Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość masz babo placek.....
wyrywanie robia bardzo ladnie, ale to jest dosyc bolesne- wg mnie bardziej niz wosk no i zajmuje wiecej czasu,dlatego wole wosk. a co do oceniania kogos po wygladzie, to wg mnie jak ktos jest fryzjerem/kosmetyczka/ stylistka/ wizazystka itp. to niestety sam powienien byc wlasna wizytowka. wlasnie wczoraj przeczytalam jeden topik i tam dziewczyna napisala ,ze nie chodzi do fryzjerow ktorzy maja. np. swoje mysie wlosy zrobione w kitke, bo skoro fryzjer nie ma pomyslu na siebie to jaki moze miec pomysl na klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
i nie chodzi o to czy ktos jest ladny czy brzydki... tylko oto jak sie prezentuje.... jak sie prezentuje kosmetyczka ktora sama nie ma wyregulowanych brwi? fryzjer z przetluszczonymi wlosami? wizazystka z czarna krzywa kreska na powiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
no podobno T&G sa naprawde dobrze tylko cenowo jest to mniej przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laraaaaa:)
oczywiscie ze wyglad ma znaczenie ale tamta kobiecina wstawila jedsno swoje zdjecie na ktorym nie wiele widac poza tym ze wyglada troszke otyla i chyba starsza wiekiem,chociaz moge sie mylic wiec sorki jesli dodalam latek;). pozatym spotkalam wiele fryzjerek ktore niestety nie mialay czasu na walsne wlosy i byly one nie za pieklne. a same potrafily robic cuda na glowie. na nitke jednak sie nie zdecyduje skoro mowicie ze boli..przywyklam do pensety i nie boli tak jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
no to jeszcze moje osotanie 3 gorsze to mi ''przeszkadza'' ze na tym zdjeciu wyglada jakby sie za piers lapala..... no nitka boli o wiele bardziej niz penseta, lezki plyna po twarzy.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej idz do polskiego salonu....ja bylam tu u ruskiej zaplacilam 4 dychy i takie siano na glowie mialam ze masakra....dodam ze mi upie r do lila wlosy na dlugos uszu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
tak ,bo polki akurat ''fajnie'' obcinaja...wiekszosc nawet nie wie jaka jest roznica miedzy PODCIECIEM koncowek a OBCIECIEM wlosow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka38lat
do masz babo placek osobiscie mam wrazenie ze jestes osoba ktora jedyne co robie to siedzi na forum zeby sie dowartosciowac ze ktos czyta jej wypowiedzi moze faktycznie ciezko jest znalesc dobra kosmetyczke w londynie chyba ze masz do wydania 100 za wizyte to zapraszam do centrum super na reagent street 25 za woskowanie brwi. point tego forum jest taki ze kazdy przedstawia swoje opinie na temat fryzjerow czy kosmetyczek jak wykonuja swoj zawod i jak zawsze kazda kobieta ma inne doswiadczenia ale czytajac twoje posty stwierdzam ze pewnie uwazasz ze polki sa beznadziejne wiec zamiast byc taka dobrze udzielajac rad polka i wypowiadania sie na temat innych moze ty zostan fryzjerka albo idz do hindusow napewno odkarza narzedzia przy manicurze. pytanie wiesz dlaczego robia nitka? bo pensety nie chce im sie odkarzac. pozatym ja jestem dyplomowana kosmetyczka z polski pracuje w zawodzie 15 lat teraz w polskim zakladzie na ealingu i chwale sobie mam 100 razy lepsze wyobrazenie od chinczykow hindusow czy murzynow o higienie i jak powinno sie dbac o zdrowie klienta i swoje, jesli wolisz chodzic do nie- polskich salonow to chodz szczegolnie do chinoli jak robia twoje stopy nie odkarzaja frezarki wiec bajka dostajesz wszystkie zarazki co poprzedni klienci mieli na stopach gratuluje wyboru :) i daruj sobie odpisywanie pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek....
