Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

Gość tola 33
ja mieszkam w 50 tysiecznym miescie w woj pomorskim-ale nazwy nie podam bo nie chce byc rozpoznana kiedy pracowalam w Gdansku bo jakis czas mieszkalam w Kartuzach winko moze byc-ale warto przestrzegac sb bo sie naprawde chudnie-te grzeszki twoj cel niestety udaremniaja,bo sie nie da po nich schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu wiem, więc jak we wotrek sie okaże że waga nie drgnęła, to będę wiedziała dlaczego i nie będę zaskoczona i zrozpaczona zastoje, raczej wkurwiona na swój brak silnej woli który ostatnio mi doskwiera dlatego jutro jem pierwszofazowo (z wyjątkiem otrębów na sniadanie), będę tak jadła ile dam radę, co najmniej do wtorku, potem znów ostrożenie z owocami, pewnie z truskawkami tradycyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, ze jestescie :D grzeszysz zatrzymana, oj grzeszysz .... ale ja nie lepsza z ta zubrowka ( z sokiem jablkowym rzecz jasna) dzisiaj bez grzechow, i mam zamiar bezgrzesznie przejsc przez weekend! ja mieszkam na poludniu Polski, blisko Zywca wiec prawie goralka ze mnie he he :D tola z tym podjadaniem, podgryzaniem i popijaniem to masz racje ... szkoda efektu dla chwili - tylko czemu ja to wiem i jej ulegam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
jak bym mogla to bym wam cos tam poprzestawiala w waszych swiezo ufarbowanych glowkach ale nie umiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och grzeszki grzeszki, dzis planuje dzień bez nich :D zjadłam właśnie miseczke otrębów na mleku, dorzuciłam do nich oczywiście i moje śmieci w postaci mieszanki siemienia lnianego i płatków żytnich, no i ukroiłam plasterek kiełbasy na smaczek :D na obiad będzie grillowana karkówka, udało mi sie chudą dość kupić więc kawałek sobie zjem, z sałatką z kapusty pekińskiej z różnymi warzywkami (rzodkiewki, ogórek, szczypiorek) wieczorem sałatka z kurczaka, zrobiłam wczoraj, pewnie już sie przegryzła a i nadrgryzła też :D wczoraj ją nienaruszoną wstawiłam do lodówki, dzis jż brakuje, chyba mąż grasował po nocy :D na plażę zabiorę sobie pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Witam dziewczyny ja juz po zakupach sobotnich-upal jak diabli aludzi pelno-kupuja tony jedzenia i litry piwa:D ja sobie wino kupilam-na wieczor dzisiaj mam gosci poznym popoludniem to bede robic porzadki i ciasto ale nie bede go jadla Zatrzymana- w kogo bedziesz pomidorami na plazy rzucac?? Kostium kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam upalnie strasznie i nic nie chce się robić wekend mija mi tak normalnie i spokojnie jak zawsze synek już w domku i pełen wrażeń podobało mu się bardzo i opowieściom nie ma końca córcia właśnie poszła nad jeziorko pomoczyć swoje ciałko a ja zaraz lecę robić im obiadek no i najważniejsze rano zaliczyłam ważenie i muszę wam oznajmić że jest kilo mniej czyli powoli ale tendencja spadkowa jest i normalnie jest chęć i motywacja by ciągnąć to dalej a żebyście nie mówiły że mało jjem to dziś na śniadanko zjadłam 2 parówki i pomidor w południe kawałek biszkopta ze śmietaną i truskawkami (zrobiłam wczoraj wieczorkiem dzieciaki tak prosiły) no i kawa i to był mój obiad coś za coś no a na kolację planuję serk wiejski z jakimś warzywkiem no i w międzyczasie truskawki czy to jest mało ja myślę że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostium mam ubiegłoroczny :classic_cool: tyle że w stanik musiałam włożyc wkładki 😭 i majtki odrobine luźne, ale to nic, nie spadły wszak :D alexandrio, jestes dzielna :D 🌼 i skuteczna :) pomidorami nie rzucałam :D zrumieniłam się odrobinę, to juz druga sesja stopniowego zbrązawiania skóry, nie chcę na amen sie parzyć, bo mi zejdzie po tygodniu dzis dzień bez większych grzeszków, a nawet jeden sukces - mąż i brat zamówili pizzę po plaży, nie zjadłam ani kawałka, agrilowałam sobie mięso i zjadłam z zieleniną z mniejszych grzeszków to ... czekolada jak zwykle, jeden paseczek czyli kostek 4, nie za wiele ale mogło byc w ogóle bez 😠 ciągnie mnie do tej czekolady jak pszczołę do miodu, żeby nie powiedziec jak muche do ... