Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

znalazlam w domu zielona soczewice ktora kiedys kupilam, myslisz ze warto ja jesc? tak sobie pomyslalam zeby dzis zrobic rybe z soczewica ale nie wiem jak ta soczewice przyzadzic, tzn wiem jak ugotowac ale nie wiem jak przyzadzic zeby byla smaczna, ja bym po prostu upiekla rybe i ugotowala soczewice osobno i podala jedno obok drugiego, ale moze masz/ macie jakies fajne pomysly??? a moze to glupi pomysl bo soczewica jest dosyc kaloryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ;) .... jeśli chodzi o BMI to mając 60 kg jeszcze jestem w normie dopiero jak bym ważyła 59 kg zaczyna się niedowaga ;) ja też tyje tylko w brzuszku ... w udzie mam tyle co Ty ;) a w biodrach 88 :) nie kwestionuje Twej nienawiści do ćwiczeń ale ja w przeciwieństwie do Ciebie lubie ćwiczyć :) w PN znów wykupuje karnet na ćwiczenia 3 razy w tygodniu i 1 raz siłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj też udało mi sięutrzymać diete :) 60 przy 180 wydaje mi się ok tak samo jak ok. 54 przy 175. :P, ale 59kg wydaje mi się już do mojego wzrostu :) Powodzenia dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O-maj-gad. Ale masz malutko w biodrach(też tyle chce!:P)! Ja mam teraz ok.97cm w biodrach i 66-67cm w talii, no ale rzeczywiście jestem niższa i mam inną budowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna z Peru - mi wystarczy 65 w talii ;) 62 czy 65 w talii dostane tylko poprzez bardzo płaski brzuch wręcz wklęsły ;) .... mam budowe ciała chłopięcą wiec o wcięciu w talii czy też figurze klepsydry mogę pomarzyć :) Ty to masz mało w talii 66 cm :) co to jest ... ale za to masz biodra :) ćwiczysz na brzuszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w biodrach 88 jejku jaka ty szczuplutka jestes ja: udo 48, biodra 88 pepek 80 talia 65 biust 89, to chyba faktycznie mamy bardzo podobny cel to co eseczka, ja 50 ty 60? ja mam cel do 20 maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja właśnie wstałam ale sobie poleniuchowałam dzisiaj :) zaraz uciekam ćwiczyć i coś lekkiego na śniadanko choć dzisiaj niedziela więc mój dzień odstępstw od dietki:):): Kate-------------> mam nadzieję ze u ciebie wszystko OK! Chętnie pomogłabym ci z tą soczewicą ale niestety nie jem więc nie mam żadnych przepisów. U nas dzisiaj maraton londyński więc z wypadu za miasto nici wszystkie drogi pozamykali obok mnie więc tylko spacerek nad Tamizą mnie ratuje:):):) albo fitness club żebym z nudów nie umarła w taką piękną pogodę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mam bardzo kobieca figure zawsze mailam duza roznice pomiedzy talia a biodrami, jak wazylam 60 kilo to w biodrach mialam prawie 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniolku, ja nie mam pomyslu na niedziele... zaczelam od lekkiego sniadanka, znalazlam gdzies przepis na jogurtowe ciasto wlasnie sie piecze ale bedzie zakalec bo jajka udijalam w blenderze.... z wczorajsze galaretki nici bo w klutni pieprznelam wszystko do zlewu... dzis w planach ryba z soczewica i ten zakalec na deser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie będzie zakalca kto wie? założę się że i tak będzie pyszne. Ja też nie mam pomysłu zastanawiam się żeby grila zrobić i zaprosić kilku znajomych bo przez ten maraton nigdzie się ruszyć nie mogę a na basen albo saunę dzisiaj chyba mi się nie che ale zobaczymy co to będzie dalej. ja teraz uciekam zabierać się za ćwiczonka bo mam nowy zestaw pilates na mięśnie brzucha więc muszę wypróbować:) Mam nadzieję że po kłótni już tylko wspomnienie i wszystko jest jak dawniej! Odezwę się do was po ćwiczonkach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Motylki :-) ja już po śniadanku ( jedna mała bułeczka z ziarnami i 2 plastry gotowanej szynki) Wskakuje zaraz na kółeczko, żeby troszke poćwiczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:-) ja też już po śniadanku...zjadłam twarożek light ze szczypiorkiem , kawałeczkiem ogórka i 2 kromeczki zytniej wasy, i zielona herbatka do picia.Oczywiście woda cały czas. Słuchajcie co myślicie o L-Karnitynie przy ćwiczeniach. Stosuje to któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja dzisiaj wypilam tylko kawe --> bo wstalam doslownie przed chwila :P dzisiaj zapowiada sie leniwa niedziela, moze jakis spacer - ale pogoda nie rzuca na kolana niestety :/ dzisiaj na obiad mam wolowinke w sosie i warzywka na kolacje ryz na mleku muller - zastepuje nim cos slodkiego, bo ma w sumie tylko 165kcal w calym i raz, ze sie nim na jem a dwa ze nakarmie mojego \"slodyczojada\" he he czasami jem na zimno a czasami do mikrofali do jablkowego dosypuje cynamon - polecam dziewczyny jak was bedzie bralo na slodkie ;) zaraz ---> slyszalam, ze jesli cwiczy sie intensywnie i regularnie to warto - ja osobscie nie lykam zadnych tabletek, bo nie powinnam obciazac watroby z ktora u mnie ne najlepiej :( wiec unikam nawet tabletek przeciwbolowych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z wyborow we francji to dzisiaj wybieramy prezydenta! oczywiscie to nie ja glosowalam tylko narzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaa87
