Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość BlondeButInteliigent;)
No to w takim razie co polecicie na Leyton, Leytonstone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondeButInteliigent;)
Tak słyszałam o tym salonie na Stratford The Grove cieszy się on dość dobrymi opiniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabusia30
czesc wszystkim,jesli szukacie dobrej kosmetyczki i fryzjera polecam BE BEAUTY na west hendon brodway,kosmetyczka pracuje na polskich kosmetykach a po pierwszym oczysczaniu moja buzia stala sie o nebo gladsza i jasniejsza,fryzjerka zrobila mi super ciecie i balejage.jesli moge polecam wszystkim ten salon,maja super promocje i dobre ceny.warto!!!nr02086211965!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dorci leytonstone ty platynowa blondynko przestan kupowac farby w tesco i zastanow sie co piszesz ....loki po prostownicy hahahaha nawet naj naj bardziej zjeba....prostownica pozostawia wlosy proste.widac ze nie ktore osoby pochodza ze WSI.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dorci leytonstone ty platynowa blondynko przestan kupowac farby w tesco i zastanow sie co piszesz ....loki po prostownicy hahahaha nawet naj naj bardziej zjeba....prostownica pozostawia wlosy proste.widac ze nie ktore osoby pochodza ze WSI.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellybe
sa prostownice ktorymi mozna krecic wlosy wiesniaro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPULARNA85
WITAM NIE ROZUMIEM DLACZEGO TAK OPISUJECIE TE ZAKLADY TUTAJ.JA NP BYLAM W TYM FANTASY I JESTEM ZADOWOLONA Z MOJEGO BLONDU I JEJ PROSTOWNICY BO NIE JEST TRAGICZNIE JAK SIE TU OPISUJE.MYSLE ZE NIE KTOE KOBIETY SZUKAJA GUZA LUB PRETEKSTU ZEBY NIE PLACIC.MIMO ZE SIE WLOSY PODOBAJA .JA TAM POLECAM FANTASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
dziewczyny macie adres do tego Witka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchibo cafffeeee
POPULARNA85 na stowe ma powiazania z zakladem na leytonstone hahahah widac, ze piszesz w ten sam sposob co osoba, ktora wczesniej zachwala ten zaklad..kiepsa autoreklama ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
a co do lokow prostownica ,mi tez fryzjerka robila delikatne loki prostownica.moze twoja fryzjerkanie potrafi takich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotka_Leytonstone
stefania8522 idiotko ja nie pisałam, że robili mi loki prostownicą, tylko, że prostownica z ich salonu na maksa pali włosy, a farby w Tesco to może Ty sama kupujesz jeb*** kretynko! Naucz się szmato czytać ze zrozumieniem. Ja nie polecam Fantasy i koniec, beznadziejny zakład i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cute_baby
Spokojnie dziewczeta... To nie wstyd kupowac w tesco, jesli jednak dla was jest to chyba za wysoko mierzycie ;)Ciekawe tylko czy was stac... No ale w necie to mozna sie wymadrzac :) co do salonu: nie polecam glamour na leytonstone, wredne babki tam sa, ciagle sie zmieniaja, nie tna za dobrze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami_Leyton
A ja nie polecam pani Katarzyny Kostrzak, która zajmuje się stylizacją paznokci z West London Greenford, Sudbury Town, byłam przy okazji pobytu w tamtych rejonach u tej kobiety...istna masakra, nigdy więcej. W jej domu pełno ludzi, chamscy, niemili, dociekliwi, a laska tak robi paznokcie, że wyglądają jak by robił je ktoś kto nie ma żadnego, kompletnie żadnego pojęcia o tym, są grube, krzywe, niedopiłowane, biały akryl u niej to nie biały, a żólty rozpaprany po całym paznokciu, badziewne ozdóbki, nieumiejętnie dobrane tipsy, a czasowo też wygląda to strasznie. Wysiedziałam się kilka godzin, zapłaciłam prawie 40f(!) i...za parę dni poszłam do innej na ściąganie tego dziadostwa i ponownie musiałam płacić. Na londynek.net ma swoje ogłoszenie i galerię, ale tych paznokci to na pewno ona nie robiła. Przestrzegam każdą z Was przed tą babą! Istny horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditaa_East
