Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

Hej kobietki! Był Mikołaj?- u nas też. Dami lekko zdystansowany ale podał raczkę podziękował zrobiłam zdjęcie. Teraz szał bo prezent wymarzony. Mam kolejną złą wiadomość. Misia Miała wypadek samochodowy, całe szczeście nic jej się poważnego nie stało ale samochód po dachowaniu do kasacji. Póki co boli ją wszystko, Julia nadal kaszle oj jakoś tak ostatnio wszystkie złe rzeczy na nich spadają. My w trakcie porządków ale nagoniłam męża niech się spełnia. Widzę, że każdej czasu brakuje. Ale mimo to pozdrawiamy i czekamy na kilka słów. Misia I Julia wracaj cie do zdrowia i niech ten pech idzie precz. Pa dziewczynki całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj Boziu! Co to sie dzieje na koniec tego roku? :O Same tragedie... Dobrze, ze nic poważnego się nie stało. A samochód jest niewa zny wobec zycia i zdrowia Misiu ❤️❤️❤️ U Hanusi też Mikołaj był :) Mój brat :D Nie poznała go, ale powiedziała jak wyszedł, ze miał głos i nos podobny do Dziadka :) No są podobni do siebie :) Co za spostrzegawcze dziecko :D Prezenty wymarzone:) Teraz zabawa na całego :) właśnie idziemy uprac porysowanego mazakami konika pony - tego do rysowania i prania. Pozdrawiam Was wszystkie. Duzo zdrówek zycze i jak najmniej nieszcześć. Uważajcie na siebie, zwłaszcza, ze stary rok na koncu lubi płatać figle :O pa :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam,ze hania też miała dystans do Mikołaja :) Ale zmówiła mopdlitwe, zaśpiewała piosenke, tylko juz o wierszyku zapomniała :) Ale była taka przejeta, ze jak ja wsadzilismy Mikołajowi na kolana, to aż sztywna była. mamy fotki:) Dan na Nasza klase i posle Wam link :) Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jejku rzeczywiscie ciągle cos sie dzieje!! Mary całe szczęscie ze cała i zdrowa jestes, oj ale przezycia i sters straszne!!! Trzymaj sie dzielnie i najwazniejsze nie załamywac sie ...no a samochód, kurcze wazne ze Ty cała :D Mikołaj tez był u niuni, hahaha a jej z kolei nie za bardzo spodobał sie prezent, bo juz chwile przed napaliła sie na cos innego, ale teraz juz nigdzie sie bez swojego chorego konika nie rusza, a ze dostała tez chorego p[ieska to teraz wszystkich dookoła leczy, no a potem jeszcze chrzestny no i tescie, a jeszcze moj tata nie zdązył ...haha a dzis niunia jeszcze od sasiadki lale dostała, ehhh miło. A mikołaja widzelismy przed galerią hihi z prawdziwymi reniferami wstawiłam zdjecie na nk W niedziele basen. No niunia coraz lepiej sobie radzi sama juz pływa ...co prawda przy uzyciu makaronu lub rekawków ...ale juz wie ze trzeba sie ruszac zeby sie plrzemieszczac :) suuuper az załuje ze ja do basenu razem z nimi nie moge wskoczyc ...a no i na basenie tez mikołaj zostawił prezenty. Fajnie pozdrówka buziaczki dla wszystkich mamus i dzieciaczków no i tych w brzuszkach tez :) a jak sie czujesz Matuniu i Aviniu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. żyje ale nie bardzo..zdrówko u mnie żle... ciągle kaszel katar gardło no i jeszcze plecy po tym wszytskim.. samochód w stanie nie za ciekawym czekamy na rzeczoznawce i zobaczymy co robic dalej z nim:( Julinka moja ma sie lepiej choc jeszcze kaszelek.dzisiaj poszła pierwszy dzień do przedszkola...:)myślałm ze moze nie bedzie chciała po takiej przerwie ale bardzo chciała..:) wczoraj mikołaj był w przedszkolu... ja z pracy przywiozłam jej cała reklamówe słodyczy,,,a co do zabawek my kupujemy małej jeden zbiorczy prezent na święta mikołaja i urodzinki które ma 26 grudnia..póki co dostała skarpete na prezenty i takie tam drobiazgi... pozdarwiam.. zdrówka dla Was i pociech... i dla \"brzuszków\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! No fajnie tak kupic jakis zbiorczy prezent, ale u nas jakos mało zgrane towarzystwo, kazdy chce cos od siebie dac ...no trudno. Dzis sprzedalismy samochod, a jak powiedziłam Nadii ze juz nie mamy samochodu to ona: \"no i co teraz? jak ja bede jezdzic? bede wszędzie na piechote chodzić??