Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

witam wszystkich 🖐️ Zapowiada się piękny, słoneczny dzień, przyjamniej u mnie:) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja sie tylko witam i pozdrawiam all :) Mezus juz jest wiec jestem barrrrdzo zajeta ;) hihi buziolki dla wsystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pradziu :) Nie wiem jak reszta, ale ja oprocz wyjscia na zakupy wczoraj, z lozka sie nie ruszam ;) no chyba, ze w celu stosunkowania sie gdzies indziej :) pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Często niestety spotyka się kobiety w stylu: w życiu dziwka, w dom dama, a w łóżku gospodyni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ Jestem pradziu jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Apostoł dobrze, że ja takiej nie spotkałem ale słyszałem o takich no i czytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Za bardzo dzisiaj nie pogadamy bo za pół godzinki wychodzimy do znajomych ale może zapodam wam laseczki temat :) No więc skoro juz ustalilismy, że idealna kobieta powinna byc damą w życiu, gospodynia w domu i dziwką w sypialni to powstaje pytanie jaki powinien byc idealny facet :D Czekam na wasze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDEALNY MĘŻCZYZNA w życiu prawdziwy mężczyzna z klasą, szanujący kobiety, dżentelman w każdym calu w domu mężczyzna doceniający prace kobiety, pomagający i wspierający w łóżku czasem romantyczny, czasem dominujący kochanek, dbający o potrzeby partnerki, kreatywny i otwarty, beż żadnych uprzedzeń i kompleksów i to by było na tyle w dużym skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prada , zgadzam sie z toba! takiego mezczyzne chcialaby miec kazda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona1 wiesz ja już odnalazłam takiego faceta, ale podróż była długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anarietta
Nie szukajcie a znajdziecie :) Gdyby wszystkich facetów świata wsadzić do worka, zawiązać i walić w niego czymś ciężkim, to nie ma obaw, zawsze trafi na właściwego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No prada ty chyba o mnie pisałaś :D Fajne podoba mi się, masz wyobraźnię :) Ale patrzcie kobietę mozna opisac trzema słowami dama, gospodyni, dziwka a z facetem się nie da tak łatwo. O czym to może świadczyć? Może o tym, że od nas facetów więcej się wymaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek22
Potencjalny rogacz-Uwazasz,ze ten wpis prady7 jaki powinien byc " idealny meżczyzna", pasuje do ciebie.Jezeli tak faktycznie jest to nalezy zazdroscic kobiecie , ktora z toba jest obecnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×