Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość wild cat
Do wszystich niedokwalifikowanych i znudzonych tworcow paznokci. Douczcie sie, podniescie poziom uslug to nie bedziecie musieli opluwac solidnie wykonujacych swoja prace osob. Pouczcie sie angielskiego to moze kilku anglikow do was zawita. Prywane zycie jest prywatna sprawa kazdego czlowieka. Z uwagi na moj zawod postanowilam zaangazowac moja firme w wystapienie na droge prawna w imieniu Magnolia Nails Art przeciw nieuczciwemu zwalczaniu konkurencji oraz naruszeniu dobr osobistych i dobrego imienia osoby prywatnej. Informacja zamieszczona w jezyku polskim, aby najbardziej zainteresowane osoby mogly pojac sens i przeslanie zawarte w tym oswiadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wild cat
I bardzo dobrze,ze chamstwo na tm portalu najwyzsza pora zabrac sie.Popieram Basie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cat
do perfectionss Do perfekcji jako klient sporo Pani brakuje, perfekcyjny klient zglasza reklamacje do wykonawcy uslugi. Nie znam uczciwego klienta, ktory bedzie tak sie zachowywal bez uprzedniego kontaktu z uslugodawca. Jezeli jestes poszkodowana podaj imie i numer kontaktowy lub date kiedy usluga byla wykonana. Wnioskuje wiec ze jest to czesc dalsza chorej rozgrywki zalosnej konkurencji. WALCZCIE JAKOSCIA NIE RZUCANIEM FALSZYWYCH OSZCZERSTW- to jest karalne w tym kraju. Co do ogolnej informacji dla wszystkich, ktorzy sa swiadkami tej zalosnej wojny z firma Magnolia Art Nails Magnolia Art Nails , jest legalnie dzialajaca firma z pelnym ubezpieczeniem odpowiedzialnosci cywilnej dla klientow. Zainteresowani zawsze moga poprosic o okazanie dokumentow w siedzibie firmy.... Kazda osoba wysylajaca post na jakiekolwiek forum rownoczesnie wysyla ID swojego komputera do systemu, z dniem jutrzejszym zglaszam wniosek o udostepnienie mi danych ID wyszczegolnionych postow, a same posty beda skopiowane i uzyte jako dowod w sprawie. W UK podszywanie sie pod torzsamosc innych osob jest karalne z kodeksu wykroczen kryminalnych i scigane z urzedu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddowild cat
Brawo..niech sie to chamstwo wrescie skonczy!..Salon Fryzjerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
wlasnie popieram skonczy sie ZLODZIEJSTWO !!! :D:D popieram :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
councilu *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cat
Do wszystkich zainteresowanych : Ostatnie kilka odpowiedzi wyszly z komputera o tym samym ID. Mysle ze jest to osobista rozgrywka niedowartosciowanej osoby, znudzonej wlasna nijakoscia. Sadzac po wypowiedziach kwestia benefitow jest wazna dla tej osoby wiec pewnie je stracila albo sama oszukuje..... Osobiscie postaram sie te nijakosc urozmaicic wysylajac kopie raportu policyjnego i wezwanie sadowe do osoby jak najbardziej sprawa zainteresowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
a ty do mnie ? :D:D oczywiscie ze wazne jest dla mnie !!! bo zlodzieji nie nawidze,a dzieki takim ludziom co kradna benefity,wlasnie mamy taka a nie inna opinie POLAKOW ZLODZIEJI. uwazaj zeby twojego ip ktos nie wyciagnol bo skaczesz po watkach i sie dopierdzielasz do ludzi :) zatem prosze do dziela!! jestem za ta policja moze nam pomoga ze zlodziejami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cat
ZAPRASZAM KLIENTOW WSCHODNIEGO LONDYNU DO STWORZENIA RANKINGU SALONOW FRYZJERSKICH, KOSMETYCZEK, itp.... Podajemy nazwe salonu i opinie o nim, moze byc ze szczegolami, obsluga, jakosc, ceny, opinia ogolna, co sie podobalo a co nie. Opinie mozna wysylac na emial : EASTLONDONRANKING@yahoo.co.uk Albo nazwa salonu i jawna opinia na forum. ochrona prywatnosci zapewniona. Wynik rankingu bede publikowac na forum co 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cat
eastlondonranking@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cat
Co do scislosci : benefity nie ida z twojej pensji, odsylam do stron rzadowych po poprawne informacje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
co ty nei powiesz :D napisalam tez z podatkow :P dla tej twojej scislosci :D:D poza tym czego to ludzie nie wymysla, jakies durne rankingi, czekaj wysle ci jednego ale uwazaj jak otworzysz bo mozesz miec niespodzianke w srodku :D:D i po twoim kompie:D:D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
przesle ci jutro z jakiejs kafejki ,bo dzis juz w domciu jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pperfectionsss
zaraz Wam przysle dwa pistolety..i palnijcie jedna drugiej..bedzie spokoj...idiotki jedna drugiej warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikusia13
Jaka musi byc Pani Perfectionisss zgorzkniala osoba, zeby to wszystko pisac. A ten ostatni komentarz o komputerze I wyslaniu komentarza, to po prostu wstyd I zenada. Jedyne czego mozna pozazdroscic tej pani to braku wlasnych problemow I wolnego czasu, bo trzeba go miec bardzo wiele chodzac po councilach, zbierac dowody I interesowac sie az tak bardzo zyciem innych.Totalny szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona bzdetami
