Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość oone 2 leytonstone
moze nie malibu,a inspitation pewnie pomylilas mamy,albo salony,a swoja droga oba salony do niczego,tylko sie przechwalaja,a nic konkretnego nie oferuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one 2 leytonstone
No prosze sama mama nie wie gdzie jej corka pracuje;)Karolina blondynka z nowymi cyckami prosto z polski hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co kaman...hmm
Jaki botox i 'nowe' cycki? O czym, o kim Wy piszecie? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhh
No niestety Aluni sie nalezy jest glupiutka i wielka pania udaje. A co do pazurkow to tez na psy schodzi bo wszystko klepie na jedno kopytko i po tygodniu sie zapowietrzaja. Faktyczna Alicja z krainy....... tylko pytanie jakiej...... Ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhhhhhhhhhhh
Kiedyś poszłam do całego tego "Wonderland'u" na Leytonstone, chciałam się umówić na paznokcie, ale już sama mina tej całej pani Alicji mnie zniechęciła i jej podejście do potencjalnej klientki...podziękowałam, jak widać po komentarzach zamieszczanych tutaj dobrze zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhhhhhhhhhhhh
Jakie zawistne jestescie.Zal wam,ze Ktos uczciwie pracuje,a miala Ala racje,ze nie przyjela zmiji,Do Chinki idz Ty glupiutka paniusiu.Tam Ciebie obsluza z honorami,a i dywan czerwony rozsciela...na koniec dostaniesz kwiaty origami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikusia13
Nie znam kontrowersyjnej wyzej wspomnianej pani Ali, wiec sie nie wypowiadam, choc jak dla mnie najlepsze paznokcie robi pani Basia z Magnolia Nails.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jNikusia13
ja tez chodze do Basi i jestem b.zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota ...
Też chodzę do pani Basi :) Zawsze jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcaski))))
Ja tam Basi nie polece mimo iz cena byla bardzo dobra. Nie trzymaly sie dlugo bo az 3 dni. Po dorscie poaznokcia odrazu brzegi pazurka strasznie widac i odstaja....mysle ze slabe produkty uzywa inic wiecej. Dodam jeszcze ze naprawde ladnie byly zrobione ale tu nie chodzi tylkoo wyglad, a tez o jakosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obcaski ))))
Wiesz ciekawe czy wogole bylas u pani Basi? Bronisz pewnie Ali z krainy tylko ciekawe czego......... a moze to ty jestes Alicja. Ja bylam u Alicji pare razy ale zaczela odwalac badziewie ijuz nie chodze tzn zapowietrzaja sie po tygodniu, sa wzgorki i pagurki bo ostatnia warstwe kladzie bardzo cienka i sa strasznie nierowne wiec nie polecam a u pani basi nie bylam jeszcze ale jak widac z jej komentarzy na jej stronce to widze ze ja ludzie chwala i to nie tylko POLKI. Bo jak widac polki sa zawistne i zazdrosne wiec tu pisza co im slina na jezyk przniesie aby tylko oczernic innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcaski))))
Bylam. Jakmam ci to udowodnic?? co chcesz wiedziec?? bylam zadowlona do pierwszych paru dni. nie raz pazurki robilam i byc moze nie byly tak aldnie zrobione ale lepiej wygladaly po tygosniu noszenia niz od Basi po tych 3 dniach. sory ale jestem szczera a ty nie musisz wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obcaski )))) 111
wiesz nie wazne gdzie chodzisz, pewnie teraz do Alicji. Weszlam tu przez przypadek bo szukam fryzjerki. Ja chodze do Basi juz prawie dwa lata i jakos nigdy nie wrocilam wczesniej niz po 3 tygod. na uzupelnienia. Wiec nie wiem co z twoimi pazurkami moze sie nie nadaja do zelowych. a tak pozatym dziewczyny to nie iwem dlaczego polki to takie wredne istoty robia wszystko aby komus dobre imie zepsuc, Mowi sie tak jak sie nie przekonasz to nie bedziesz wiedziec, I TO JEST PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcaski))))
Robie tylko zelki od 4 lat!! nie mialam tak brzydkich paznokci po 3 d niach nigdzie. nie pisze tego zlosliwie,poza tym byla to 2 Polka u ktorej zrobilam paznokcie. Pierwsza dziewczyna pracowala na Stamford hill i bly super. sory ale czasem krytyke trzeba przyjac na klate i pracowac nalpesze zdanie od klijentek-tomoje zdanie.;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga)))))))))))))))))
Widze ze to forum sie nic nie zmienilo.Nadal konkurencja na konkurencje jedzie. Ja tez chodze do basi od prawie roku, wczesniej chidzilam do alicji z krainy..... piekla chyba no ale coz pazurki caly czas na to same kopyto, strasznie nie rowne mialam gory I doliny zapowietrzaly sie. Teraz nie mam tego problemu nie odchodzą, nie zapowietrzaja sie. Pani Basia jest dobra w tym co rob serdecznie polecam. Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h$m1
Hm, no nie wiem...Ta cała Alicja :D... ceny ma wygórowane, a same paznokcie nie są zbyt profesjonalnie wykonane...A pani Basia z Magnolia Nails? Chodzę do niej od około roku, a może nawet i dłużej, NIGDY nic mi się nie stało z paznokciami: żadnych zapowietrzeń, nierówności, odpryskiwania itd. Nie sądzę, aby pracowała na słabej jakości produktach! Jeśli by tak było nie miałaby aż tylu STAŁYCH klientek! To przecież mówi samo za siebie...A Polacy, no cóż - potrafią być zawistni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pustawe jestescie
