Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Ratana -------------> ja już pisałam o tym że twój jadłospis OK mądrze, że jesz ser rano zdążysz spalić przez cały dzień:) Mówimy chyba o tym samym ćwiczenia nazywają się \"Aerobiczna 6 Weidera\" i są naprawdę super choć jak już mówiłam bardzo technika się liczy. A co jest na tej płycie ćwiczy się razem z nim czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja dzis nic nie napisze bo jestem bardzo chora:( mam chyba angine i b wysoka temp;( i mam przymusowa diete bo dzis bylam w stanie zjesc tylko amla buleczke:( odezwe sie jak bedzie lepiej:* pa kochane, badzcie wytwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ta płyta mi sie zawieruszyła ale z tego co pamiętam to ćwiczyło się z gościem :) Kropelko kuruj sie!! nie daj się choróbsku :D dużo zdrowia życzę kurde coś głodna jestem.. buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na basenie było świetnie- popływałam,zaliczyłam też jacuzzi i saune:-) wróciłam strasznie głodna, po drodze kupiłam butelkę wody i basta, nie zjadłam nic. OK to ja zmykam spać zeby nie myśleć o głodzie i dopiero jutro móc zjeść pyszne śniadanko Jestem z siebie dumna ze nie zaatakowałam lodówki:-)Oby tak dalej Kolorowych dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam... nie zgrzeszylam za bardzo bo sie nie odzarlam i nie bralam dokladek ale dzisiejszego dnia nie mozna nazwac dietetycznym dla mnie ale przez te pare dni cos sie we mnie zmienilo i staram sie jesc przede wszystkim zdrowo, oprocz tego ze light i bardzo mi sie to podoba... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) ja właśnie siędze w pracy na mega kacu:D a tu do 15 trzeba siedzeć:O bleh jestem nie wyspana i wogóle wyglądam jak koszmar:) Weekendu nie zaliczę do dietkowych, ale mimo to dziś na wadze 62,1 kg:) (troszkę mnie odwodniło) Mam nadzieje, ze za tydzien bedzie chodź kg mniej (taka nadzieja jak co tydzien) Ale już jest bliziutko ideału, więc nie poddaje sie tak łatwo. Obiecałam sobie, ze przez ten tydzień bede codziennie ćwiczyc, ale nie wiem czy dzisiaj będe w stanie:O Chyba, ze sie wyśpie jak przyjade do domciu, narazie umieram:P ehhhhh tak to jest jak człowiek od czasu do czasu wódeczkę sobie chlapnie:) Rano jedyne co mi wchodziło to kiwi:D zjadłam 2 szt, teraz pije drugi kubek czerwonej herbatki. łeb mi peka, zimno mi... mam nadzieje, ze dozyje popołudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Kate, mascara jest super, jestem zadowolona:) Jeszcze jak parę razy pomaluję rzesy sa zajefajnie podkreslone. :) I ta głęboka czerń. Przypadł mi do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate a ty co teraz porabiasz?? W pracy, w domu?? ja mam o tyle szczęscia, ze szef pojechał i o 13 wróci wiec jest troche spokoju i moge sobie zdychac w samotności ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra, jestem tego samego zdania,fajnie rowdziela i wydluza, dobra ja tez spadam do pracy do zobaczenia po poludniu, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja co do wczorajszego dnia to całkiem, całkiem, rano jogurcik+suszone śliwki i morele, ma obiadek stek z grila + sałatka po grecku. Niestety parę czipsów z dipem się wkradło na tym grilu ale za to na kolacje 2 herbatki z czarnej porzeczki wypiłam niestety nie znoszę czerwonej czy zielonej herbaty więc piję owocowe. U mnie dzisiaj ćwiczonka przed pracą jak zwykle, śniadanko jajecznica z jednego jajka z mlekiem i pół grahamki + sok z błonnikiem. W pracy mam kilka spotkań więc mam nadzieję że nie będzie mnie jedzonko zbytnio kusić. Dziś jestem w pracy po 2 tygodniowej przerwie i prawie wszyscy zauważyli że jestem szczuplejsza więc motywację mam na maksa:):):) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim poniedzialkowo ;) XGirl ---> naughty, naughty he he no to teraz musisz cierpiec :P a tak na serio no to moze jakis kac killer by sie przydal, co? podobno kawa z sokiem z cytryny dziala cuda - ja nie probowalam ale moja znajoma tak twierdzi, a to ostra imprezowiczka jest !! Aniolek --> wiem jak to motywuje :) ale teraz nie ma powodow, zeby mnie tos chwalil, jejku jakbym chciala w tym tyg. 1kg. mniej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ---> nie martw sie :) ja tabletek nie biore a waga i tak stoi - moze potrzebujemy poprostu wiecej czasu ! ja nie jestem na niewolniczej diecie to i mega spektakularnych efektow nie oczekuje, mam nadzieje na te moje 0,5-1kg. na tydzien (waze sie w piatek) i mam nadzieje, ze tak wolniutko ale dojde do celu ! licze na koncowke czerwca - wtedy chcialabym widziec na wadze 57/58kg. mnie doswiadczenie nauczylo, ze \"co nagle to po diable\" ! ps.dziewczyny uzywacie czegos do ciala, na cellulit albo do biustu? co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie kosmetyki nivea (szampony do wlosow, do ciala serie z ryzem i