Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
No to może pofantazjujemy jak by nam było razem :p Pisac dalej? Będę jeszcze pół godzinki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dobra zaczekaj chwilę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Spotykamy się u nas. Rozmawiamy, smiejemy się, żartujemy, pijemy winko. Atmosfera jest super, luzik. Czuje się jakbyśmy sie znali od lat. Oj chyba do czegos dzisiaj dojdzie :p bo atmosfera jest erotycznie nasycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
My z twoim M siedzimy na fotelach i rozmawiamy o męskich sprawach a ty z moja kobieta siedzicie na kanapie i tez sobie miło gawędzicie. Widzę, że chyba winko zadziałało bo macie obie super humorki i jesteście coraz odwazniejsze. W pewnym momencie czy ja dobrze widzę zaczynacie się calować :D W tym momencie patrzę na twojego M i widze, że jest tak samo osłupiały jak ja. Jesteśmy obaj totalnie zaskoczeni. Inaczej to sobie wszystko wyobrażaliśmy. Nigdy bym nie pomyslał, że kobieta z kobietą :p Pięny widok. Jestem zafascynowany i twój M też. Cholera Prada uszczypnij mni, daj znać czy tam jesteś czy mi się to śni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Jestes tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Czy ja dobrze widzę. Zaczynacie się rozbierać. Przez chwile obie patrzycie na nas i usmiechacie się :D Ty rozbierasz moja M a ona rozbiera ciebie. Ściągasz jej bluzke a ona ściąga ci sukienkę. Potem obie ściągacie sobie staniczki i zaczynacie delikatnie obmacywac sobie piersi. Teraz przechodzisz do pieszczenia piersi mojej żony. Patrzymy na to z twoim M jak urzeczeni. Całujesz jej piersi, dotykasz i liżesz a za chwile znowu namiętnie się całujecie. Co za widok :D Trwa to chyba cała wiecznośc. Teraz wstajecie i wzajemnie ściągacie sobie majteczki. Znowu na chwilę odwracacie wzrok w nasza stronę i onajpierw ty a potem moja M pokazujecie nam figlarnie języki a ty mówisz "Chłopaki nie podglądajcie" Nawet nie wiem co na to odpowiadam w takim jestem szoku. Twój M chyba w ogole zapomniał jak sie nazywa bo nic nie mówi tylko patrzy. Dobrze wiem, że to tylko kokieteria z twojej strony. Wiem, że was to podnieca, że was obserwujemy. I jak podoba się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dzięki :D piszę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaa
to też rusz głową prada7,bo jesteś jakaś drętwa c...pa Chłopak się stara a ty czekasz na trzesienie ziemi....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, dużo o sobie słyszałam, ale że jestem drętwą cipą to jeszcze nie:( W końcu to fantazja Potencjalnego i on ją prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Jesteście teraz całkiem nagie tak jak was Pan Bóg stworzył. Urzekający widok :D Moja M nie pozostaje dłuzna i teraz ona zaczyna pieścić twoje piersi. Ech jak ona to robi. Tylko kobiety tak potrafią :p Jesteście coraz bardziej podniecone to widac i słychać :p Zaczynasz cicho pojękiwać. Moja M pieści cie tak dobre kilka minut. Bez pośpiechu. Znowu się całujecie i to nie tylko w usta ale po szyi, po brzuchu...Teraz znowu twoja kolej. M kładzie się na plecach na kanapie a ty zaczynasz pieścic jej cipkę. Jesteście obie rozpalone do czerwoności. Moja M jęczy coraz głosniej prawie zaczyna krzyczeć. My cały czas tylko patrzymy jak urzeczeni. Po chwili M dochodzi nie ma wątpliwości. Ma orgazm. Zaciska ci uda na szyi tak, że prawie by cię udusiła. ale to piękne. Obejmujecie się, przytulacie i delikatnie całujecie. Po chwili zamieniacie się rolami i teraz M zaczyna pieścic twoją muszelkę. Jesteś juz tak rozpalona, że bardzo szybko dochodzisz i doslownie krzyczysz