Do perfectionsss Biorac pod uwage ile masz wolnego czasu zeby zamulac komputer i siedziec na necie to rzad UK nie ma za duzego pozytku z twoich podatkow. Tutaj firmy nie zatrudniaja opierdalaczy ludzi ktorzy siedza na necie w czasie pracy, a wrecz nie ma sie dostepu do netu w pracy wiec najprawdopodobniej jestes po prostu beneficiara........ Popieram Wild Cat - skonczyc z chamstwem i opierdalactwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranking
Raz bylam w firmie Inspiration - przerost formy nad trescia. Obsluga niby mila - Pani Karolina slodziutka, a po wyjsciu obsmarowuje kazda jedna klientke, ze suchej nitki na niej nie zostawia. Juz czekajac na obsluge mozna sie nasluchac ze hoho... Dla mnie - jak sie dowiedzialam bylo jasne ze to moja ostatnia wizyta, a Pani Karolina osiagnela poziom PGRowskiej wiesniary z lakierem na paznokciach i czarna ziemia pod nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ranking
Heh, RACJA! Dlatego żaden polski salon w Londynie nie jest przeze mnie odwiedzany...A o co chodzi z ta panią Basią? Nie jestem w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moglo Byc Lepiej-Ranking
Swego czasu robilam paznokcie w Wonderland. Nie bylo to mistrzostwo swiata, aczkolwiek nie bylo najgorzej. W ciagu godziny wiedzialam jednak wszystko o innych klientkach, co bylo nieco dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
Fanki Basi i ona na czele nie moga przyjac slow krytryki, mysla ze jak tktos napisze negatywnie o jej [aznokciach,to odrazu ze jesteskonkurencja :D:D i wlasnie to drazni ludzi. Jesli jest tak dobra to niech przyjmie krytyke z kultura . POza tym odnosze wrazenie ze to ona sama tutaj zachwala swoje dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do perfectionss
Nie ukrywam, ze jestem fanka pani Basi i jestem Jej stala klientka od dwoch lat. Musze nietety cie rozczarowac, ze Basia nic o tym forum nie wiedziala, a dowiedziala sie od klientek. Zaraz pewnie powiesz, ze to Ja jetem Basia itp, bo jestes przewidywalna w swoich wypowiedziach. Jesli masz ochote to proponuje zadzwonic do Basi i jej to powiedziec wszystko to samo, co tu na forum osobisie, zamiast sie tutaj wyzlosliwiac. Wtedy zobaczymy czy tez taka odwazna bedziesz. Jak chcesz moj tel daj znac, bo latwo sparawdzic, ze nie jestem pania Basia. Ja z checia moge porozmawiac. :-)Nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
Sory,ale to mnie to posadzaja ze jestem Alicja ,tylko dlatego ze wyrazilam negatywne opinie o Basi. A o paznkciach ze zle mi zrobila wiedziala ode mnie! wiec powinna pamietac. Nie jestem w desperacjii i mam gdzies kim ty jestes ,wiec mozesz darowac sobie numer tel. :D Poza tym widze ze umiecie teraz ladnie rozmawiac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to totalna zenada dla tej prostej, pustej kobiety ktora tylko potrafi zglaszac??/ podpierdalac ??? . Kobieto opanuj sie !!!!!!!!! robisz z siebie totalna kretynke, idiotke swoimi wypowiedziami. Opanuj sie kobieto czy masz troche rozumu w swojej mozgownicy??? CO Ci ta jakas Basia zrobila ??? zabila ci kogos z rodziny???? dziewczyno . Zastanow sie nad swoim zachowaniem bo widze ze chyba dlugo nie dyana bylas skoro juz chcesz komus na zlosc zrobic. Moze zaplac za usluge to ci jak fagas cie wydupczy i bedzie ci lzej na sercu pozdrawiam pustaki ktore nie maja co robic tylko na forum siedzec i obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno bo ciezko cie nazwac kobieta opanuj sie. Mozesz myslec sobie co chcesz nawet ze jestem Basia czy cizia cy czymkolwiek . Wali mnie to. Powiem Ci jedno czytalas w szkole lekture powracajaca fale jak nie to przeczytaj a pozniej porozmawiamy . Siejesz tylko nienawiscia, jestes zgorzkniala lala ktora nie wie co ze soba zrobic. Rob co masz zrobic a nie pierdol na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chore baby
Wy wszystkie macie nierowno pod sufitem, jak swiat swiatem o zlamanego paznokcia zaden inteligentny czlowiek robil wojny nie bedzie. Tu jest jakas osobista rozgrywka - spotkajcie sie na ulicy dajcie se po razie przynajmniej bedzie mozna sie posmiac. Perfectionsss - lecz sie u dobrego lekarza - jezeli stac cie z benefitow - jak cie nie stac bo wydajesz na paznokcie jedz prosto na Homerton. Bogusia, Basia czy jak jej tam - od klientek wolaj zaswiadczenia od psychiatry czy maja rowno pod sufitem bo swiat jest pelen debili. Najlepszy przyklad po Perfectionsss. A zafajdane plotkarskie salony powinno sie publicznie palic a ich wlascicielom plotkarzom golic glowy na lyso jak za czasow wojny golono zdrajcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do perfectionss
Wiesz szkoda czasu na Ciebie sfrustrowana kobieto I tchorzu. Nie wiem skad bierzesZ te bezpodstawne oskarzenia o benefitach itd, ale uwazaj, bo to wszystko moze sie przeciw Tobie obrocic.To tyle -zaluje, ze sie z Toba w dyskusje wdalam, to byl blad. Szkoda energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
Czy ja napisalam ze jestes baska? :D i masz w jednym racje powiedzialam juz wystarczajaco i zrobie to co mysle za instotne zrobc. a teraz zegnam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectionsss
:D:D:D alez sie przejelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukpuk1111
do perfectionsss KOBIETO ALE TY PUSTA JESTES!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×