Odnośnie usług fryzjerskich odradzam Glamour na Leytonstone, kobiety są tam okropne, niemiłe, ordynarne, bezczelne, nie umieją ciąć, ani poprawnie zrobić balejażu. Naburmuszone i nadęte. Do tego ciągle obgadują klientów... Okropność. Odradzam każdemu. Co do usług kosmetycznych, nie polecam pani Diny www.dinanails.webs,com z East London - Plaistow E13, o robieniu paznokci też kobita nie ma bladego pojęcia, spier* mi totalnie pazurki! Zamiast french wyszedł okropny żółty, używa jakichś badziewnych produktów, stanowczo nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona
Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem usług Pani, reklamującej się pod nazwą Caroline Makijaż Permanentny, która pochodzi z Bournemouth i świadczy usługi z południowej Anglii. Totalny brak profesjonalizmu, zostałam przez nią oszpecona! Pani ta nie przyznaje się do winy, twierdzi, że jest "odpowiednio wyszkolona", co widać na zdjęciach. Sprawa została oddana do prawnika. Zapraszam do galerii. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Mój profil i zdjecia na naszej klasie http://nk.pl/profile/34767856 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPULARNA85
DO TCHIBO CAFFEEEE......NIE NIE MAM ZADNEGO POWIAZANIA Z ZAKLADEM.OPISUJE SWOJE SUGESTIE CO DO ZAKLADU I USLUGI:)NIC POZATYM.ALE WIDZE ZE NA FORUM SIE PISZE O WSZYSTKICH TYLKO PO TO ZEBY PISA SOBIE I MIEC O CZYM POGADAC:(GOOD LUCK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popularna... caps lock ci sie zaciol? czy posiadasz klawiature (ta tansza wersje) z duzymi tylko literkami? ;p Tak czy siak, NIE KRZYCZ, bo wyraznie bronisz dany zaklad, z podejrzana zaciekloscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPULARNA85
JESLI NIE MOZNA WYRAZIC SWOJEJ OPINI TO PO CO JEST TA STRONA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPULARNA -pisząc capslockiem krzyczysz, nie czyta się tego miło i wcale tą krzyczącą opinia nie przekonujesz do zakładu który i tak ma spapraną opinię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
Do Dotka_Leytonstone dziewczyno Ty chyba jesteś jakaś nienormalna. Myślisz, że ktoś Ci uwierzy w te brednie co tutaj wypisujesz? Hahahaha, bo ja na pewno nie. Jak dla mnie to jesteś osobą niezrównoważoną psychicznie. To, co napisałaś samo sobie zaprzecza. Raczej nie mam zwyczaju nikogo obrażać, ale Twoja opinia jest naprawdę poniżej poziomu. Zanim coś napiszesz radzę zastanowić się kilka razy, a i przede wszystkim POMYŚLEĆ! A z tym chyba masz problem, co nie?! Hahahah! Jestem klientką salonu Fantasy odkąd powstał i nią będę. Robiłam już platynowy kolorek, wyszedł naprawdę fajny, 2 razy w tygodniu chodzę na modelowanie itd. i bardzo sobie chwalę. Super- miły, uśmiechnięty, elokwentny personel, pachnące kosmetyki, śliczny wystrój...Pani Natalia i Estera to jedne z najlepszych fryzjerek w Londynie! :) Według mnie nie ma się czego czepiać. Idąc tam zawsze wychodzę zadowolona, a każda wizyta to chwila relaksu. