Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość o to chodzi w zyciu zeby...
po to ludzie prowadza biznesy zeby zarobic kase... i potem sobie zyja stac ich na ciuchy ,wyjazdy ,samochody,na zycie na jakims poziomie.. nie trzeba miec biznesu zeby raz do roku pojechac na wczasy,czy kupic sobie dobry ciuch,a Wy tak piszecie jakby to bylo cos zlego chodzic w markowych ciuchach i jezdzic po swiecie, pracujesz? stac cie! kup se ciuch i jedz na wczasy zamiast do Polski na wioske sie pokazac!!! A WY GOWNO MACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Bez przesady wycieczki i ciuchy nie są wyznacznikiem luksusu popatrz na Anglików. Życzę sukcesu .A jeżeli Salun jest wyznacznikiem sukcesu to ja dziękuję postoję .Jak Cię widzą tak Cię piszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
I do tej osoby Co pisze pod wieloma nicami .Masz rację ja nie mam Salunu .A gówno mam tak samo jak ty .Wiesz gdzie ? Tam gdzie ty. W jelicie grubym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttrum11
tylko uwazaj co by tobie to gowno ta parszywa geba nie wyszlo gowno to jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowanaaa
PRZESTRZEGAM PRZED SALONEM AFRODYA W LEYTON.FRYZJERKA NIE MILA .ZUPELNIE NIEZNA SIE NA SWOJEJ PRACY.JESLI PROSZE O RADE TO UWAZAM,ZE POWINNA MI BYC UDZIELONA.PANI MOWI JAK PANI CHCE O JA PANI TAK ZROBIE,A GDZIE JAKAS PODPOWIEDZ?CO SIE POOBILO?SALONY ZATRUDNIAJA AMATOROW.PATRZA ,ZE MLODA,A GDZIE PROFESIONALIZM?WIECEJ TAM NIE POJDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozzzooolekk85
A ja bylam w Wonderlandzie na leytonstone i tez nie polecam! wszystko na jedno kopyto,wszedzie tak samo traktuja ludzi! A widze ze tu sie tylko wypowiada pani TRUM11 i to bardzo wulgarnie, ale to swiadczy o kulturze osobistej tej Pani, PS. TO JEST FORUM GDZIE SIE SZUKA FRYZJERA I KOSMETYCZKI a nie obrabia sie innym tylki,co kto ma i czego nie ma !!!1 POSZUKAJ SE INNE FORUM NA PLOTY A TU NIE ZASMIECAJ DROGA TRUM11!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@..
Tu jest forum gdzie sie wyraza opinie o fryzjerach i kosmetyczkach.Wiec nie czepiaj sie.Sama taka opinie wyrazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Dziewczyno ja się jeszcze wulgarnie nie wypowiadam ja mówię to co myślę to co jest zgodne z prawdą ja nie psioczę na inne zakłady ani na fryzjerki bo przez ostatnie lata korzystałam z jednego zakładu i byłam zadowolona i to bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukaaammmmmm
Gdzie w Londynie można powiększyć usta i wypełnić bruzdy kwasem hialuronowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Tooting Medical Center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melindabar
o ktora fryzjerke w afrodycie Ci chodzi? ja kiedys chodzilam do takiej z kolorowymi wlosami, zawsze miala szpile takie, raz mi fajnie obciela wlosy a arz nie, teraz widzialam jest ktos nowy, ale jeszcz eni bylam, na leyton chodze do snip and snap tam na rogu, mam swoja fryzjerke Krystyne, bardzo zadowolona jestem z niej, kiedys mnie tam inna babka sciela to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do melindabar
to wez numer el od tej fryzjerki,bo w tym shipe shap dlugo dobre fryzjerki nie pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @1@1@1
Salon Glamour schodzi na psy.Solaria brudne,dziewczyny chamskie.Szefostwo wredne.Mieli kilku dobrych pracownikow,ale nie szanowali ich,wiec ludzie udeszli.Po drugie ceny zawyzone.Wiecej tam nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smmmutne
to prawda,szkoda,ze potracili dobrych fryzjerow,ale ktory sznujacy sie fryzjer bedzie pracowal za 40f dzienniektory fryzjer bedzie znosil humory szefow? no chyba desperat wiec GLAMOUR koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka fryzjera
Widzę bardzo smutną rozmowę. Smutną,bo byli pracodawcy,którzy zwolnili dobrego pracownika a teraz przeda z trudem potrafią tak zajadle wypisywać o byłych pracownikach. Drodzy Glamour-zysci,nie świadczy,to o waszej inteligencji. Wszyscy wiedzą,że pracownice na was narzekają. Nie można rozmawiac ani spoufalac się z klientami. Nie można siedziec przy klientach. Zawsze na baczność,zero wyjścia na papieroska z klientami-paranoja. Żyjemy w 21 wieku,a niewolnictwo zostało zniesione!!!! Prawda zawsze wychodzi na jaw. A dobro zwycięża! '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klientka fryzjera
Masz racje.Nie szanuja ludzi.Wydaje im sie,ze maja niewolnikow.Nawet umowy nie zrobia o prace.Ale o depozycie 2-u tyg nie wspomne.Prosze mi napisac.Ktora byla pracownica dostala zwrot depozytu,Wynajduja jakies glupie wymowki,aby nie oddac.Dziwie sie,ze nikt jeszcze ich nie zglosil do odpowiednich instytucji.Cos mi sie wydaje,ze po ostatnim incydencie,Nie pojdzie im tak latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega niezadowolona
