Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
Promyczku chyba nie sądzisz, że przed toba uciekam :D Tak to juz jest, że chyba ciężko nam wszystkim zgrac się czasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny rogaczu - a ja chcialabym ,aby ta ponizsza twoja lapka mnie obejmowala , anie tylko machala do mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Potencjalny amm do ciebie bardzo ważne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlica
Super topik, dzis przeczytalam potencjalny rogaczu o Twoim super pomysle z zona, rewelacja:) Na pewno wciele to w zycie ku uciesze meza, choc to ja bywam ta dominujacą, no ale raz moge byc ulegla. Na pewno opisze jak bylo, ale to jak corka wyjedzie na kolonie hahaha, cale mieszkanie nasze bedzie hmm.... Piszcie o swoich pomyslach , moze i ja cos ciekawego wymysle to tez sie podziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ wszystkim Pytaj pradziu śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dzięki podlico ale może napisz tez cos od siebie. Chętnie poczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Promyczku myślę, że da się zrobić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potencjalny napisze lepiej do ciebie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Odebrałem i odpisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlica
Potencjalny rogacz, hmmm od siebie, jako ze pisalam ze naleze do osobek dominujacych to jednak mezowi okazywalam to w sposob lagodny myslac ze moze kiedys sie wystraszyc albo moze mu sie to nie spodobac. Ale... kiedys bardzo sie poklocilismy, tzn ja bylam wsciekla jak osa i w koncu powiedzialam ze to ogolnie koniec nawet jak bedzie skamlec jak pies, na to maz na kolana i mowi ze moze skamlec, moze mnie lizac po stopach obym go nie rzucila(jaki mily "szoczek" dla mnie) Na to ja usiadlam na lozku i kazalam mu calowac i lizac stopki i poznie wyczyscic buciki(moj fetysz buty na wysokim obcasie) a jak je ladnie wyczysci to moze, ale tylko moze bedzie nagroda, no zabawa kochani przednia. hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Podlico fajnie :p My tez sie tak bawimy choć ja wolę dominowac ale od czasu do czasu lubie tez zabawic się w niewolnika. Jak będe miał troche czasu to opisze jak to wygląda. Może ci się na cos przyda :D Czytałas jak bawiliśmy się w dziwke i klienta? Jak ci się podoba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Zerknąlem i odpisałem. Muszę was teraz opuścić ale będe za jakąś godzinke może wcześniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlica
potencjalny rogacz, zabawa w klienta i dziwke bardzo spodobala i mam zamiar wcielic w zycie w czerwcu , wlasnie zaproponowalam mezowi i sie juz podniecil z miejsca, ze dopiero teraz odpisuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Tylko pamiętaj żeby wczuć się w role. Na ten czas nie jestes zona tylko dziwką a on nie jest twoim kochanym męzem tylko klientem. Aha i nie zapomnij żeby zapłacil przed a nie po :D Przecież nie robisz tego za friko. Masz być w końcu dziwką no a klient zawsze może się ulotnić bez płacenia. Koleżanki by cie wtedy wyśmiały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak Wam ale mnie tam
potencja roście czytając Was potencjalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlica
potencjalny rogacz to oczywista sprawa, tymbardziej ze nie jestem tania;) tak wiec musi przygotowac niezla gotoweczke , ktora pojdzie oczywiscie na nastepne fajne ciuszki i zabaweczki hmmhmhmh, a tak sobie mysle ze tez bede musiala zaoszczedzic by pozniej on byl moja fajna dziwką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlica
potencjalny rogacz, poza tym chetnie sie wymienie ciekawymi przezyciami w temecie BDSM mrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Możecie się na przykład zabawić w ten sposób, że mąż karze cię pasem albo daje klapsy za jakies twoje przewinienia. U nas to ja daję klapsy albp pasy bo lubie dominowac ale u was może być odwrotnie jesli to ty jestes dominująca a twój mąz lubi byc uległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlica
Potencjalny rogacz, o nie , nie ja mam dostac pasy? w zyciu:) u mnie rzecz jasna odwrotnie, tylko wprowadzam to delikatnie w nasze zycie erotyczne, bo moj M jest taki hmmm jakis pod wzgledem urozmaicen podniecony ale tez i jakby wystraszony haha, wiem ze smiesznie zabrzmialo ale mam nadzieje ze rozumiesz. To ja i w zyciu i w seksie mam duzy temperament i oczywiscie fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ 😘 Ja tez się chciałem przypomnieć :) Jesteście już po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×