Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prada7

W życiu damą, w domu gospodynią, A W ŁÓŻKU DZIWKĄ

Polecane posty

Gość potencjalny rogacz
To znaczy rh+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
rh+ czyli jednak kręca cie trójkąciki z toba i dwoma facetami tylko nie chcesz tego zrealizować. Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No to fajnie masz pradziu :D Ale twój facet będzie miał sporo pracy z dwoma gorącymi kobietami :D Jeszcze biedaczek będzie żałował. Mówię ci :p No chyba, że panie zajmą się sobą a twój M będzie sobie to wszystko obserwował. Ja bym tak chciał. Strasznie mnie kręą dwie kobiety :) Cos pieknęgo :) Dla mnie dwie kobiety kochające się ze soba to sa Himalaje Erotyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ... nie myslalam nad tym w ten sposob ... tymczasem musze sie pozegnac... obowiazki ... :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myślę, że nie żałowałby, a plan jest taki, że on na początku patrzy, a później się dołacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dobry plan to podstawa jak mawial Egon Olsen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Prada zostaliśmy sami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest, tylko nie wiem czy mój M tak wytrzyma siedzieć i patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Ale wiesz co może zaczne teraz pisac fantazję tu na forum? Długo będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Skończylismy na tym, że wy byliście u nas więc teraz rewizyta. Jedziemy do was. Atmosfera jest juz luźniejsza niz za pierwszym razem. Zdążylismy się poznać. Zaczyanmy rozmawiać otwarcie także o seksie o tym czego byśmy chcieli, dlaczego chcemy to zrobić, jakie sa nasze oczekiwania itp. Jak ci sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
No to jedziemy dalej z tym koksem :) Postanawiamy wspólnie, że nie będziemy sobie ustalać żadnego terminu kiedy do tego dojdzie. To ma byc calkowicie spontaniczne a wtedy jeśli partnerka się na cos zgodzi to wszystko jest dozwolone. Spotykamy się następnie jeszcze dwa razy raz u nas, raz u was, poznajemy się jeszcze lepiej wychodzimy razem do pubu, na dyskotekę. Wiesz prada twój M to naprawde super facet. Bardzo mi się podoba :D ale oczywiście nie w tym sensie :p Jak myslisz czy jestesmy juz gotowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
W takim razie stanie się to teraz i u nas :) Opisz jak jesteś ubrana włącznie z bielizną :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na sobie taką zwiewną sukienkę, na stopach wysokie szpilki, rozpuszczone wlosy, pod sukienką pzreświtujący staniczek i koronkowe, mocno wycięte majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
O Matko ale się podnieciłem :p Super pradziu tak sobie ciebie wyobrażałem. Fajnie będzie patrzeć jak pozbywasz się tych ciuszków :p No więc tak miejsce akcji nasze miszkanie, czas akcji sobotni wieczór, uczestnicy nas czworo , cel wzmozone doznania erotyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ na razie pożegnam się pradziu. Wpadnę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny rogacz- absolutnie cie nie skreslam.Masz bujną wyobraznie i czerpiesz z niej wiele pozytywnych doznan.Mysle ,ze czlowiek bez marzen i fantazjowania jest bardzo ubogi.Jestem zachwycona tym , jak okresliles dwie pieszczace sie kobiety -HIMALAJE EROTYKI, pieknie powiedziane i tu z toba zgadzam sie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Dzięki promyczku za miłe słowa :D Tak dwie pieszczące się kobiety to Himalaje Erotyki, to dla mnie coś tak magicznego, wzniosłego. Po prostu absolutne piękno w najczystszej postaci :D Szkoda, że nigdy nie widziałem tego na zywo ale mam nadzieję, że jeszcze wszystko przede mną ;) A ty chciałabys spróbowac z kobietą? Jakie masz fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
🖐️ pradziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjalny rogacz
Pewnie, że tak a ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×