point tego forum jest taki ze kazdy przedstawia swoje opinie na temat fryzjerow czy kosmetyczek jak wykonuja swoj zawod dokladnie ,i ja przedstawiam swoja opinie. ale czy moja opinia musi byc pozytywna? niestety mam bardzo niskie zdanie o polskich fryzjerkach/kosemtyczkach itd.(tak jak ty masz o azjatyckich) oczywscie wiem ,ze nie wszystkie sa zle ,wiem ze jest kilka ktore kochaja to co robia i sa tym naprawde zaintersowane,ale takich klejnocikow jest tak malo ,ze wieksza szansa jest niestety ze trafi sie na kogos kto jest raczej niekompetwenty. pisze z autopsji mojej lub moich znajomych. pytanie wiesz dlaczego robia nitka? bo pensety nie chce im sie odkarzac. no z tego co wiem ,to chyba chodzi o to ,ze przy nitkowaniu to brwi odrastaja wolniej..... zgodze sie z toba ze polki dbaja o higiene, ale po co mi zarzucasz ze: ''to chodz szczegolnie do chinoli jak robia twoje stopy nie odkarzaja frezarki wiec bajka dostajesz wszystkie zarazki co poprzedni klienci mieli na stopach gratuluje wyboru i daruj sobie odpisywanie pozdrawiam wszystkie panie '' nigdzie nie napsialam ,zeby chodzic tylko do chinek czy czarnych . napisalam ze polki nie sa dobre. mozna isc do australijkii, angielki, wloszki itd. w lonydnie mieszkaja tez inne ''nacje'' niz polak , chinczyk, ''ciapak i murzyn''. wiem ze np,na stratford jest salon litwinski (chyba) i czytalam wiele dobrego o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaaalllaaalllaaa
Kazda z nas jest inna, kazda z nas ma inne zdanie i inne upodobania.Tak samo jak kazda ma prawo do wyrazenie swojego zdania tutaj na forum. I nie musi sie to wszystkim podobac. Sa tacy ktorzy puzniej krytykuja dane osoby a sa tacy co ublizaja...ja tylko nie wiem po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka38lat
do masz babo placek oczywiscie ze mieszkaja inne nacje w londynie pytanie jest jedno czemu wiekszosc angielek przychodzi do mnie na zabiegi a nie idzie do swoich pozatym nie jest sztuka obrazac polskie kosmetyczki fryzjerow itp sztuka jest polecic naprawde dobra i osobiscie uwazam ze po pierwsze kazda z nas kiedys zaczynala w swoim zawodzie po drugie gusta sa rozna a obrazanie ludzi kosmetyczek fryzjerow lub wydawanie opini nie znajac ich swiadczy tylko o twojej kulturze osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek....
halinko- obrazanie ludzi kosmetyczek fryzjerow lub wydawanie opini nie znajac ich swiadczy tylko o twojej kulturze osobistej przepraszam,ale czy czasem ty tego tutaj nie zrobilas? sama obrazilas kosm/fryz. pochodzenia azjatyckiego czy afrykanskiego, bo dla ciebie najwidoczniej najlepsze s apolki,a jednak mam calkowicie odmienne zdanie na ten temat i mam do tego prawo, tak samo jak ty do swojego. czy ty znasz WSZYSTKIE azjatyckie salony w lodnynie, ze mzoesz powiedziec ze przeprowadzaja one zabiegi w sposob NIEHIGIENICZNY? mysle,ze nie. chcialam tylko i wylacznie ODRADZIC wizyte u polskich kosm / fryz. bo po prostu uwazam ,ze jest wieksza sznasa na to ,ze trafi sie na kogos niekompetentnego niz na kogos kto naparwde jest zainteresowany swoim fachem. a kto co zrobi to jego brocha. ja od polskich fryzjerek trzymam sie z daleka czy w polsce czy w uk. Dlaczego? Dlatego ,ze nigdy jeszcze nie bylam zadowlona po wizycie u polskiego fryzjera a jak widze takie fryzury to nie wiem czy sie smaic czy plakac http://salon-fryzjerski.blog.onet.pl/ to sa wlasnie dziela typowych polskich fryzjerek. Od kiedy mieszkam w londynie bylam u kilku fryzjerow - hiszpanow, wlochow itp., az w koncu trafilam do mojej ulubionej Litwinki , kazda z tych wizyt byla lepsza niz wizyta u polskiego fryzjera. Po prostu uwazam,ze skoro mamy teraz wybor bo meiskzkam w lodnynei i wcale juz NIE Musimy isc do polskeigo salonu ,wiec dlaczego by nie sprobowac? zwlaszcza ze mozna w miare latwo znalezc opinie na temat danego salonu czy zabiegow . Halinko jezeli masz duzo klientow to chwala ci za to i tylko pogratulowac, ale jezeli ty jestes dobra to nie znaczy ze kazdy jest dobry ,a z mojego dowsiadczenia wynika ze z polakow to malo kto jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaryja,./
ty placek wiesz masz zryty berecik rowno. nie ma tu jednej osoby do ktorej bys COS nie miala. hahhahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek....