lotosem i niesmiertelna szminke ochronna) chcialabym jakis dobry specyfik, taki mocno ujedrniajacy ale zeby nie \"spinal\" skory, bo nie nawidze tego uczucia sciagania :/ no zapach jest jeszcze wazny, bo jak cos smierdzi to chocby nie wiem jak dzialalo to nie bede tego uzywala :P a co do medzenia he he ---> to kazdy czasem musi, dzisiaj sobie pogledz a jutro bedzie nowy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dokladnie to jest krem czy balsam bo wiem, za sa 2 rozne \"Nivea - Body - Q10 plus - Krem Modelujący Sylwetkę \"- w opakowaniu takim jak dove krem do ciala, nie w tradycyjnym jak balsamy czy szampon i ten drugi w takim zwyklym opakowaniu (jak szampon) \" Nivea - Body - Balsam ujędrniający z Q10\", ktorego Ty uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Ja już po spotkaniu z klientem i nawet nic słodkiego nie zjadłam tylko mała kawka i sałatka owocowa:) Ja jeśli chodzi o kosmetyki do ciała to polecam wam serię Dr Ireny Eris BODY ART. Jest naprawdę bardzo dobra ja przerzuciłam się na nią po rekomendacji kosmetyczki a przez lata używałam kosmetyków z tzw wyższej półki jak Lancome ale ta seria zaskoczyłam nie bardzo pozytywnie no i mój portfel również:) Jest tam świetny krem do biustu, który naprawdę daje rezultaty(podzielony na krem do biustu A,B i do biustu C,D) super jest peeling pod prysznic Tricellux z tej samej serii oraz krem i ampułki na celulut. Jak już osiągniecie wymarzona wagę a mimo to jeszcze coś na udach i pośladkach zostanie to polecam kurację GUAM firmy LACOTE-ja robie ja zawsze przed wakacjami i rezultaty są zadziwiające(3-4 cm mniej po całej kuracji) więc warto na nią odłożyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko skad ta Irene wytrzasnac :( wiem, ze maja dobre produkty, bo w Polsce uzywalam tutaj nie ma :( pozostaja kosmetyki miedzynarodowe, Lacote chyba widzialam ... ale na razie zalezy mi bardziej na takiej codziennej pielegnacji calego ciala (nie tylko ud czy posladkow) zeby codziennie po prysznicu czegos dostarczyc skorze i moze ujedrnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ROC nazywa się RETINOL ZONE SPECYFIC MODELLING i jest super skuteczny jak się używa systematycznie a pod prysznic to Garnier na fajny peeling nie pamiętam jak sie nazywa bo już nie mam opakowania ale ta seria żółta jest(ujędrniająca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek --> to jest krem czy zel? jak pachnie i na ile wystarcza? znalazlam w googlech i jest taki granatowy i wyglada jak pianka, to ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love-------------> ma granatowe opakowanie taka metalowa puszka a w środku jest żel(zapach taki sobie trochę alkoholowy) ale jest bardzo wydajny i nie ściąga skóry ten jest wyszczuplający ale jest też w złotym opakowaniu na celulit tamten jest jak krem i pachnie inaczej. Ale jest naprawdę skuteczny ja używałam go bardzo często rano i wieczorem i były widoczne rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mam dylemat :P nivea czy roc he he ale i tak kupie dopiero jutro bo dzisiaj nie bede miala \"po drodze\" :) no to jeszcze was pomecze o pielegnacje - ktora ma rekawice do masazu i czy jest zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam i jestem bardzo zadowolona tyle że ta które ja mam to są cienkie rękawiczki zrobione z takiego dosyć szorstkiego, elastycznego materiału, które można używać na sucho i mokro i można też do twarzy używać i prac w pralce są naprawdę super i grosze kosztowały jakieś 10 zł na polskie o ile sie nie mylę! Może będą w Polsce w jakiejś perfumerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranyyy ..myślałam,że zapuszcze korzenie w szkoleeee :P ;/ Ale już po..:D kurcze ja nie wiem dziewczyny staram sie nie jeść wysokokalorycznych potraw..ale dziś po szkole,u babci zjadłam gotowaną kiełbaskę ;] + 2 małe kanapki z pasztecikiem(załamka)...:( musze dziś iść na rolki to zrzucić. Na śniadanie zjadłam jogurt i banana a na 2 śniadanie jabłko.. Przesadziłam nieco..?Prawda? ;/ nnatally-->To jak sie ważymy?Bo ja już sama nie wiem czy mi sie opłaca ważyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słitka_---------------> śniadanko OK ta kiełbaska też bo nie ma żadnych węglowodanów a te kanapki z pasztetem to tez nie tragedia:) Postaraj się zjeść lekką kolację bez węglowodanów na sałatkę a jak musisz kanapkę to z ciemnego pieczywa i będzie całkiem OK. Jak będziesz sobie wszystkiego odmawiać i prawie nic nie jeść to prędzej czy później głód cię dopadnie i jojo murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym :) myślałam,że już przesadziłąm totalnie :P Dziekuje AnioŁq :D A chciałam sie jeszcze zapytać Was o coś.Kupiłam dziś mace,taki chrupiący chlebek opiekany czy cuś,to chyba jest troche tłuczące..Jeden kawałek ma 50 kcal hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×