\" haha smiac mi sie chciało jak nie wiem, mowie jej ze kupimy nowy, a ona mówi ze chce strary haha, a potem rozmawiamy z bartkiem nt koloru, bo on gdzies znalazł jakis czarny i stwierdzilismy ze lepiej jak bedzie jakis jasny, a nadia na to \"na przkład jakis różowy\" :) oj same smiechy z nia teraz. No a dzis znalazła pilota od zabawki pod choinkę. i od razu go skojarzyła z ta akurat zabawką, dobrze ze ona taka mała i troche ja zakrecilismy, ale na pewno bedzie jak znajdzie zabawke pod choinką: \"no włsnie od tego ten pilot\" a tak wogóle nie wiem co ja naszło bo nigdy nie zagladała do mojej szuflady a dzis po prostu otworzyła i tam go znalazła. hihi oj spadam juz bo Bartek chce jeszcze szperac w alegro auta szukac, kurcze troche kiepski moment, bo ciagle ostatnio gdzies w ruchu, jutro do lekarza pojutrze szk rodzenia, potem badania usg i wszedzie na styk poumawaiani haha pozdrwoka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamusie :) U mnie po wizycie wczorajszej troche smutno ...:O Z dzidziusiem wszystko ok, sliczny, ruchliwy, zdrowy ❤️ :) ale zaczyna mi przodowac łożysko :O Mam częściowo schodzace do ujscia :( Niedobrze :( Musze dużo leżec, lezec, lezec. A przy hani? jak to zrobić?:O:O:O a porzadki przed swietami? a zakupy? Ah...jakos to bedzie Musi byc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana! Nie odzywałam się bo w końcu przeprowadziliśmy się już do swojego mieszkanka. Co prawda jest jeszcze tu trochę roboty ale już da się całkiem przyzwoicie mieszkać. Nie ma jeszcze firan ani żyrandoli ale to nie problem ważne że już u siebie. Jutro mam wizytę kontrolną u lekarza wiec zobaczymy co z naszą niunią. Kuba ma się dobrze. Ślad po oparzeniu już znika więc wyglada już jak człowiek a nie mały potworek. :) Pozdrawiam wszystkie. Trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. Avinia gratuluje swojego mieszkanka..i zazdroszcze...ale ja mam nadzieje ze moze za rok....sie i nam uda!?:) Matunia odpoczywaj odpoczywaj, a porzadki i sprzatanie nie uciekną.. Dociu a co chcecie kupic?jakies wieksze rodzinne auto pewnie? my czekamy na wycene przez rzeczoznawce szkody samochodu...a dopiero 3 tyg temu kupuilismy tro auto-renault megane kombi ładne i młode ale cóz, ja juz nie chce nim jezdzic po prostu bede sie bała...zreszta kazdego dnia jak jade do pracy analizuje te trase i całe zdarzenie...co zle zrobiłam! troszke porzadkujemy mieszkanie... myslimy o torciku urodzinowym....dla julci... co do prezentó... ja mezowi chce kupic elegancka aktówke skorzana bo ma abrdzo zniszczon, a poza tym awansował w pracy!!!:) Julici moze mate do tanczenia bo uwielbia....myzyke..zreszta i spiewac i tanczyc i nawet grac...zreszta gitare i malutki organy ma.... pozdrawiam serdecznie we wtorek mam w pracy uroczysta Wigilie..z udziałem władz starostwa itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!!! Oj Matuniu, bidulko, odpoczywaj więc bardzo dużo ...choc sama wiem jak to z tym odpoczywaniem, Choc porządki i zakupy sobie odpusc, wystraczy Ci bieganie przy Hanusi. Aviniu gratuluje mieszkanka, fajnie tak na swoim :) a co po wizycie wszystko dobrze? Jakie macie wybranie imiona? ja nie mam pojecia, nie ma nawet czasu pomyslec nad tym, a to juz coraz blizej terminu!! Mary no własnie dzis kupilismy forda mondeo kombi mieliśmi sedana takze tylko wiekszy o bagaznik :) (a tak naprawde to nawet w srodku widac jaki jest duuuzy. No szkoda ze nie nacieszyliscie sie długo autkiem, oj no a Twoja dalsza jazda rzeczywiscie mozna miec uraz. Ale trzeba przezwycęzac stresy, a tak wogóle to rzeczywiscie cos zle zrobiłas? z Twojego błedu, czy moze ktos