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrzymana - > buha ha :D :D :D mucha do ... mowisz? dooobre :D ale z ta czekolada to nie ladnie, nie ladnie 🖐️ (_I_) 🖐️ ja dzisiaj grzecznie, bez grzechow jak zreszta obiecalam ale jutro - obiecane lody, bo juz 2 razy przekladalismy :P no nic raz kozie smierc 🖐️ dzisiaj bylam na sloneczku i troche mnie przypieklo, na czerwono oczywiscie :-o ja nie mam sie po co opalac, bo ladnie nie wygladam \"w czerwieni\" i po cholercie sobie krzywde robic ? dobra zmykam, odezwe sie jutro wieczorkiem - trzymac diete dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Sbeach-wez wreszcie z mezem i lodami zrob porzadek-no ile moze ci obiecywac??:P ja jutro sie bede opalac-dzisiaj mialam gosci a jutro jade do znajomych nad jezioro Zatrzymana-tylko nie do g... ja dzis zjadlam 3 tofifi:D Alexandrio-nadal uwazam ze malo jadasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam zmieniłam stopkę coraz bardziej mi się ona podoba a wczoraj dietka ok a ruchu było bardzo dużo popracowałam fizycznie ze cztery godziny i to ciężko ale drzewko na zimę już w piwnicy i całe lato z główki i nie nażarłam się wieczorkiem po takim wysiłku a to dla mnie duży sukces a dziś czeka mnie zwariowana niedzielka wczoraj wieczorem zadzwoniła rodzinka i będę miała dziś w domku z 15 osób czyli cały dzień będę kursować stół kuchnia podaj zagrzej przynieś zajrzę dopiero wieczorkiem jak przerzyję ten najazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy miseczce otrębów pszennych z suszonym jabłkiem, z dodatkiem moich wymieszanych śmieci :classic_cool: Tolu, ja tam nie wiem czy do g... czy nie, sama rzekłaś, ja nic nie sugerowałam :D:D:D opalać sie nie będę dziś, bom od wczoraj czerwona, dobrze że nie seczona tak, że skóra by zlazła w ciągu trzech dni, aczkolwiek pewnie i tak zejdzie :P w każdym razie podkład pod brąz jest :D na moje szczęście mąż wczoraj wieczorem dokończył czekoladę :classic_cool: sbeach - lody, lody, ja nie wiem, ale takie przekładanie może wpływać stresogennie, zwłaszcza na płeć przeciwną :P :D:D Alexandrio - ja bym zdechła przy takim najeździe, nie wiem jak to jest, ale ja sobie totalnie z takimi rzeczami nie radzę :D jedyne co dobre dla Ciebie w tym wszystkim, to ten całodzienny trucht:D lepsze to niz aerobik, bo i ciśnienie skacze z nerwów, mi przynajmniej, na te wszystkie przynieś i wynieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex - 75 to juz całkiem nieźle, ile masz wzrostu kochana? Jak nie liczysz spadło Ci już 14 kilo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja tez nie lubie najazdu gosci -w bloku to wogole jest utrapienie i poza tym robie sie zaraz nerwowa-dzis bede u kogos i na powietrzu Zatrzymana-jaki masz krem do opalania? Ja sie zastanawiam nad przyspieszaczem do opalania ale nigdy tego nie mialam -wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu orzyspieszaczy nie używałam nigdy, bo tak naprawdę nie wiem ile i jak one przyspieszają to opalanie, zawsze się bałam, że sie spalę za mocno, bo nie będe wiedziała jak szybko z takim specyfikiem się opalam i prawdę mówiąc opalam sie na żywca :D oliwką się smaruję ewentualnie, ziaji po opalaniu za to się mocno oliwką natłuszczam kiedys była taka rewelacyjna oliwka, chyba Jacek i Agatka, żółta, gęsta, od razu sie po niej brązowiało, ale niestety teraz juz jej nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na żywca - nie dłużej niz dwie godziny na słońcu, więc może jak masz byc cały dzień na słońcu, to pomyśl nad jakimś delikatnym filtrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja zawsze kupuje kremy z filtrem pd 6-8 ale teraz nie mam nic i nie chce ny zywca bo sie boje jednak a o tych przyspieszaczach czytalam ze szybciej sie skora opala i nawet do solarium sie nadaja jednak krem z filtrem i tak musze kupic bo jade nad morze latem a tam sie nie obejdzie bez kremu ja na zywca sie boje bo mimo ze sie nie opalam na czerwono to mam znamie i kilkanascie piperzykow dzis bede chyba ciasto jadla z truskawkami ale jest dietetyczne-poza tym jestem ciagle