Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

a cóż to za topic????No fakt, lansujesz się na enimagtacznego mężczyzne, ale naprawde taki jesteś albo zwykły pozer z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No to czekam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick nie wchodzi o co chodzi w tym topicu \"mam chętkę na starszą\" czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie że napiszę ....tylko innym razem , bo mnie do pracy teraz gonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich.🖐️Wczoraj potworny kłopot z wejściem na forum a kiedy już wszystko jakoś nie miałam czasu:P:P Spędziłam upojny wieczór i zasnęłam jak zabita:) A dziś dopiero teraz mam chwilkę żeby zajrzeć. Widzę,że przecie do przodu całkiem nieźle.A jesli chodzi o to jakie są granice fantazjowania \"publicznego\" to ja Wam powiem ,że dla mnie osobiście bardzo rozległe:P:P Inni na pewno będą zbulwersowani tym c przeczytali do tej pory!Ale to już nie problem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ prada Bardzo mi się podoba to co napisałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo się cieszę, a co konkretnie? mój nowy adres mailowy, bo juz do wp nie mam cierpliwości: prada7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dzieki za adres ale postaraj się jeszcze odebrac mojego ostatniego maila. No nie będe na forum publicznym opisywac co mi się podobało bo to przeciez prywatna wiadomość :) Ale powiem ogólnie, że podoba mi sie twoje podejście do życia, do seksu i do ludzi :D Kurcze złotko bardzo cie przepraszam, że nie dałem rady z ta fantazją. Postaram się żeby była w sobotę. Dzisiaj niestety będe tylko jeszcze do 20 ale sama rozumiesz praca, dom, żona, koledzy. Nie ma lekko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny Nic się nie dzieje, ja poczekam...Spróbuję jakoś otworzyć tą moją nieszczęsna pocztę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
W sumie to troche moja wina bo najpierw napisałem, że będzie fantazja, zrobiłem wam smaka a teraz milczę. Cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ czerwone wino przepraszam ale nie zauważyłem twojego postu. Zapraszamy do dyskusji, jesteś mile widziana. Nie chciałbym żeby powstało wrażenie, że to jakieś kółko wzajemnej adoracji kilku osób. Fajnie będzie jesli w tym topiku rózne osoby będą wpisywac swoje doświadczenia i fantazje zrealizowane lub niezrealizowane :p Problemem jest tylko to żeby się zgrac czasowo. Ja niestety zaraz musdze spadać ale chętnie poczytam to co napiszecie. Tak więc winko, prada, nick, torque, zhana, promyczek i inni do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Rozumiem prada ty masz nawet w pewnym sensie ciężej ale czasowo to jednak mi jest chyba trudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×