hej dziewczyny, moge sie przyłączyc? waze 51kg mam 167 wzrostu, jednak mam lekkie kosci, mam duze uda i duzą pupe a resta jest szczupla, chcialabym troske schudnac z pupy, wewenetrznej stronie i zew. ud, i boczkach. dzisiaj zjadlam: kawa+mleko pol szklanki otręow jablkowych kefir szklanka 0% wafel ryzowy+szynka +ogorki garsc migdalow,rodzynkow,orzechow laskowych szklanka coca coli light 1 tabletka maxivit dla kobiet wiecej nie pamieta ale za wszystkie grzechy zaluje:)) wydaje mi sie ze to koniec:) pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz---------------------> ja kiedyś brałam L-Karnitynie jak intensywnie trenowałam bo ona daje dobre rezultaty przy intensywnych? treningach aerobowych. Nie wiem czy coś da jak się ćwiczy w domu? Ja właśnie skończyłam moją godzinkę ćwiczeń nowe ćwiczenia na brzuch dały mi w kość ciekawe co będzie jutro? Ja na śniadanko zjadłam jogurt 0% + 4suszone śliwki i 4 suszone morele+ soczek z błonnikiem. Na obiadek robię grila więc mięsko i sałatka grecka mniam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!:D dzis 18stka kolegi i zjadłam torcika kawalek i mam wyzuty sumienia :( a tak to ide sie Óczyć :P pozdrawiam dziołszki :D!! na śniadanie zjadłam :jogurt naturalny+ płatki miodowe a na obiad kawałek miesa z rosołku i tyle..nie wiem czy dobrze..;/ uwielbiam rosół ale nie bede jadala,za duzo tłuszczu...;] nnatally łer ar ju?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku Ty to zawsze masz fajny i zdrowy jadłospis :D Sitka troche mało na ten obiadek,przydało by się jeszcze jakieś warzywko Ja dziś zjadłam Śniadanie: 2 kromeczki Wasy,pół banana, troche sera pleśniowego Przekąska: szklanka maślanki brzoskwiniowej z otrębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam miało być \"słitka\", literki na klawiaturze mi się mylą :) A co do torciku to się nie łam, w końcu 18-stka, trochę poćwiczysz i spalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Można je kupić w każdym sklepie sportowym lub na allegro... mam dwa, jedno z akupunkturą ... Poprostu stajesz na nim i się kręcisz...pracują mięśnie brzucha, pupa, biodra i rączki ... świetne by się wypocić, spalić kalorie i zarysowuje mięśnie ... Szukaj pod Twister :-) Naprawde polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witajcie nowe:) na sniadanie zjadłam 1 tost + czerwona herbata, zaraz bedzie obiadek dzis warzywa na parze, rybka i surówka z kapusty pekinskiej potem jakies cwiczenia, wczoraj zrobiłam sobie przejazdzke rowerowa ( 9km) było ciezko bo troche wiało ale jestem zadowolona:) joasiaa87 wazysz malutko smacznego obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa.. jeśli chodzo o L-Karnityne to ja stosowałam HYCROXYCUT to najśilniejszy środek jaki dotąd wyszedł w USA. Praktycznie nie czułam głodu i miałam więcej energii, ale jesli chodzi o treningi to porażka, ponieważ pracowałam w restauracji praktycznie na same noce i w dzień to marzyłam o śnie, a nie o treningach ... :/ Udało mi się schudnąć około 4 kilo ... Myślę, że systamatycznymi ćwiczeniami i dietą efekt będzie podobny... Poza tym to jest chemia, a połowa z tych środków to cukierki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podpowiedz ratana :) a co radzicie na kolacje,czy tam jakis podwieczorek?:D co jadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana---------------> twój jadłospis też jest OK ja mam łatwiej bo mam cały miesiąc przez dietetyka rozpisany z uwzględnieniem tego co jem i lubię więc nie muszę wymyślać i liczyć kalorii muszę tylko warzyć produkty i to wszystko ale muszę przyznać że po 2 tygodniach nie jestem już taka głodna więc czasami jem jeszcze mniej niż w jadłospisie. Przez to że ta dieta jest zbalansowana to dostarcza organizmowi wszystkiego co potrzeba i nie jest się głodnym a poza tym cera bardzo mi się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×