jeszcze winny, albo głupi traf? Spory czas temu Bartek tez miał dachowanie, na szczescie nic mu sie nie stało, a samochod - rodziców- poszedł do kasacji, oni na szczescie wyszli na tym lepiej niz jakby mieli sprzedac, choc ten stres cały nie warty był tego wszystkiego. :( No i gratulacje dla męża :) Ja w tym tyg pomyłam okna i lewo żylam, ale sie ciesze bo juz takie uswinione były, a teraz lampki powiesiłam, firanki tez juz az szre hehe były ...a teraz juz tak troche czuc swietami, Nadia lampkami zachwycona :) Dzis u taty bylismy, ehh nareszcie bedzie spokojniej, bo jakos ten tydz bez samochodu, to strasznie czasu na wszystko brakowało. No teraz jeszcze troche załatwiania i opłacania bo on sprowadzony i troche papierów trza załatwic, ale t juz pikus, bo jednak mozna nim jeszcze jezdzic :) Nadia sie przeziebiła i dzis na basen nie poszlismy, a gorączke to prawie cały jeden dzien utrzymywała sie 38,5 tylko przy katarze to dziwne, no ale w nocy spała 13 godz i nastepnego dnia ani goraczki ani lecacego katarku, no ale jednak troche słychac ze podziebiona. A wszystko przez ta pogode, bo raz ciepło raz zimno, a dopiero jak sie wyjdzie na dwór to czuc jak to jest naprawde. pozdrówka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ja jutro mam wizyte o 10.30 u gina. Mam spory bagaż... :O to częsciowo przodujace łozysko, silne kołatanie serca, i skurcze mniej wiecej dwa razy na godzine... A teraz juz trzy... :O:O:O Boje sie troche, ale jestem dobrej mysli... Trzymajcie kciukolki Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuniu tzrymam kciuki baardzo mocno ...na pewno wszystko było dobrze. A jutro daj znac, co i jak! A ja z kolei jutro na badania z sobą no i Nadusi jak sie uda tez chce mocz zbadac, i mam nadzieje ze bedzie dobrze spała cała noc i jutro bezstresowo sobie pójdziemy, juz i tak na 9 sie umówiłam, mam nadzijej ze sie wyrobimy :) No a w czwartek na usg ide zobaczy dzidziolka. Pozdrówka dla wszystkich zabieganych mamus!!! buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matunia Pas na pupę wiesz za co? A tak serio trzymam kciuki mocno i wierze, że ok będzie. Docia, a Ty jak i co tam znowu u Nadusi? My w trakcie przygotowań, a ja problem z zębem mam i cholera mam już dosyć. Misia gratulacje dla Łukasza naprawdę cieszę się, że zaczyna być coraz lepiej. Emcia, a dzieci jak? Avinia, a jak Twoja niunia hihih i niunio? Maja jakie prezenty na gwiazdke. Wiecie ja nie mam nawet pomysłu myśleliśmy o Kubusiu który śpiewa, albo o lokomotywie Tomek ale chyba jakać g interaktywną mu kupimu. Dla Mirka no cóż pustka kurka przez ten ból zęba mi się odechciaewa.Samochodu brak Miron późno z pracy wraca, a nie wyobrażam sobie spędzenia całego dnia w autobusie wrrrr. A teraz pytanie do nowych dziewczyn co macie na stole Wigilijnym i jak się u Was odbywa Wigilia? U mnie następujące dania w domu rodzinnym:No to tak barszcz z kapustą i grzybami do tego sypkie ziemniaki, karp smazony, racuszki postne, Śledzie w cebulce, w rodzynkach, zawijaki(takie gołąbki ale całą głókę się kisi w środku jest farsz z kapusty i kaszy gryczanej lub jaglanej)kompot z suszu,owoce orzechy, pierogi z kapustką i grzybami, kulebiak.W wigilie obowiązuje u nas post jakościowy i ilościowy od lat.Najpierw się modlimy potem Tata rozdaje opłatek, dzielimy się składamy zyczenia siadamy do stołu fragment pisma czytamy : 1Mt, 18-25, Jemy barszczyk pierwszy, potem kolejno trzeba spróbować wszystkiego. Nie wolno wstawać od stołu jedynie gospodyni. Pod obrusem sianko, jedno wolne miejsce. Tego dnia dobrze jest gdy pierwszy do domu przyjdzie mężczyzna wróży pomyślność, resztki opłatka zwierzakom dajemy, choinkę ubieram dopiero w wigilię rano, przy stole ale przed prezentami kolędy spiewamy żeby łatwiej było zawsze w trakcie lecą z płytki wtedy mniej krępują