Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

A co do powiadomień o odpowiedziach ... z tego co widzę, to pod polem na treść jest napisane \"Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie \" z kwadracikiem na zaznaczenie... Może wystarczy tylko odznaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damaisa... żeby dostawać trzeba zaznaczyć...ale potem nie mam jak odchaczyć bo kwadracik jest cały czas pusty. Tak jakby można było zaznaczyć go od nowa... tylko gdzie tą funkcje wyłączyć ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny troche mnie tu nie było... ale juz jestem, właśnie wróciłam z rowerka - ponad 2 godziny i świetnie sie czuję teraz może ja powiem co zjadłam, a więc na śniadanie serek wiejski light obiad kaszka gryczana i buraczki(jak na coś mnie najdzie ochota to bede to jadła codziennie:-) ) No i w trakcie jazdy bylam strasznie głodna i zjadłam jabłko o 20. 30 a teraz załuje ze sie zlamałam...pierwszy raz od tygodnia zjadłam po 18... nnatally------------>a jesli chodzi o te powiadomienia to nie wyłacza się tego przypadkiem na mailu? razem z powiadomieniem powinnaś dostac link w który trzeba wejść. Ale moze mi sie tylko wydaje...próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ---> dziękuje, pomogłaś mi ... faktycznie w e-mailu jest opcja by nie dostawać powiadomień... :-) Zerknij do góry co zjadłam... powiedz, to nie za dużo...? :-( Pozdrawiam, wielka buzia...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnatally-->jeżeli chodzi o tego mena,to przyznam,że lekka przedsada z jego strony..;/ cóż za szczerość!!;/ Ale jeśli bardzo bardzo Ci na nim zalezy,to musisz to głęboko przemyśleć.. ja dziś mam doła,to już tydzień mojej dietki,ale z nerwów przez mojego byłego(cry) zjadłam na kolacje z rodzicami mięsiwo..+2 bułki bleeeeeeeeeeee załamka totaL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slitka_ --------> załamka u mnie bo czuję się głodna...a waga stoi w miejscu ....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wczoraj miałam taki dzień, że na nic nie miałam czasu a na pewno już nie na jedzenie więc skończyło sie na jogurcie po porannych ćwiczeniach i 3 sałatkach owocowych na spotkaniach z pracy:( Poza tym nie mogłam sie zalogować na serwer i na dodatek po pracy utknęłam a metrze na prawie 3 godziny także pech na całego. Dzisiaj przyjeżdża do mnie w odwiedziny mama i babcia na parę dni więc mam nadzieję, że będzie lepiej. Ja dzisiaj już po ćwiczonkach i właśnie jajecznicę zajadam na śniadanko:) Od jutra znowu wolne do środy więc będę łazić i zwiedzać z rodzicami choć jak na razie pogoda ku temu nie sprzyja:( Trzymajcie się cieplutko dziewczyny-Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dzis na sniadanie tosty z zółtym serem, teraz popijam kawke zaraz jade do szkoły od dzis mam rowno miesiac na zrzucenie tych przekletych kg :) co do tej witaminy B to wyczytałam to w ksiazce (kurcze nie pamietam tytułu cos o witaminach własnie) wogole to tam są testy jakich witamin brakuje no i niby witamina B pomaga w chudnieciu ale ja takze nie dostrzegłam zmian choc biore ja od dłuzszego czasu moze to zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku wczoraj troszke zgrzeszylam i mialam straszne problemy zoladkowe, dzisiaj nawet nie moge myslec o jedzeniu i latam do lazienki, mam wrazenie ze juz nic nigdy nie zjem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, a ja nigdy nie miałam wrażenia, że już nigdy niczego nie zjem. No, może kiedyś, wieki temu. Teraz to nawet na kacu mi się jeść chce :P Ale od dzisiaj już biorę się za siebie porządnie ! Nie pozwolę, żeby po nocach mi się śniły jakieś niestworzone rzeczy, że jestem pączkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) kurcze juz koncowka kwietnia !!! a ja dalej tluscioszek, dalej mam zalegle sprawy i dalej nici z moich planow - szlak!!! wiem, wiem nie ma co gladzic tylko trzeba sie ostro za to wszystko zabrac, tylko jak 😭? ehhh, dobra juz nie gledze ... Damaisa --> snilo Ci sie, ze jestes paczkiem ? he he he he :D a moze to byl paczek rozy ? a ja dzisiaj mm ochote na cos slodkiego -- ratuuunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!Pewnie pomyślałyscie, ze uciekłam , poddałam sie i zrezygnowalam z diety, ale tak nie jest..moja nieobecnosc jest spowodowana tym,że straciłam kogos bliskiego:(:( nie miaalalm ani ochoty ani czasu na komputer, nie myslalam o diecie.Poza tym rozchorowalam sie>>angina,wiec same rozumiecie:( nadal mam mase klopotow, ale postaram sie zagladnac czasem, a potem mam nadz, ze juz rtegularnie. co do diety to w niedz i poniedzialek nie zjadlam prawie nic tzn. łącznie moze z 6 kromek pieczywa chrupkiego, mala jajecznice, 1 kisiel, 1 jogurt(to jdlospis z 2 dni), we wtorek tez nie bylo czasu na jedzenie, wiec oprocz kawalka babki piaskowej nie bylo nic nadprogramowo, wcz troszke wicej, bo mni te klopoty wyniszczyły wiec zjadlam:2 serki danio, 2 kanapki z szynka, na obiad schab duszony zsurowka, suszone morele i sliwki, kawalek babki piaskowei i 4 landrynki dzis zjadlam:jogurt jogobella, sok kubus, mala pomarancze i kilka suszonych owocow.na obiad zjem miesko z fasolka szparagowa niestey nie cwicze, bo nie mam ani sily ani chceci:( Mimi tych 2 dni glodowki, i jezdenia mimo grzeszkow w granicach normy(tzn do 1200 kcal w porywach) waga nic, pewnie organizm sie broni i buntuje, alenie chce sie poddac i zniszczyc wszytsko, wkoncu musi ruszyc w dol.odchudzam sie juz 16 dzien, a efekrty jkos malo widoczne(ale szybko nieznaczy dobrze)wiec czekakm dalej Ciesze sie z waszych sukcesów!!tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak zjadlam cos: jogurt, sok pomidorowy, kromka chleba i wlasnie przygotowuje salatkez tunczykiem i jajkiem u mnie tez upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniolekUK
ja wlasnie zjadlam obiadek lososia z grila i purre z marchewki sorry za pisownie ale nie mam polskich liter na tym sprzecie:) U nas dzisiaj upal mimo tego , ze rano padalo wiec jutro czeka mnie zwiedzanie na maxa tylko ile razy to samo mozna ogladac:( Kropelka*ROSY ------------> trzymaj sie dokladnie wiem co czujesz kilka lat temu przechodzilam to samo ale wierz mi ze czs leczy rany! Ja dzisiaj w zwiazku z przyjazdem mamy i babci ide na kolacje do restauracji wiec na pewno dzis troche podjem:) Trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pączek róży, tylko taki zwyczajny... I jeszcze się w tym śnie tłumaczyłam, że spuchłam, bo mi okres idzie. Ale to prawda jest, zawsze przed okresem czuję się jak dwa baloniki, to jest straszne ! A co do tych bananów... to co teraz jest bez chemii? Tylko warzywka i owoce z własnej uprawy chyba. Je się na tony tych kupnych, bo przecież zdrowe, a tu zonk. Nie wiem, czy w ogóle jest sens odchudzać się, bo jak tak dalej pójdzie, to nasza średnia życia drastycznie zmaleje :P O, właśnie przypomniało mi się, że w lodówce czeka na mnie soczek z marchewki :D Ja do tej pory zjadłam: 3 kromeczki wasy z pastą rybną, serem żółtym, jajkiem i szczypiorkiem malutkie jabłuszko dzbanek czerwonej herbaty (i dwa cukierki na gardło :P) O! I będę tu pisać co jem, skoro Wy piszecie to ja też, i nie ma zmiłuj. Żadnego usprawiedliwiania ! A teraz lecę do sklepu kupić jabłuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ostatnie dni trochę sobie poszalałam, ale już wychodzę na prostą. I powiem