiero mówić o wakacyjnym wyjeżdzie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko rosy super, że to wkleiłaś napewno się przyda! Słochajcie, wyszło na to, że wylądowałam w restauracji :( I zjadłam troche smażonego kurczaka w sosie śmietanowym, do tego sałatka z ogórka i pomidora i surówka z białej kapusty... Myślicie, że ten kurczak w sosie to bardzo źle? Kurde, mam wyrzuty sumienia... Za to jestem zadowolona bo znalazłam w super markecie Płatki do mleka zrobionę z OTREBÓW PRZENNYCH :D więc raz na jakiś czas zjem sobie na śniadanie. Myślicie, że z mlekiem 0,5% to bedzie dobre i niskokaloryczne śniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się da ! A ja dochodzę do wniosku, że jak się odchudzać to tylko wtedy, kiedy nie ma stresu dookoła :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo ja już sama nie wiem co mam robić, co mogę jesc a czego nie... najchętniej chciałabym zeby ktoś mi napisał jadłospis na całe te 1,5 m-ca, bo nie mam problemu z tym ze coś mnie kusi ale właśnie z tym ze nie wiem co mam jesc oj dzisiaj mam dzień załamania:-(a miało być tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz --> ale o co chodzi z tym, ze nia masz co jesc? nie wiesz co, ile, kiedy czy jak? piszesz o gotowym jadlospisie ale co tak naprawde cie interesuje? bo gotowe przepisy do np. 1000kcal sa do znalezienia, rozpisane na sniadania, obiady i kolacje + przekaski ---> i w sumie tylko z podanych prpozycji wybierasz co chcesz w dany dzien jesc o to ci chodzi czy o cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku co do jazdy jeszcze to na niektórych treningach mam wrażenie, że ja się namęczę 10 razy bardziej niż koń, zwłaszcza, że \'moja\' kobyła to straszny leniuch jest, żeby ją zmobilizować to siódme poty z siebie wyciskam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love - 🌼 płatki się nazywają BRAN FLAKES, firmy Sante :) A Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love------ rzeczywiście w internecie jest wiele jadłospisów ale jakieś wymyślne ja na to nie mam czasu i miesne a ja za miezem nie przepadam, ... najchętniej jadłabym serek wiejski z wasą na śniadanie obiad i kolację.A pozatym nie wiem co z czym mogę łączyć tak aby organiżm to dobrze przyswajał. Nie umiem liczyc kalorii, bo jak np policzyc kalorie miseczki zupy pomidorowej z marchewką, ryżem bez śmietany tylko przecier Aha i czy ryz można jeść na diecie czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sa nowiutkie na rynku hi hi i nazywaja sie Oats & more pychotka i maja platki migdalow mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ---> ryz jak najbadziej :) ale najlepiej brazowy (ja jem od dawna b. dobry swoja droga) co do liczenia kcal. to moze na poczatek skorzystaj z przepisow, ktore juz maja obliczone kcal np. tu sa rozpisane sniadania, obiady i kolacje - wszystko juz policzone i przepisy naprawde prosciutkie zobacz: http://odchudzanie.szefo.net/dieta-1000kcal.php naprawde znajdziesz cos dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Motylki :-) jestem zadowolona, kręciłam się na kółeczku łącznie 70 minut ... uff... jabłka na kolacje niestety nie mogłam sobie odpuścić bo wiem, że o 21.00 była bym głodna :/ Wielka buzia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, myślę ze to taki kryzys bo staram sie odchudzić od poprzedniej soboty i do tej pory żadnych efektów nie widze, mam nadzieje ze po tym tyg waga pójdzie w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love Wielkie dzięki za podanie strony www ... teraz będę wiedzieć jak obniżyć do maximum kalorie ... :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ---> uszy do gory, u mnie tez na razie stoi :( nie wszystkim idzie tak pieknie i tak szybko ... ale to nic nie znaczy, naprawde nic !!! trzeba wytrwalosci, konsekwencji a brak efektow troche nadwyreza nasza wiare, nie? ale co tam - nie poddamy sie, chcemy byc szczuple, zgrabne i ... BEDZIEMY to dla ciebie 🌻 🌻 nnatally ---> no coz, ograniczanie do min. kcal to nie najlepszy sposob, czeka cie jojo albo anoreksja :( lepiej wolniej, zdrowiej i z trwalym efektem, pomysl o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki With Love jutro bedzie lepiej a tymczasem ide na dwór troszke sie poruszac Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie dziewczyny mój misio właśnie na grila poszedł z pracy więc zostałam sama w domku:( zaraz--------------> oponkę da sie zrzucić mnie ubyło prawie 2 cm w pasie w ciągu 2 tygodni ale pocę się ostro i konsekwentnie każdego dnia i peeling codziennie i krem na celulit obowiązkowo rano i wieczorem. Jak będziesz konsekwentna to na pewno dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, poćwiczyłam sobie 40 minutek. Może ten nieszczęsny kurczak się zaczął spalać :P Nnataly --- lepiej zjeść jabłuszko niż potem rzucić się na np. ciasto With Love --- podziel się ze mną gdzie zakupiłaś takie cudeńko? :D I wogóle jeśli znacie jakieś fajne niskokaloryczne i smaczne produkty to bardzo proszę zapodajcie nazwy i firmy. Ja dziś jeszcze kupiłam sobie maślankę brzoskwiniową, kefir i musli light :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że szalejecie na topicu pod moja nieobecnośc:P Ja o dzisiejszym dniu nie będę sie wypowiadać:P bo zjadłam niedozwolone rzeczy:O, ale spoko troche reżimu:D, ćwiczenia dzien w dzień i mam nadzieje, ze za tydzien ujrzę na wadze choć 1 kg mniej:) hihi Obiecuje od jutra poprawe, teraz popijam czerwoną herbatkę, co by mi sie nie odłożyło conieco z dzisiejszego szaleństwa:) :P Zakupy udane:) Kupiłam dwie bluzki i spodnie do kolanka:) Oj boskie... I ten nowy tusz rimmel. Kate, ja nie wiem gdzie Ty go kupowałaś:P Ja w rossmanie w promocji za uwaga!!! 19,99 zł a ty piszesz że 9,5 euro. Ciekawe skąd taka różnica w cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana-----------> te płatki BRAN FLAKES są super na diecie ja też je jem tylko, że innej firmy, ja mogę polecić jogurty MULLER LIGHT są pyszne, jest mnóstwo smaków, jak mam ochotę na coś słodkiego to jem ryż na mleku z WEIGHT WATCHERS jest naprawdę pycha i ma bardzo mało kalorii a jak jestem gdzieś gdzie nie mogę zjeść nic konkretnego to zawsze biorę ze sobą SLIM FAST czekoladowy w puszce smakuje jak czekoladowy szejk i jest bardzo sycący. Ja mam szczęście bo tu gdzie mieszkam wszystkie produkty są w wersji LIGHT albo DIET więc nie mam żadnego problemu z wyborem. Jak gdzieś znajdziecie produkty z WEIGHT WATCHERS to polecam spróbować szczególnie jak się ma ochotę na coś słodkiego. Ja właśnie zjadłam sałatkę grecką na kolację i to na dzisiaj będzie koniec no i kilka suszonych moreli na przekąskę więc całkiem nieźle :) W poniedziałek wchodzę na wagę i ciekawa jestem co pokaże bo moje spodnie znacznie lepiej na mnie leżą, nawet mój misiaczek to dzisiaj zauważył:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ale przeplacilam ale pisalam juz ze rimmel tu jest w cenie loreala i bourgeois zle francuzi wynegocjowali i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swojej roboty zeby byla lzejsza i bez konserwantow, taka z torebki to wiem jak sie robi ale we francji to nawet nie ma takich rzeczy, ani kisielow, ani budyniow wlasnie, a jak sie robi kisiel i budyn? sory ze tu pytam zamiast szukac sama ale moze wiecie... najbardziej chodzi o te galaretke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dzięki :* Tylko nie wiem czy u nas gdzieś znajdę takie produkty... Lightów i zdrowej żywności jest w supermarketach tyle co kot napłakał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×