Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
Promyczek ale to ja tak uważam a czy moja kobieta tak uważa to nie wiem :D Pewnie znalazła byu mnie tysiąc wad no ale skoro jest ze mna jeszcze to jakieś zalety chyba tez mam :p Zresztą ja uważam, że nie ma ideałów a co najwyżej powinniśmy się do nich zbliżać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja jednak wolalabym mezczyzne z pewnymi wadami.Taki ideal w domu bylby dla mnie kloptliwym egzemplarzem.Nie moglabym sie do niczego przyczepic , ato nie lezy w mojej naturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Czyli twoim ideałem jest facet z wadami :D i bardzo dobrze Tylko, że akurat ja mam tą wadę o której kiedyś pamiętasz pisaliśmy, że marzę o trójkąciku więc dla ciebie jestem spalony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzne, którego opisałam to ideał, a jak wiadomo ideałów nie ma, a poza tym IDEAŁY SIĘ PODZIWIA, A NIE KOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Ładnie napisane Pradziu i mądrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny rogacz- idac twoim tokiem myslenia, mam rozumiec ,ze zaakceptujesz mnie tylko wtedy , gdy wyraze zgode na trojkacik, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ prada Pamiętam co mam zrobic ale ciągle nie mam czasu Jak tam długi weekend wyjeżdżasz gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Nie promyczku to powinna być decyzja obu partnerów. Jeżeli jedna ze stron tego nie chce to niestety ale musi to pozostac w sferze fantazji :o Dwoje kochających się ludzi nie może się do niczego zmuszać. No ale można rozmawiac i przekonywać :D Uważasz, że jeżeli facet fantazjuje na temat trójkącika ale wprowadzi to w zyciu tylko za zgoda swojej kobiety powinien byc skreslony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny Piszę prace dyplomową i nie mogę sobie pozwolić na żaden wyjazd, no chyba że wypad na jeden dzień:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No to współczuję:o wiem co to znaczy praca dyplomowa i ciesze się, że mam juz to za sobą. Kiedy obrona jesli mozna wiedzieć? Ja tez nigdzie się nie wybieram no może w sobotę gdzieś wyjedziemy ale w środe i w piątek normalnie trzeba iśc do roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu obrona jakoś koniec czerwca/początek lipca, ale chętnie bym wyjechała, byle by daleko od tych książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No to faktycznie współczuję :o Dwa miechy stresu i nerwów :o Ale życie erotyczne masz chyba udane mam nadzieję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No to gratuluję tobie no i twojemu facetowi :p Prada a gdybyś miała do wyboru trójkącik z kobieta albo mężczyzna to co bys wybrała i proszę o uzasadnienie. Moja się zgodziła a le tylko na faceta. O kobiecie nawet nie chce słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja mam w planach trójkącik z kobietą, ale nie mogę znaleźć nikogo odpowiedniego, chyba mam za duże wymagania:o A co do trójkąta z facetem to zostawiam to sobie na później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Rozumiem a powiedz tak szczerze czy fantazjujesz na temat ciebie, twojego M i jeszcze tego trzeciego, kręci cie to czy na razie w ogóle taka perspektywa cię nie kręci? Czy masz w ogóle takie fantazje, które chciałabyś żeby pozostały tylko fantazjami a nigdy nie chciałabys ich spełnić w realu? A tak w ogole to coś mało nas tu dzisiaj. Chyba wszyscy wyjechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Może na forum jakąs znajdziesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego taka kolejność, ale mam takie poczucie, że pierwsze z kobietą, a dopiero później z mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie fantazje od czasu do czasu się u mnie pojawiają i nie będę ukrywać, że bardzo mnie podniecają, ale chciałabym, żeby wszystko odbyło się w odpowiedniej kolejności.Zresztą na razie mam jeszcze tyle innych fantazji do zrealizowania, że to zostawiam sobie na deser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No czyli jesteś na dobrej drodze :p kręci cię to a na pewno tego nie wykluczasz :D Rozmawiałas z twoim M o tym. Czy on tez lubi takie zabawy? Mówił ci cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, mam nadzieje ze niektorzy mnie pamietaja :) 🖐️ czytalam co nie co w miedzyczasie ...ale nie jestem na biezaco... brak czasu :( Prada a jakie masz wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ grupo krwi :D A ty wolałabyś trójkącik z chłopczykiem czy z dziewczynką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potencjalny, wprawdzie pisalam juz ze raczej wykluczam trojkaciki ;) ALE jakby mnie ktos jednak cudem namowil, to jednak z mezczyzna ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
A jednak mężczyzna :D No cos tam pamiętam, że pisałas, że cię to nie interesuje ale... tylko krowa nie zmienia poglądów więc kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Rozumiem, że to wykluczasz ale czy fantazjujesz na ten temat? Czy masz może jakies zakazane fantazje, które chciałabys aby pozostały tylko fantazjami i nigdy nie chciałabys ich zrealizować w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny mój M na pewno ma ochote na trójkącik z inną kobietą:D a co do drugiego mężczyzny to powiedział, że jak tylko ja mam taką fantazje to bez problemu możemy to zrobić.Wychodzimy z założenia, że skoro ja się godze na trojkacik z kobietą to on powinien sie zgodzic na trojkacik z mezczyzna AB zadbana szczupła otwarta bezpruderyjna a reszta to na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do fantazji ... [jednej z wielu] to mialam sie podzielic nastepujaca: spie sobie spokojnie, jest srodek nocy, cisza.. niczego nie podejrzewam, bo mieszkam sama ....... ale moj facet ma klucze do mieszkania i zakrada sie ..zalozmy o 3 nad ranem ... nic nie slysze tylko czuje dlonie na nogach, wyzej wyzej ,... i tak sie zaczyna .. :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Fajnie ale rozumiem, że chętnie przezyłabyś to w realu :P Oczywiscie pisze teraz do RH+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potencjany, przyznam ze fantazjowalam i tak sie zdarzylo ze potem przyznalam ze do tego fecetowi z ktorym bylam chyba nie zartowal, o co go na poczatku podejrzewalam ale zaproponowal spotkanie na drinka ze swoim przyjacielem ... wtedy sie wycofalam i zrozumialam, ze fantazja fantazja, ale realizm ... to chyba nie to.. Prada 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×