się wszyscy. Potem prezenty. A na choince orzech wróży mądrość, jabłko zdrowie, słodycze pomyślność. No to wszystko oj zrobiło się świątecznie pa miłego dnia czekam na odpowiedź na gg co po wizytach? Trzymam kciuki jak cholera i pomodlę się zaraz za obie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem No mam zakaz zblizen, co akurat mnie nie rusza no i zakaz dźwigania czegokolwiek. Jakby mi cos w pracy dokuczało, czy dojazdy, czy atmosfera, mam przyjśc i z mety dostane L4 mam się spodziewac, chociaz nie koniecznie krwawien, wtedy szpital Natomiast nie biegac, nie chodzić szybko, duzo leżec. Co do serdzucha, tetno mam prawidłowe. Wysłał mnie do internisty. mam zrobic EKG i to co mi internistka zleci. Nastepna wizyta 8go stycznia, a kolejna 28 stycznia. Mysle, ze w styczniu pochodze do tej pracy, jeśli snieg nie spadnie i jesli faktycznie bedę tam pod ochroną. A po pracy? Będe leżeć i leżec. A jak nie, to skorzystam z tego l4 i juz. Nie mogę sie w takiej sytuacji przejmowac, co powie dyra. Pozdrawiam Was cieplusieńko 😘 I dziekuję za miłe słowa i wsparcie :) Dobrej i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!!! Oj Matuniu współczucia ...no i mocno nadal trzymam kciukole oby ten czas ciaży szybko Ci zleciał, no i dzidza zdrowa na swiat przyszła. A ja dzis po usg, u mnie wszystko oki, nadal potwierdzenie dziewczynki, haha ta doktorka to w 100% była pewna ze dziewczynka, ale jakos tak boje sie nastawiac ;) Fajne badanie, miła doktorka chyba to usg u niej podobało mi sie najbardziej ze wszystkich do tej pory, normalnie jakbym z kumpelą gadała a nie z lekarzem :) A jeszcze jedno pytanko? jak to było u was z tymi szczepionkami MMR swinka rozyczka odra czy jakos tak? szczepiłyscie na to czy nie? Lece na Londynczyków jeszcze cus zobacze paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dociu fajnie przynajmniej ubranka się przydadzą. HIhihi grunt, że zdrowo i juz. No u nas to jest obowiązkowe szczepienie około 1,5 roku. Dami miał w październiku 2007 i przeszedł z niewielką temperaturką. Wiem dlaczego pytasz, a czy u Was nie obowiązuje to szczepienie? U nas przygotowań ciąg dalszy właśnie rozmroziłma lodówkę, apropo Docia mamy takie same lodówki, pościel, a z kąd wiem wczoraj fotki wasze przeglądałam. O takie śmieszne jka to Nadia wstaje itp. Wczoraj miałam fatalny dzień. Siostra wyrzuciła na mnie wszystkie swoje żale podsumowując- najwięcej w życiu przykrości z twojej strony mnie spotkało.Czasami tak myślę, że bycie jedynakiem ma wiele swoich cholernie dobrych stron. Dziś wyglądam jak zombi, popękały mi wczoraj naczynka wokół oczu strasznie i na klatce piersiowej chyba z nerwów, jak to zlikwidoać? Ale co ja będę gadać byłam u spowiedzi więc chcę się wyciszyć. Emcia, Misia, Avinia co u Was? Ach zapomniała bym Damikowi pierwsza 5 dolna wychodzi wreszcie. No uciekam bo łazi wokół jak smętna owca. Całuski dziewczyny! Matunia terapia czekoladą sprawdza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Mam wszystkie prezenty :D Zaliczyłam 3 markety... teraz stroimy choineczke :) Hania wturuje Na jednej gałazce 5 ozdób :D:D:D:D I nie da zdjać... No cóz Będzie wyjatkowa :D Dobrej nocki, a póki co spokojnego wieczoru ❤️ Acha ...brzuch mi wybiło o kolejne 4 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety.. super...Lidziu najpiekniejsze jest to że czytacie Pismo i głowa rodziny rozpoczyna opłatek cudownie.. postaram sie wprowadzic to u siebie....w domu... Ja tez dom wysprzątałam choc powiem ze jakos nie mam siły...dobrze ze nie mysle sama o gotowaniu a arczej tylko pomagam.. w drugi Dzień Świąt urodzinki Julii....dla rodziny a dzien pózniej znajomi z dzieciaczkami..Mam nadzieje ze Mitalki przybędą....i hope:) wszystko byłoby dobrze...gdyby zdrówko było... Julia dopiero wydobrzała a znów kaszle bardzo....we