Ludzie powiedzcie mi,po co miami sun oglasza ,ze ma mega specjalistow?.Zapisuja ludzi na wizyte,a pozniej okazuje sie,ze..dzisiaj fryzjera nie bedzie.Ta napiszcze,ze niema staffu..i juz.Jaja sobie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praconinica miami sun
wezcie sie odwalcie wszyscy!!!!!!!!!!!!!! Czepiacie sie i czepiacie!!! Nie latwo znalezc prace we fryzjerstwie,a w miami sun sa inne problemy ,nie z pracownikami ale z szefostwem tak jak wszedzie!! Dajcie spokoj powiedzcie mi kto kocha swojego szefa? Jak pracujemy dla nich to im slodzimy,do dupy wchodzimy ale jak cos nie tak to zimna wode na nich lejemy!! Ja juz nie pracuje z Ilona bylam tez sie pytac w afrodycie ale to inna historia!! Pozdrawiam wszystkich szefow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtdt
He he no wlasnie niech mi ktos pokaze kogos co w superlatywach wypowiada sie o swoim szefie(bylym)!! Nagroda nobla dla takiego!! Nie badzmy smieszni prosze was bo to jest komedia co tu sie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbbaaa
Dziwne jesli jestes dobra fryzjerka to nie rozumie dlaczego nikt niechce ciebie zatrudnic?nie ma pracy dla fryzjerow? sprawdzlondynekcodziennie jakis salon szuka fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Dziewczyny naprawdę w polskich salonach płacą 40 funtów dniówki ?Za przepracowane 8 godzin ? Obłęd .Nawet tym płacą co mają talent i fajnie ścinają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trum11
tak placa 40f,a twojej fryzjerce,wiesz o kim mowa placili 45f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
nie pójdę do salonu będę chodziła do domowej fryzjerki .wiecie co... to lepsze jest sprzątanie można znaleźć za 10 funtów od godziny wiadomo nie od razu ale z czasem teraz wiem dlaczego niektóre wolą pracować na etacie w fabrykach chociaż naprawdę są dobrymi fryzjerkami szkoda bo są utalentowane i mają fach w reku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddo trum11
masz racja,dlatego wiele fryjerek,pracuje na pat-time,maja wiecej pieniakow,a po pracy dorabiaja w domu,wzglednie dojedzaja do klientek.i maja swiety spokoj,zaden glamurczyk,nie miesza ich blotem,najgorsze w tm wszystkim jest to,ze czlowiek bez awodu,a wypowiada sie na temat pracy osob ktora praktycznie na niego pracuje.taki pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Wiesz co ja myślałam naprawdę że jeżeli fryzjerka ma swoje klientki a jest to 80 % wszystkich przychodzących to chociaż jej prowizję płacą od obrotu czy utargu i przez ten szmat czasu nawet nie przypuszczałam że jest inaczej nawet mi się w głowie nie mieściło.Takim tanim sposobem to można salon prowadzić gdzie jeden pracuje a dwóch leży.Ale to jest na krótko i jest do czasu .Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie fryzjerki .Nie dajcie się. Brońcie swoich racji . Bądźcie odważne a jak to nie pomoże opiszcie pracodawców w gazetach . Niech cała Wyspa o nich usłyszy .Ja do Salunów nie pójdę więcej nie będę wspierać tych którzy krzywdzą innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
I cieszę si ę że poruszyłam ten temat bo mam teraz oczy otwarte i może otworzyłam innym.Ja przecież nie chodziłam do salonu bo mi się salon podobał czy był po drodze . Ja chodziłam ze względu na fryzjerkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jany&jon
Jasneeeeeee... ale ciulstwa tu wypisujeci!!!!!! dobre fryzjerki w fabryce??? No chyba takie dobre jak cala reszt z Londynu fryzjereczek!!! jak by byly dobre do do czegos by doszly a nie do fabryki albo do szorowania kibli z gowna!!!!! A swoja drogom faktycznie tylko TRUM11 sie wypowiada! Ciekawe co ty robisz i ile tobie placa??? HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia8701
Polski salon fryzjerski FINEZJA 258 Lee High Road SE13 5PL Londyn macie jakies opinie na temat tego salonu??jestem ze slough i chcialabym sie wybrac do tego salonu, ale czy warto?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notyourdream
Moge polecic ze szczerym sumieniem kosmetyczke w Watford - Magda albo Monika ma na imie dobrze nie pamietam ale nie jest droga a z wykonanych zabiegow bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetolog, tipserka
Finezje polecam szczerze. Pracuja tam trzy fryzjerki, ja zawsze chodze do Gosi, ale Sandra I Hania tez bardzo dobrze wlosy robia. Nie bedziesz zalowala. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×