chyba spacji zapomnialas.... ana ma ryja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaryja,./
nie zapomnialam idiotko. znow sie czepiasz buhahahah:D:D. ja pier..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek....
anamaryja/ana ma ryja Prawda w oczy kole ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamaryja,./
hahah ty masz naprawde problem z glowa. Nie odpusci czubek sobie,musi cos dopisac.hhahah. mam jeszcze klilka nikow chcesz to ci napisze bedziesz sobie interretowac do woli a ja sie posmieje ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobre. A znacie dziewczyny moze Vinca?? ma solon razem z jakas sylwia. Byl ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek....
a czy ten inny nick to Halinka38lat? :-P wiesz, jak dla mnie to mozesz pisac pod jednym, nie musisz zmieniac. Naprawde doceniam twoja inicjatywe ale mysle,ze w aktualnych warunkach zmiana nickow nie bedzie konieczna. Nie chcialabym marnowac twojego cenne czasu, miedzy wizytami klientek, a wiem jak czaso- i praco- chlonne moze byc zmieniane nickow. osa- to jak juz do niego pojdziesz to zostaw tutaj swoja recenzje ;-) ja ci uwierze,ze to nie samoreklama,bo wiem ,ze nie masz na imie Vince ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmurszala deska
matko co temat jakis to odrazu klotnie...ale wy baby jestescie glupie, ze az strach! z ciekawosci az obejrzalam ta strone tej kosmetyczki na ktora tak najezdzacie i zupelnie nie rozumiem czego tu sie czepiac, kobita wyglada normalnie, czy kosmetyczka ma wygladac zawsze jak wytapetowana sztuczna blondi z dlugimi pazurami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz babo placek-nienie jestem Vincent:) on jest podobno gej. Nie wiem czy pujde bo nie wiem czy jest gosciu dobry, dla tego pytam moze ktos byl. Wiem ze pisaly dziewczyny na poczatku tego tematu o nim ale nie doczytalam do konca i nie wiem czy pisal ktos o nim. Poza tym kusi mnie zeby wlasnie isc do faceta na odniane hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubikisiel
jesli tak narzekacie na polki zapraszam do salonu d'hub prosic o ivon a i sa promocje a niektorym to przeszkadza wiec niech nie korzystaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWUNIA N
Bardzo fajna ta stronka www.goodmoodsalon.co.uk wybiore sie do tej kosmetyczki i wam powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaBeauty
Z przyjemnoscia odpowiem na pytanie zadanie w sprawie rzes, ktore robie. Jesli ktos sie mnie pyta ile zakladam na jedno oko rzes, nie potrafie na to odpowiedziec, poniewaz full set oznacza ze zaklada sie na kazda mozliwa rzese. Procz tego jedna klientka ma geste rzesy a inna nie zostala szczodrze obdarowana przez nautre i w tym drugim przypadku doczepiam nawet ma rosnace rzesy, zeby efekt byl pelniejszy i zadowalajacy. Oto tylko kilka z moich zdjec na stronie ponizej. dodam rowniez ze wiele klientek ktore zrobilam nie pytalam o zgode na zdjecie lub tez zapominalam. www.mobilebeautytherapist.snappages.com Uzywam produktow firmy lash perfect, poniewaz efekt pomiedzy uzupelnianami , u moich klientek, utrzymuje sie od4 do 5 tyg. Pozdrawiam Aga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWUNIA N
BYLAM U P. BASI bardzo mila sympatyczna pani mialam robiony zabieg nawilzajacy z promocji i musze przyzanc ze mnie sie podobalo i tylko 15 funtow dalam. przyjmuje w domu ma wydzielony osobny pokoj bardz estetycznie. dojazd nie najgorszy, jesli chodzi zas o sama pania to jest umowmy sie :) przy kosci co nie ma dla mnie osobiscie znaczenia, wazne ze bylo milo sympatycznie i fajny zabieg ( moj pierwszy u kosmetyczki). pani Basia poradzila co robic na wrastajacy paznokiec i dostalam probke kremu nawilzajacego do twarzy, nie wiem jak wy ale ja bede do niej chodzic umowilam sie juz na pedikir. bylam sprawdzilam wiec pisze jak obiecalam dla mnie ok pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wolalbym dojazd
sylwunia- za naiwne nas masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszych fryzjerow dostaniecie w salonie Malibu w walthamstow robilam tam wlosy wielokrotnie i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmiteeee
w salonie malibu powiadasz? ciekawe ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w salonie malibu adres to HOE STREET W WALTHAMSTOW. naprawde bedziecie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×