Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość ciekawa35
Tak troche od czapy... Mozecie polecić mi jakiś dobry salon w Londynie gdzie można wybrać się na brazilian bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia8701
dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogosia852
czesc wszystkim. bardzo prosze jesli znacie i pamietacie Asie z salonu Glamour na Leyton???? odeszla z salonu to wiem ale czy ktos ma jakis kontakt do niej> ... prosze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogosia852
Asia z Glamour z Leyton! szukam Cie wszedzie... wiem ze robisz wloski prywatnie bo juz nie ma Cie w salonie, prosze o kontakt :-) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgogosia852
A to jeszcze wlosy masz po Asinych zabiegach?Nie martw sie nie bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac benetint
Pracować za 40 dziennie mieszkając w jednym z najdroższych miast na świecie to trzeba mieć chyba nieźle nawalone w głowie! Londyn nie jest dobry dla ludzi, którzy zarabiają takie grosze, dziwie się co poniektórym...Przecież Wielka Brytania to nie tylko Londyn...Tu żeby żyć trzeba mieć dobra, prestiżowa prace, fajne zarobki... A co do fryzjerów, salonów itd. to jak dla mnie najlepiej się sprawdza Malibu z Walthamstow, fryzjer - pan Karol bardzo dobry, solarium również niezłe, ja również nie narzekam, a i nie wydaje mi się by Karol był osoba wulgarna tudzież niemającą pojęcia o włosach, jak tu ktoś pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac benetint
A Glamour to bodajże jest na Leytonstone, a nie na Leyton! Z uslug fryzjerskich tego salonu nie korzystałam, wiec się wypowiadać nie będę, znajoma byla na koloryzacji i jakos specjalnie zadowolona nie jest, ja natomiast z solarium niestety nie byłam zadowolona - kompletnie nic nie opala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najwazniejsze wlosy!
Ja rowniez chwale sobie Karola z Malibu,wlosy sa zawsze zrobione idealnie! Co do jego opryskiwosci to sie zgadzam,sama bylam swiadkiem w salonie. Ale co do fryzjerstwa to zawsze korzystam z jego uslug jego ego mnie nie interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co wydawac kase
Ja sobie kupuje ferie loreala I mam ten Sam efekt jak po salonie! Powaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twilwade
Ja chodze do KArola z Malibu I zawsze bylo wszystko ok. Moze nie zwracalam uwagi, Z farbowania zawsze bylam zadowolona oraz obciniania,ale ukladanie wole u tej drugiej fryzjerki (takiej blondynki) jak ona mi wymodeluje wloski mam super ulozone przez 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTwilwade
Karol facet zmienil sie.Jak na poczatku byl dobry,tak teaz uderzyla mu sodowa.Robi szybka na pamiec.Coraz gorzej mu to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek powaga???
dajcie spokoj on jest daremny!! a mniemanie ma o sobie cconajmniej mistrzowskie!!! wlosy to glaskac tylko umi a o strzyzeniu nie ma pojecia a o koloryzacji nie wspomne! daremny jest bylam dwa razy u niego ,potem u jego kolezanki i zadnej rewelacji nie bylo , teraz sama se robie wlosy i jest spoko,i nie place 80 Karolkowi za bog wie co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Londyn 21
Co robiłaś z włosami, że płaciłaś 80?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lLaura Londyn 21
Farbowalam wlosy i podcinalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxggtobie
Ja chodze do karola I jestem zachwycona! Place zawsze 58 funtow,czyli to nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientkkka
Kochani tyle piszecie o fryzjerach negatywow.Moze jest jednak jakis normalny fryzjer we wschodnim Londynie.Jesli macie Kogos dobrego poprosze o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........xxxxx
Hm, sorry, ale juz sam wschodni Londyn to porazka, wiec i o dobrych fryzjerow trudnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon...........
do .......xxxxxxxx Dlaczego twierdzisz ze wschodni LOndyn to porazka ciekawe #gdzie ty mieszkasz moze na Brixton hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klon
Bo to jest biedniejsza część Londynu, pełno czarnych, Pakistańców itd. Od groma kradzieży, włamań, napadów...Ty się nie musisz martwić, gdzie ja mieszkam, ale na pewno nie w tym syfie jakim jest Leyton, Leytonstone i inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon......
Wiesz nie kazda część londynu wschodniego jest taka sama , ty to pewnie u królowej samej mieszkasz widząc oo twojej wypowiedzi. Wszędzie sa murzyni i pakistsnce u wszędzie są rozróby i kradzieże. Zapewne w twoim rejonie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam świetnego fryzjera,chodzę do niego od dawna i zawsze jest ok! moje koleżanki też są z niego zadowolone, ma salon koło seven sisters a to numer i str. 07909401025 Ma na imie Marcin www.fryzjerlondyn.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsfgijeug
Bylam ostatnio w Wonderlandzie, wszystko spoko, salon fajnie urzadzony , nowa fajna sympatyczna fryzjerka nie ten Szrek ktory byl wczesniej, wszystko fajnie oprocz jednj rzczy a raczej osoby - Alicja, no wlasnie, ta dziewczyna jest chora na wladze i pieniadze. N?ie liczy sie z nikim i z niczym te biedne dziewczyny jak zaszczute siedza i na akord jada pazury. Nie wiem dlaczego wlasciciel jeszcze z nia wspolpracuje, ona wszytko tam psuje cala mila kiedys atmosfere diabli wzieli ,szkoda. Pozostal niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma19
polecam kosmetyczne Anie, chodze do niej od aru lat, zawsze jestem zadowolona. bardzo duzy wybor zabiegow na twarz i cialo. cenowo super i zawsze mozna kosmetyki u niej zakupic, pomoze dobrac. polecam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma19
przyjmuje na Edgware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hehehe
To chyba bylas wtedy jak zastepstwo maiala taka czarna, kurcze bo ja tez. Jak Magda mi robila bylo super ale jak robila mi ta pani Basia ktora ja zastepowala faktycznie bylo do bani. A co do Ali to zgadzam sie w sto procentach- wiesniara z koziej wolki a zgrywa bog wie kogo. Syna chociazby normalnie ubrala bo wyglada jak z domu dziecka w przeciwienstwie do niej samej- wielka bizneswomen a dziecial jak od macochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonek111111111
oj chyba Alicja sie broni!!!! ale naprawde nie musisz bo to cala prawda o tobie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tym Shrekiem
hahahahah, no co jak co ale ta pani jest otyła i tylko dieta to zmieni :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsydrupsy
polecam Anne Nowe ,ktora posiada salon fryzjerski na Sh Bush ,super i niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupawki same
Oj glupawki szkoda Wam,ze kobieta daje rade! a Wy nie,a ktora sprobuje dorownac Ali?Madre do do roboty!pokazcie co potraficie ?.Tak Wy tylko klapac dziobami umiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupawki samee
odezwala sie konkurencja? nie wymadrzaj sie bo i tak lepsza od Ali nie bedziesz.do piet jej nie dorastasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×