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą naprawdę zadbać o swoje włosy i zrobić to w profesjonalnym miejscu. To chyba jedyny salon w East London, który jest wart dobrych opinii. A wszystkim czytającym i dodającym tutaj komentarze radzę naprawdę nie sugerujcie się opinią osoby spod nicka -Dotka_Leytonstone, zresztą to jedyna negatywna nota na temat Fantasy jest wydana przez tego kogoś, reszta to same pozytywy, więc już chyba nie muszę nic dodawać. Do Dotka_Leytonstone brzydzę się ludźmi takimi, jak Ty: zawistnymi, zakłamanymi i obłudnymi. Jak coś Ci nie pasowało to czemu nie powiedziałaś tego, jak byłaś w salonie?| Hm, chyba, że Ty sama jesteś jedna wielką fikcją, a pani Natalii po prostu zazdrościsz? Precz z takim jak Ty. Pozdrowienia dla wszystkich i dla najlepszego salonu pod słońcem - FANTASY:) Elka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dttguijkjkklkl
czytalam i czekalam kiedy wlascicielka salonu sie odszczeka. kochana mnie to nie obchodzi, ja nie mieszkam w londynie, ale ewidentnie widac ze FANTASY to dziadowsko prowadzony , z kiepskimi fryzjerkami salon.za duzo wypowiedzi na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dttguijkjkklkl
chociaz z tego co sobie przypominam.6 lat temu mieszkalam w londynie i obok mnie mieszkala dziewczyna, kosmetyczka, ktora dopiero przyjechala do anglii i ona tam wlasnie za darmo pracowala (niby ze uczyla sie zawodu) strasznie narzekala na szefowa i jakosc uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiriss
no zakupoholiczka to na stowe ma powiazania z salonem..bo zwykla klienkta akurat by tak zaciekle go nie bronila....moja znajoma mieszka na leytonstone i tez mowila, ze starszna jakos uslug a panie bardzo nadete i opryskliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiązania powiązaniami, ale jeszcze bezczelnie telefon podała..czyli co? reklama! (autoreklama? lol) ogólnie rozhisteryzowana wypowiedz zakupoholiczki (te "hahaha" co chwile) mnie nie przekonuje...nawet dla mojego ulubionego salonu nie wyprodukowałabym takiego wypracowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
osiriss i cheek buahaha bawią mnie takie puste wypowiedzi jak Wasze, piszcie sobie, co chcecie w du*** to mam, rozhisteryzowane i nadęte to same jesteście, a do tego poziomem nie dobiegacie nawet do mojego małego yorka!!!:) Szkoda czasu na takie kretynki jebnięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie czytajac niektore komentarze to sie czlowiek zastanawia czy to patologia(takie slownictwo) czy pisze to jakas malolata ?Jezeli oczekujemy szcunku dla siebie ,sami musimy go okazywac innym czy nam sie czyjes zdanie podoba czy nie.Wracajac do tematu kosmetyczek ,fryzjerow i innych "uslugo dawcow"mozecie szukac na -londynek.net , goniec polski , portal moja wyspa oraz na onet.eu (pod niebieskim paskiem jest napisane Oferty-dodaj bezplatne ogloszenia).Kosmetyczka powinna byc ubezpieczona (zwlaszcza jezeli wykonuje makijaz permanentny) poniewaz pracujemy z zywym czlowiekiem.Jezeli jestescie niezadowolone z uslugi to o tym powiedzcie poniewaz kazdy jest inny i czasem mozna sie niezrozumiec ,a dobra komunikacja z klientam to podstawa .Zadowolenie klienta to satysfakcja z pracy, mam nadzieje ze kazdy znajdzie swojego profesjonaliste :). PS.I wiecej usmiechu dziewczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczka_91
kasha011 no w końcu ktoś dobrze wszystko podsumował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabusia30
Witam,jezeli szukacie dobrej fryzjerki i kosmetyczki to moge wam polecic salon na west hendon broadway,salon nazywa sie BE-BEAUTY.Mila polska obsluga fajna atmosfera,pracuja na dobrych produktach polskich,nie jest drogo a z uslug fryzjerskich i kosmetycznych jestem bardzo zadowolona.Podaje : 212 WEST HENDON BROADWAY NW9 7EE O2086211965 07502200380 NAPRAWDE POLECAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×