Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość it7ighjghjkgyjkgyki
mi mi mi- potwierdzam twoja opinie angielki maja swietne wlosy i fryzury, angielscy fryzjerzy sa swietni, ale Polki patrza zeby taniej, niewazne ze beznadziejnie sciete i borsukowate, waqzne ze za 25 funtow, hurrrey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mi jestes zalosna polka. tyle ode mnie. wstyd za takie buraki jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-mi-mi
masz fajne siwe pasemka co nie? hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-mi-mi
acha, a buraki to masz na nocnej zmianie w fabryce burakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam pasemka .... niestety siwych sie jeszcze nie dorobilam;) jak ci sie nie podoba twoja sprawa kwestia gustu....a buraki rosna na polu , ah kurde dzinsy podarte jasne tez mam w szafie ..ale wiesz moje kolezanki angielki tez maja i pasemka tez...i tipsy nawet nosza..hm..ale one sa z tych co nazwalas normalnych!!! nie wiem do jakiej grupy ja sie zaliczam heh. nie wstydze sie tego ze jestem polka i ze ludzie patrzac na mnie to wiedza. :) nie lubie tez kiedy wsadza sie ludzi do jednego wora ..biorac tylko pod uwage wyglad. mi mi jestes burak ze wsi dla mnie to tyle do ciebie. miego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do fryzjerki znam jedna pania mieszka na wood green, jesli ktos chetny poam linka do stronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-mi-mi
osko, a to co ty sobie o mnie myslisz, to dla mnie znaczy mniej niz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajinaia
bardzo dobra kosmetyczka jest w salonie na GREENFORD, tzn. dokładnie to na sudbury hill , salon nazywa sie cleopatra, polecam!!!!!!! paznokcie super, henna i regulacja tak samo, miła i profesionalna obsługa, fajna atmosfera, super dziewczyny tam pracują. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuy
up taki fajny wątek był ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjjbjf
bo niestety w Anglii, a tym bardziej w Londynie nie ma dobrych polskich fryzjerow.kosmetyczki owszem i dlatego watek umarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiji
no bez przesady dziwczyny... moze ktos kiedys tu napisze jeszcze cos godnego uwagi, nie badzcie takiemi pesymistkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
gdzie ma zaklad ten caly Witek??i ile bierze za kolor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The beauty bloom by Kinga
Sprawdz www.thebeautybloom.com Polska kosmetyczka w londynie!oczyszczanie twarzy,pedkrecanie rzes na 6 tygodnii(perming),zabiegi anti cellulitowe na cialo, henna bowie I rzes,masaz bank a chinska (cupping massage) swietny na cellulite albo na Bol plecow,woskowanie,opalanie natryskowe , szwedzki masaz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The beauty bloom by Kinga
A gdzie collaring w pinner mass ten salon?mam tam tesciow na love lane wiec pinner znam bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wiem:)
Czesc, tak skoro mowa o fryzjerach, to ja jestem fryzjerka, pracuje w salonie w Shoredich. Doświadczenie mam, kilka lat pracowalam w bardzo ruchliwym salonie w Gdyni. Mój numer 07704775436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wiem:)
Aha i mieszkam w Woolwich, i wizyty domowe to zaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jezdze na Uxbridge do
polskiej fryzjerki przemila, konkretna, potrafi doradzic, dobrze farbuje, scina, etc tu jest jej stronka z namiarami www.fryzjerdorota.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę, podajcie nr do tej Pani Gosi z Brockley, kilka osób tu ją poleciło więc chyba zaryzykuję, a to dość niedaleko ode mnie. Muszę zrobić odrost + farbowanie z refleksami, potrzebuję fryzjera znającego się na rzeczy. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie moze polska kosmetyczke w Londynie ktora stosuje wypelniacze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaQ
O jakie wypelniacze Ci chodzi, o wypelnianie zmarszczek? czy co? ja ma bardzo fajna i sprawdzona kosmetyczke w polnocnym Londynie, bylam na zabiegach liftingujacych, nawilzajacych, microdermabrazja. bardzo przystepne ceny i super efekty. nr do Ani 07749487476

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaG
Tak się składa, że chodzę przez cały czas i szukam dobrego fryzjera i trafić nie mogę...mieszkam obecnie w Polsce.Mieszkając w Londynie wybrałam się raz do salonu Avedy na Covent Garden i ścinał mnie tam chłopak, który kończył wówczas kurs w Avedzie, pod okiem nauczyciela( chyba jakiegoś Litwina). Powiem szczerze, że w godzinę ścieli mi włosy jak niestety nikt do tej pory!!Piękne, twarzowe, ścięcie, odpowiednio dobrane do kształtu głowy i typu włosów.Rewelacja!Włosy przez wiele miesięcy się układały same i nic specjalnie nie trzeba było z nimi robić. Żałuję, że w Polsce nie mogę trafić na kogoś kto ścina w ten sposób włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzia g
ile zaplacilas bo weszlam na ich strone ale tam same produkty do wlosow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaG
Nic nie płaciłam ale to było jakiś czas temu, teraz jest napisane na stronie, że modele płacą od 10 funtów... nie wiem jak to wygłąda w praktyce,może nadal się nic nie płaci.Byłam tam jako modelka,z tym że wcześniej się umówiłam z konkretnym chłopakiem, który już kończył kurs...Ludzie, którzy tam ścinają mają pojecie o fryzjerstwie, bo są to fryzjerzy z wieloletnim doświadczeniem, natomiast muszą przejść przez to szkolenie, jeśli chcą pracować w renomowanym salonie. podaję linka: http://www.aveda.co.uk/docs/inst_model_card.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesik
dziewczyny napiszcie w ktorej czesci londynu mieszkacie i gdzie brakuje dobrego soalrium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi25555
ja bylam u tego witka i w sumie zadowolona jestem ale drogi jest za pasemka i podciecie wzial 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baga88
Malibu na Walthamstow polecam tylko kosmetyczke Karoline jest naprawde dobra i widac ze zna sie na rzecze. Fryzjerke jest niemila i nieprzyjemna jesli chodzi o Ale (robi tam paznokcie) niestety bardzo sie popsula i robi juz na ilosc a nie na jakos, jest niedokladna i wogle sie nie przyklada. Generalnie Pani Fryzjerka i stylistka paznokci (Chinczycy robia lepiej) obgaduja kazda klientki, zawsze mierza wzrokiem i sa bardzo nietaktowne. Chodze tam tylko dla kosmetyczki. Jesli Karolina odejdzie to ten salon zejdzie na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibibbi
Niestety nie moge sie z Pania zgodzic poniewaz korzystalam z ulsug fryzjerki karoliny i tipserki i zawsze bylam barzdo zadowolona ,uwazam ze spelniaja wymogi bardzo wymagajacych klientow do ktorych ja np naleze,mieszkam w londynie od dlugiego czasu i nie moglam znalezc salonu odpowiedniego dla siebie ,az w koncu trafilam do malibu zawsze bylam zadowolona z uslug i serwisu ,niestety chcialam ostatnio skozystac z uslug p Karoliny kosmetyczki,ale nie wyszlo poniewaz spoznilam sie 5min co kazdemu przeciez moze sie zdazyc,p Karolina potraktowala mnie bardzo oschlei nie milo i uwazam ze nie profesjonalnie no coz wiecej napewno nie skozystam z jej uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaa199999
do Karoliny fryzjerki tez sa bardzo mile i jest z nimi o czym pogadac,nie tak jak w innych salonach nikt sie nie odzywa, slyszalam ze nie maja ze soba dobrego kontaktu ,wiec wcale bym sie nie zdziwiala jak te bzdury pisalaby ta kosmetyczja Karolina,zawsze jak tam bylam to zachowywala sie jak by wszystkie rozumy pozjadala,a po zatym kiedys pytalam ja o zabieg zluszczania naskorka z twarzy kosmelan to powiedziala mi ze jest nie atestowany i nie dory a teraz sama go robi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×