z roskoszy. Boże w zyciu czegos takiego nie widziałem. Znowu sie obejmujecie, ściskacie, przytulacie, całujecie. Ech rozmarzyłem się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ pradziu miłych snów 😘 Ciąg dalszy oczywiście nastąpi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potancjalny rogacz-im wiecej czytam twoich postow tym bardziej przekonuje sie do twoich fantazji.A pieszczace sie dwie kobiety opisales wrecz po mistrzowsku.Oczami wyobrazni widze dwie piekne dziewczyny, ktore daja sobie niaziemska rozkosz, robia to w tak subtelny sposob ,ze mozna zachwycac sie kazda ich pieszczota.Patrzac na nie podniecenie siega zenitu.Osobiscie uwielbiam ogladac scenki , gdzie partnerki w taki zachlanny i z wielkim zaangazowaniem oddja sie namietnosciom.Szczerze powiedziawszy zaakceptowalabym sex z kobieta , ale narazie to jest tylko teoria.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani czytam ten temat tak zagorzale, że raz po raz mam uczucie palenia na polikach ;) NIebawem z moim Robalem jedziemy na weekend ( to taki pożegnalny wyjazd, bo będziemy musieli jakiś czas żyć z dala od siebie :( ) i w związku z tym chciałabym, zeby był on niezapomniany tak samo dla mnie jak i dla niego. Zatem pomysły jak urozmaicić wyjazd od Was są dla mnie jak najbardziej pożądane :p Lubimy wszystko i dużo, nie boimy sie eksperymentować. Plener i inne ciekawe miejsca nie są nam obce. Mam taki mały plan, że jednej nocy totalnie go zdominuje ( lubimy to :D ) i dlatego się tu pojawiam - kochani podsuncie pomysły, jak go zaskoczyć, tak zeby w trakcie jego nieobecności, wspominał ten weekend z równie wielkim podnieceniem jakie ( mam nadzieje i w zasadzie jestem tego pewna :P ) będzie nam towarzyszyło przez pamiętne 3 dni :):) Dzięki z góry za podpowiedzi ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dzięki promyczku za komplementy :p Ładnie to napisałaś a ja mam nadzieję, że może cię nawet przekonam do spotkania z dwoma panami :p Fajnie, że fantazja ci się podoba :D chciałbym w realu przezyć cos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ Seria Trudno mi tu coś doradzić. Nie znam was a każdy jest inny. My ze swoja żonka lubimy się od czasu do czasu bawić w pana i niewolnika. Lubimy tez klimaty BDSM kiedy ja np. wymierzam mojej kobiecie karę za jakieś przewinienia. Bardzo fajna zabawa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potencjalny rogaczu- masz taka sile przekonywania , ze jestem sklonna byc w takim ukladzie- ja jedna, a was dwoch .Oj, bedzie sie napewno dzialo.Juz nie moge sie doczekac! Napisz cos wiecej jak to widzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku 22 Bo fantazje Potencjalnego są bardzo dojrzałe i nie ma w nich cienia wulgarności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Ale mi słodzicie dziewczyny :D Nie wiedziałem promyczku, ze mam taki dar przekonywania :D Pradziu co tam u ciebie, śniło ci się może coś fajnego? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bądź taki skromny:) Miałam wczoraj taką awanturę z moim M, że w nocy spać nie mogłam, wiec kiepściutko u mnie ze snami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Pojawiam sie tu dzis tylko na chwilke zeby was pozdrowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cos czuje, ze wlasnie upada ;) hehe ale moze po dlugim weekendzie sie cos ruszy. :) w kazdym razie ja podtrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek22
Kedy ja chce do was dolaczyć to topic naprawde ledwo zipie.Nawet "potencjalny rogacz" nie reaguje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ heloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×