Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Oto ja: Wiek: 21 lat Waga: 64,1 kg Wzrost: 171 cm Marzenie: 59 kg Zaczynam : 17.04.2007 Plan: regularne ćwiczenia, ograniczenie posiłków i porcji, dużo wody i czerwonej herbatki, zero słodyczy, fastfoodów i gazowanych napoi, zero jedzenia po 17.30:) Jeśli jest ktoś chętny zapraszam, razem damy radę:) I W wakacje będziemy szczuplutkie:) Ps. Wiem, ze jest tu dużo innych topiców, ale cięzko się tak do kogoś podłaczyć, tymbardziej, ze dziewczyny sie blizej znają i często olewają nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
hej :) mamy prawie identyczne wymiary i cel w 100% identyczny ;) z tym, ze jestem troche starsza he he 170cm/64kg/25lat i 59kg.cel w sumie przyznam sie, ze ja nie mam pomyslu na to jak sie pozbyc tych 5kg. - wiec licze na Twoja pomyslowosc :) jakie prponujesz rozwiazanie, jakie posilki, ile itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
To ja chyba się przyłącze do ciebie :P Odchudzam sie od wczoraj. Wiek 17 Wzrost 175-176cm Waga 65-66kg Biodra 98cm Na razie chce schudnąć 6kg w ciągu miesiąca-dwóch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
To jesteśmy już trzy, które strasznie chcą zobaczyć "5" jako pierwszą liczbę na wadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
cytryna ---> wlasnie 🖐️ wymarzona 5 -z przodu, ehhhh jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erroreq
Pewnie, ze nigdy nie jest za pozno. Przed Toba cale zycie na odchudzaniu sie, bo jojo masz murowane na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
ja jestem cale zycie na diecie (a raczej dietach) wiec mi juz nie zaszkodzi chyba nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia-misia
hej dziewczyny! jestem w szoku ! mam taki sam cel i podobne "paramerty" do was :D tez próbowalam sie gdzies podłączyc, ale to nie jest łatwe mam 25 lat, 170cm, ok 64 kg cel to 59kg w miesiąc, płaski brzuszek i jędrny tyłeczek zaczęłam juz dzis :) kupiłam bio CLA, bo nasłuchałam sie ze baardzo pomaga, dodaje energii, hamuje apetyt ( a ten mam ogromny) no i spala tłuszczyk. zobaczymy czy poskutkuje dodatkowo dzis zaczynam 6weidera, 20min hula hop dziennie i rolki musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
wow pysia ---> do tych rolek jestesmy juz 2 hih :) ja dopiero kupilam, wiec sie ucze - na radzie 1 wywrotka :P wlasnie dzisiaj ide wieczorkiem ja jeszcze lubie basenik :) ale dieta - nie mam pomyslu, a bez dobrego planu wiem ze nie dam rady! co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 176cm i waze 61 kg a marzy mi sie 55. Mam szczuple ramiona i maly biust za to duza pupe, tluszczyk na biodrach i udach. A w wakacje chce nosic ultrakrotkie szorty wiec najwyzsza pora wziac sie za siebie! Jestem z Wami dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia-misia
tzn dojść do wagi 59 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie, ze jesteście. Własnie szukałam osób o podobnych parametrach:) Nie jest w sumie ze mną tak źle, ale chciałabym pozbyć się tłuszczyku z wewnętrznej strony ud i tłuszczyku na ramionkach:) Dziewczyny do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
taka tam, Ty to juz jestes szczupla :) przytym wzroscie 61kg.! ale sama wiesz lepiej, widzisz sie i wogole, wiec nie nawracam he he !!! powiedz mi co jesz, jak wyglada mniej wiecej Twoj dzienny jadlospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam balsamik ujedrniający, na kompie filmiki z 8 min na tyłek, nogi, ramiona i brzuszek:) I dużo motywacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia-misia
hej With Love! ja dostalam rolki w sobote, kiedyś jezdzilam, wczoraj sobie musialem troche przypomniec, dzis ide znowu na godzinke :) co do diety to za bardzo nie mam na nią pomysłu (tzn dania, liczba kalorii itd) planuje nie jesc po 18, duuzo pic wody i zielonej herbaty, nie jesc chleba hmmm za miesiac ide na wesele z nazeczonym, bedzie tam cala jego rodzina i nie chce zeby sie wszyscy pytali czy jestem w ciąży :) mój cel- zgubić oponkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym 59 kg zobaczyła na wadze, to byłabym najszczęsliwsza na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