wtorek mam jechac z mała na pierwsze testy alergiczne ale jesli bedzie chora to nici...alergolog stwierdzil ze ma oczywiscie atopowe zapalenie skóry...obawaimy sie astmy....kurcze... ja tez sobie ze soba dac rady nie moge ciagle kaszle i gardło... samochodu póki co nie mam...ale mam nadzieje ze sie sprawa pomyslnie rozwiąze z ubezpieczeniem tego które robiłam. co do prezentow my myszce kupujemy jeden zbiorczy na urodzinki i swiąteczny.tym razem kupilismy jej elektroniczna perkusje.. ona uwielbia tanczyc grac i spiewac..zreszta kilka instrumentow juz ma... męzowi kupie elegancka torbe-aktówke... reszcie bliskim takie niewielkie upominki:) pozdrwaim serdecznie i duzo zdfrówka dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do choinki.... uwilebiam zywe...sa cudowne i ten zapach.. póki co zrobiłam stroik na stól z zywych gałązek a choinka moze jutro lub we wtorek potem jak co roku od kiedy Julia sie urodziła wsadzamy te choinke na działce u nas... dl małej cos podobnego do tego http://www.allegro.pl/item503850468_elektroniczna_perkusja_mikrofon_nagrywanie.html a dla męza to http://www.allegro.pl/item504717605_teczki_meskie_od_producenta_a01.html trzymajcie sie... wszystkiego naj.. Oby te Święta były cudowne i niezapomniane...ciepłe i rodzinne w miłej i spokojnej atmosferze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane 😘 Trochę mnienie było przepraszam :) u nas jak na razie wszystko ok i aby tak zostało, bo dosć już bied :( byliśmy 2x w szpitalu z dzieciaczkaimi. Kapi maił zapalenie oskrzeli i rotawirusa jak całą reszta i kroplówy gorączka....nic ciekawego. jasia mi strasznie męczyli bo nie mogli znależc żyły...chyba z godzinę!! aj koniec biadolenia, chcę to zapomnieć .... Matunia nie wiem dlaczego nie skorzystasz z tego L4????!!! pAS NA DUPĘ I TYLE!! JAK MASZ LEŻEĆ TO LEŻEĆ !! nie obraż się, ale jak słyzsę, że łożysko jest przodujące i ignorujesz zalecenia lekarza to mnie normalnie szarpie z nerwów...a potem porody przedwszesne itd. Olej porządki i choinkę nic się nei stanie jak tego wszystkiego nie będzie. Ja musiałam leżeć i mnie skręcało, że w domu nie porobione ale co tam, przeżyłam :P W każdym bądź razie dużo zdrówka dla naszych przyszłych mamusiek 😘 Lidziu, Dociu, Avinia, Mary😘 Mary a ty gdzie tak pędziłaś, że skasowałaś furę??? co?? łobuzioaro ;) kochane ♥.•**•.♥♥•**•.b 29;♥.•**•.♥♥•**•.& #9829; Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Swięta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. ♥.•**•.♥♥•**•. ♥♥.•**•.♥♥•**̶ 6;.♥ ___________< o > _____________/ _________o`* o.@*o`. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’ _____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* ` ____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'. ___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o _.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'. _* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ _______________$$$$$ ZDROWYCH POGODNYCH ŚWIĄT ŻYCZĄ SIKORKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz tez złaze zyczenia bo nie bede pewnie miec czasu, jutro jestem u taty potem do ginka, w srode pewnie tez do taty pierogów ulepic, bo chyba jutro wszystkiego nie dam rady az sie boje tej roboty :( no a potem to juz tylko do stołów mnam. W tym roku znó dwie wigilie, ciekawe juz daaawno nie byłam u tesciów ze wzgledu na koty, mam nadzijej ze jakos wytrzymam ;) *********************************************** W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy O uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, Jak Trzej Królowie z dary swemi staną cicho za Waszym progiem, By spełnić to, co dotąd snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich I uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, Niech w domach będzie Wam jak w niebie. Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2009 Roku ! życzy Dorota i Bartek z Nadusią http://www.incredimail.com/english/gifts/christmas-2008-player.aspx?mid=5 ********************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Muszę cos napisac bo już dawno nie dawałam znaków życia. Moje dzieciaki zdrowe Maciek już zaczyna próbować swoich sił w chodzeniu Kamilek już coraz ładniej zaczyna mówić choć po matulku mu to idzie no ale cóż. Ja ciagle zajęta bo jak nie dzieciaki to pranie sprzątanie i gotowanie. Do tego jeszcze codziennie muszę jeździć do szpitala. Mój tata miał w operacje miał raka narzazie wszystko dobrze mam nadzieję że tak zostanie. 5 stycznia wracam do pracy przeraża mnie to bardzo.Jedno że miałam 16 miesięcy przerwy drugie jak sobie z tym wszystkim poradzę. Dziewczyny dbajcie o siebie jeszcze się zdążycie nasprzątać i nagotować całe życie na to. Na te kilka miesięcy warto przystopować bo zdrowie dzieciaczków najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje wszystkie! Zycze wam duzo spokoju, milosci, pokoju ducha i w sercu przemiłego ciepła. ❤️ Darzcie wszystkich optymizmem, radoscia i tak niewielkim , lecz najwiecej znaczacym upominkiwm, jakim jest Wasz usmiech., wasza dobroć, Wasza nadzieja na lepsze jutro...bo przecież kazdemu mozemy to z siebie dac :) A to tak nie wiele kosztuje ❤️ :) Zycze wam wielu ciekawych refleksji w rodzinnym gronie, wielu przebaczen, przemyslen, przytulen... ❤️ I nawet tych łez, które otworzą Was na to, co jest i było, a czego nie chciałayscie lub nie mogłyscie zauważyc... łez, których wielokrotnie nie potrafimy pokazac, które czasem z tak wielkim trudem ukrywamy, a które są wyznaniem naszego bólu, zalu lub radosci... Gdzie właśnei w owy czas swiateczny jest na nie miejsce... Życze Wam Wyjątkowych Świąt Borzego Narodzenia i Szczęsliwego Nowego Roku 2009!!! :) ❤️❤️❤️ Aga z Hanusią, malenstwem w brzuszku i mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ojciec kiwa na matkę że już wzeszła Gwiazdka na niebie, że czas się dzielić opłatkiem, więc wszyscy podchodzą do siebie i serca drżą uroczyście jak na drzewie przy liściach liście. Jest cicho. Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata, płynie kolęda na okarynie: Lulajże, Jezuniu, Moja perełko Lulajże, Jezuniu Me pieścidełko. Kochane pięknych, rodzinnych, spokojnych i nade wszystko rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Nichaj smutki prysną, zagości jedność, szacunek i wyrozumiałość. Niechaj pod świerkowym drzewkiem pachnącym żywicą będą piękne i wymarzone prezenty. Ale też te o których zapominamy w szalonym tępie życia miłość, wiara w drugiego człowieka, życzliwość, uśmiech na codzień umiejetność wybaczenia. Oby Wam się wiodło i w każdy możliwy i indywidualnie pojęty sposób. Dużo radości i słońca takiego wewnętrznego. Wszystkiego co najpiekniejsze, najżyczliwsze i dobre Wam i waszym bliskim życzą: Lidia, Mirek i Damianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) No i po świętach nam nie za ciekawie minęły:(. Dopadła nas grypa żołądkowa koszmar. Mnie z dziećmi tak wymęczyło że myślałam ze bez szpitala się nie obejdzie ale nieszczęście jakoś minęło. Przynajmniej nie mamy dolegliwości spowodowanych świątecznym obżarstwem;). Byłam z dzieciakami na spacerku bardzo przyjemnie na dworze. Pojeździliśmy troche wózeczkiem bo sanek to w tym roku chyba nie wymniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. no i po świętach, za chwilkę powitamy Nowy Rok. Gdzie spędzacie sylwestra??my raczej w domku...na zaden bal sie nie wybieramy bo 10 stycznia mamy znów wesele.... my po po imprezach jeszcze wczoraj był bal dla maluszków....Julia hucznie obchodziła swoje 3 urodzinki...dwa torty...!duzzzo gości.. pozdarwiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×