tipsy to WIES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikusia13
Nie wiem czy tipsy to wiesc czy miasto, bo ja zawsze robie zabiegi upiekszajace na wlasnych paznokciach I trzymaja sie co najmniej 3tyg wlasnie u Pani Basi z Magnolia (I uwazam, ze ozdoby I inne produkty ma bardzo dobrej jakosci I naprawde bardzo sie stara, zeby klientka byla zadowolona) Ale gdybym miala wybor to chyba wolalabym zadbane tipsy ze wsi, niz poobgryzane I zaniedbane wlasne paznokcie z miasta- bo nie wszystkie panie mogla wlasne w dobrym stanie utrzymac. W koncu wies to piekna rzecz - oaza spokoju I swieze powietrze, a miasto moze byc brudne I smierdzace spalinami.I moze to oklepane, lecz prawdziwe powiedzenie- zadbane dlonie do wizytowka kobiety,wiec warto sie starac. Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikusia13
Blad literowy na poczatku zdania powyzej - mialam na mysli wies czy miasto oczywiscie, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia z podlasia
Dziewczyny prosze o pomoc. Szukam kosmetyczki, ktora zaklada metalowe klamry na paznokcie. Szukam, szukam i nie moge znalezc. Jak do tej pory znalazlam jedna w Manchester ale to za daleko. W Polsce jest pelno kosmetyczek, ktore zakladaja klamry na paznokcie wiec w Londynie musi sie ktos tym zajmowac, ale kto? Juz nie daje rady chodzic tak mnie bolo paznokiec. Po zerwanym paznokciu zaczal odrastac w taki rulon i klamra jest najlepszym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto czy wies :D
Tipsy to wies? Jesli oceniasz kogos na podstawie paznokci/tipsow, to jestes niezle ograniczona i pusta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia 1254
Pani Alicja prosto z piekla a nie wonderland !!!, jak bezkarnie obrabia wszystkich za plecami nawet klientow to niech sie nie dziwi ze ja ludzie obgaduja i jest tu o niej tyle zlych opisow !!!! moze wkoncu ktos zalozy jej sprawe cywilna za niewyparzony ..... , to wkoncu ucichnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazgotka
To prawda duzo klientek od Ali odeszlo ja tez bylam jej klientka ale potrafila obsmarowac mnie do mojej kolezanki ktorej paznokcie robila I chyba myslala ze moja kumpela mi tego nie przekaze. Zal bo wyslalam do niej mnustwo kolezanek;/ ktore tez powoli odchodza w inne miejsce robic pazurki jakosc lepsza od Alki ale ceny o niebo nizsze. Nie powiem gdzie bo zaraz beda wszystkie najerzdzac na ta dziewczyne. A to kto gdzie pracuje I za ile oraz z Kim sobie zycie uklada droga Alicjo nie powinno cie interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo9
poszukuje dobre kosmetyczki!!!chce zrobic sobie henne i regulacje brwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnfkjdshgir
czy ktos moze mi polecic dobrego fryzjera na Hounslow??????bylam ostatnio u fryzjerki i spieprzyla mi grzywke nie chce zeby sie to znowu powtorzylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxcccccccc
Wy jesteście chore psychicznie zazdrosnice. Obrabiacie ludziom dupe bo wam zazdrość dupe sciska ze ktos ma lepiej niz wy. Pani Basiu głowa do góry i nie przejmować sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnn
AKLA to ty sie swoimi dzieciakiem zajmij a nie innym tu dupe obrabiasz. Matka sie sie bawi a dziecko biedne z babcia. No i zacznij lepsze paznokcie robic bo klientów stracisz. Bo za gorki i pagórki nikt nie bedzie płacił. A po zatym nie interesuj się innych prywarnym zyciem zajmij się swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiuubziuuuuuu
ale w dupe dajecie :D:D nei wiem czy nie zapominacvie ze miedzy tymi waszymi klutniami ze WASZE klientki i tez to gowno czytaja. a nie cizko polaqczyc kilka wypowiedzi ktore same za siebie mowia ,iz jest to jedna i ta sama osoba .....wiec ruszcie tymi durnymi lbami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppsiuubziuuuuuu
Polskie niepowazne kobiety.Widac walka trwa pomiedzy Inspiration,a Basia .a wiecie.jakie wy glupie jestescie.Walczyl Miami -Son z Afrodyta...teraz siedza i wygladaja klienta.Teraz walka pomiedzy tymi dwoma,a zapomnialam,ze Glamour tez walczyl Same salony bzdury wipisuja na konkurencje,a klientki tylko sie smieja.Gdzie wasza godnosc saloniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cizia40
Dziewczyny, a dlaczego Wy tylko chodzicie do polskich salonow pieknosci, fryzjerek i kosmetyczek? Ja odkad mieszkam w Londynie juz 7 lat to ani razu nie skorzystalam z uslug Polek. Paznokcie zawsze robie u Chinczykow. Baaaaaaaaaardzo jestem zadowolona. Mimo, ze z angielskim sa na bakier to zawsze paznokcie czy u rak czy u stop mam super zrobione. Poza tym maja specjalistyczne i profesjonalne sprzety. Kilka razy bylam u fryzjera Anglika, super! Kilka razy bylam w salonie pieknosci, ktorego wlascicielem jest Arab, fantastycznie wlosy scina. Nigdy nie bylam w polskim salonie. Dlaczego tylko z tych korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×