To super, że jest nas więcej. Może wtedy nie wszystkie się wykruszą ;D Ja skłaniam się ku diecie 1000kcal. Ostatni posiłek o 18. I jak zawsze codziennie godzinka, czasem 1,5 tańca przed tv (dzięki niemu jeszcze nie waże 500kg, patrząc na to ile czasem jem)... xD Ze słodyczy będzie mi trudno zrezygnowac, dlatego, że wole zjeść sobie tabliczkę czekolady niż obiad :P :( ...Ale może jak będę wypisywać czego ile zjadłam, to będzie mi łatwiej zmienić przyzwyczajenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
ja jestem z gatunku gruszkowatych, choc nie do konca tlusciukie biodra, pupa,wew. strona ud i ramiona, reszta (a co zostalo?) moze byc :) mini, szorty i bikini to jest plan na lipiec 2007 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia-misia
nie ma to jak grupa wsparcia :D juz sie ciesze, w kupie zawsze raźniej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
...Hm... Więc tak rano kawałek chleba z pomidorkiem i szynką - ok 150kcal Kanapka w szkole - ok. 250kcal Drożdżówka - ok 300kcal (?) Obiad (ziemniaczki bez sosu z ogórkiem w śmietanie) - pewnie też ok. 300kcal I teraz lece zjeść coś mało kalorycznego na kolację xD Będę za chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love... ---->> waga moze i odpowiednia do mojego wzrostu ale jak napisalam jestem nie proporcjonalnie zbudowana. Ostatnio strasznie sie zapuscilam, caly czas przed kompem albo telewizorem. Zero ruchu no i sa efekty w postaci tluszczu i celulitu na tyleczku. Od jutra wiecej ruchu, wiecej warzyw a po kazdym posilku szklanka wody z octem /byle nie spirytusowym/ super sposob na schudniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna z Peru
No to na kolacje zjadłam tylko marchewke xD Bo nie mogłam nic innego znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missha
Heej:) weszlam wlasnie na forum w poszukiwaniu topiku do ktorego moglabym dolaczyc:) otoz, nie wiem dokladnie ile waze(jak tylko kupie wage to oczywiscie zamelduję..;)) ale chcialabmy odrobinę schudnąć, zacząć regularnie uprawiać sport i w ogole zadbać o siebie tak na full;) Dietka 1000 kalorii na jakiś czas to myślę, że coś dla mnie...do tego rower w miarę możliwości, zastanawiam się też..może aerobic?:) cieszę się, ze jesteście, razem będzie raźniej! Aha..mam 21 lat, 172 cm wzrostu:) Wagę podam za kilka dni:) ale mysle, ze nie liczby są tutaj najważniejsze, tylko ogólne samopoczucie i to jak czujemy sie we wlasnej skorze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość With Love...
no to ja sie przyznam co dzisiaj zjadlam :( jogurt z ziarnami, kawa z mlekiem, tost z serem zoltym kawalek placka kawa z mlekiem jablko troche ryzu z gulaszem + ogorek zero plynow zero ruchu porazka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawiona diagnoza
Ożesz dziewczyny, ale wy wysokie!! Ja mam 161 wzrostu i 60 kg, i wyglądam na troszkę grubą. Taka moja budowa? Mięśnie? Tłuszcz tak się rozłożył, że nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi glupio bo wszystkie jestescie takie wysokie ..Przedstawie sie =] : Wiek:18 lat Waga:51 kg Wzrost: 160 Chce schudnac ok 7 kg Chce zaczac ale nie umie sie powstrzymac od jedzenia Jem ok 6 posilkow dziennie Pomozcie!! JEsli oczywiscie moge do was dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawiona diagnoza
Aha, prawie 17 lat, ale ze mnie karzełek :P a wy wszystkie tu takie wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawiona diagnoza
bibelotka....51 kg? Żartujesz? Dziewczyno wypad stąd! Z czego tu się odchudzać! Ja marzę o 50 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×