Wam, że naprawdę wystarczy się zdrowo odżywiać, eliminując z diety tłuste potrawy i słodycze. Ja tak schudłam w styczniu 4 kg. Oczywiście od czasu do czasu pozwalałam sobie na coś słodkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znalazlam przepis na fantestyczne ciasteczka z platkow owsianych, bardzo prosto sie je robi i sa wyborne wrzucacie do garnka jak leci dwie szklanki platkow, dwie lyzki kakao, szklanke cukru, cztery lyzki masla, i piec lyzek wody i jeden cukier waniliowy mieszacie to na ogniu az wszystko sie rozpusci a potem ukladacie lyzka na pergaminie albo talerzu nasmarowanym maslem wkladacie do lodowki i po paru godzinach jak zgestnieje sa pyszne ciasteczka na pewno bardzo kaloryczne ale lepsze to niz batonik zaznaczam ze przepis nie jest moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, i te cztery lyzki masla.... ale pewnie cukru mozna dac polowe mniej, z maslem gorzej bo jak dasz za malo to sie nie zlepi ale jakie to pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow kate --> te ciasteczka to chyba dobre na wywolanie depresji i kaca moralnego :/a tak serio musza byc strasznie kaloryczne (niby domowe produkty, ale przepis light to raczej nie jest) kurcze ja mam kilka fajnych przepisow ligh z diety Sb i gazetki easy food ale i tak nie robie ich zbyt czesto :) a oto moi faworyci w przepisach na slodkosci light: 1.Krem ze skórką cytrynową: 1/3 opakowania (50 g) serka homogenizowanego wymieszaj z 1/4 łyżeczki olejku waniliowego, 1/4 startej skórki cytrynowej i słodziku. 2.Krem kawowy: 1/2 szklanki serka czekoladowego Rolmlecz wymieszaj z 1/4 łyżeczki olejku waniliowego, szczyptą bezkofeinowej kawy rozpuszczalnej i odrobiną słodziku . Schłodzic. od czasu do czasu ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra wyglupilam sie z tymi ciasteczkami ale zareczam wam ze sa przepyszne i jak ktos jest juz na skraju wrabania tabliczki czekolady to niech zje jedno takie ciasteczko a bedzie mial dosyc na tydzien with love masz moze wiecej przepisow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze mam 🖐️ jak ty sobie to wyobrazasz, zeby taki slodyczojad jak ja nie jadl slodkosci? mam jeszcze kikla wersji z diety Sb, w sumie podobne do tych dwoch i kilka innych :) z diety 800-1000kcal, wiec raczej wszystkie dosyc dietetyczne:) rzucic cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo :) Krem waniliowy :1/3 opakowania (50 g) serka light homogenizowanego wymieszaj z 1/4 łyżeczki olejku waniliowego i odrobiną słodziku do smaku. Krem cytrynowy: ubij na parze żółtko z kroplą esencji cytrynowej i wy-mieszaj z ubitym na pianę białkiem ze szczyptą słodziku. Krem możesz jeść na gorąco lub schłodzony. Krem rumowy: pucharek bitej śmietany light z odrobiną olejku rumowego, posypanej gorzkim kakao. Mus waniliowy: w misce umieszczonej w gorącej wodzie rozpuść łyżkę żelatyny (zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu). Dodaj kroplę esencji waniliowej i jajko ubite z odrobiną słodziku na kogel-mogel. Podgrzewaj, intensywnie mieszając, aż masa zgęstnieje. Podawaj lekko schłodzony. Beziki z bitą śmietaną: 3 białka ubij ze słodzikiem na sztywną pianę. Wymieszaj ze szczyptą proszku do pieczenia. Na papierze pergaminowym zrób kleksy z piany. Bezy piecz w temperaturze 110°C, aż zrobią się suche. Możesz zjeść je z odrobiną bitej śmietany light. Krem migdałowy: miskę wstaw do gorącej wody. Wlej do niej łyżkę rozpuszczonej żelatyny (przygotowanej wg przepisu na opakowaniu), dodaj jajko ubite ze słodzikiem. Mieszaj, aż masa zgęstnieje, dodaj 3 łyżki bitej śmietany light, posyp płatkami migdałowymi. :D :D :D smacznego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×