wiecie przed czym i musze zjesc cos dobrego:D Alexandria ladnie chudnie to fakt ja juz w sumie moge przy tej wadze zostac ale jakies 2 kg jeszcze zrzucic moge zabieram ze soba stroj jednoczesciowy bo nie kupilam nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te przyspieszacze to chyba głównie właśnie w solarium stosuje, sprzedawane są w takich saszetkach opalając się na żywca - bardzo pilnuję czasu przebywania na słońcu, balsamem z filtrem smaruję tylko córkę :D filtrem 25, więc jak dla mnie to trochę za dużo ;) a najlepiej chyba stosowac filtr 4, ale to zleży pewnie od tendencji skóry do opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto z truskawkami :D Tola, chcesz mnie zabić?:D a gdyby tak upiec ciasto z mąki orkiszowej, to można je jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam jeszcze żyję po tej szalonej niedzieli nabiegałam się no i w takim tłumie łatwo było uniknąć jedzonka czyli sumując wekend był ok nie grzeszyłam a to chyba najważniejsze ale teraz muszę to utrzymać bo to jest pomimo wszystko też bardzo trudne a teraz lecę do miast bo mam trochę spraw a taki upał że nie wiem czy po drodze się nie rozpłynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ rozkładam posiłki na 8, 11, 14, 17 i ewentualnie 20, postaram sie tego trzymać na śniadanie zjadłam otręby pszenne z jabłkiem w naturalnym odtłuszczonym jogurcie bez cukru do pracy zabieram sałatkę i pewnie jakis serek wiejski kupię, bo nie ma innego wyboru w sklepiku, znaczy jest ale wszystko słodzone :D w domu jeszcze nie wiem co zjem jak wrócę :classic_cool: wyjme pierś z kurczaa, niech sie rozmrozi a wieczorem coś lekkiego, może zawijaska jakiegoś z szynki i pomidora czekolada sie skończyła, wczoraj już nie jadłam :D ale skubnęłam kilka malutkich ciasteczek kruchych, takich dla dzieci :D schodzę na psy :D:D no i kafe latte wypiłam nad morzem w knajpie, a to chyba z jakąś śmietana ubitą było i małe piwo z sokiem :D więcej grzechów nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poweekendowo 🖐️ obiecane lody byly - 3 galeczki + owoce + bita smietana + sos :) wiecej grzechow nie pamietam :P co do filtrow to polecam jakis z olejkiem kokosowym albo maslem orzechowym, pieknie brazowieje opalenizna ! nie pamietam ale w zeszlym roku kumpela miala albo z bielendy albo z dax cosmetics i super efekt :) cos z mocniejszej ochrony (mialam na Krecie) polecam garniera jest dostepny w roznych wersjach, wiec wybor duzy - faktycznie dziala i fajnie nawilza skore! kupilam sobie chlebus zytni domowy na zakwasie (nie drozdzach) z podwyzszona zawartoscia blonnika - na pewien delikatny problem ;) jest pyszny i super smakuje z serkiem wiejskim i warzywami mniaaam! chwilowo bark pomyslu na obiad ale raczej zrobie cos szybkiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Upal jest fatalny-ja ledwo zyje Zatrzymana-ja sie tez nad pieczeniem ciast z razowej czy z orkiszowej maki zastanawialam,ale na tym sie skonczylo-jak cos zrobisz to daj przepis-ja mysle jednak ze moze byc twardawe A grzeszysz jak cholera:D ja piwo wypilam wczoraj:D ale upal byl no nie? mam na dzisaiaj galaretke z truskawkami-w domu oczywiscie -zrobilam kompot z truskawek-bez cukru i z zelatyna to zrobilam ,no i slodzik -zalalam truskawki-zobacze co wyjdzie Sbeach-ja troche o przyspieszaczach opalania czytalam -nawet drogier nie sa -to moze kupie -wczoraj sie na zywca opalam ale krotko-jednak jestem opalona -oczywiscie nogi nie Alexandria-ty chyba jako jedyna nie grzeszylas a wogole dziewczyny nic na temat wagi nie wspominacie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na temat wagi, patrzcie ją :D:P ja na razie bezgrzesznie, czyli wszystko według planu, do kurczaka na obiad dokupię jakieś warzywo, może kalafior, może coś innego ważyć się będę jak nie nagrzeszę przez kilka dni pod rząd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja po prostu nie mogę sobie pozwolić na grzeszenie tyle lat grzeszyłam to teraz stop pozałatwiałam dziś wszystkie sprawy także jutro nie ruszam się z domku najwyżej do skepu po pieczywo dla synka a co do dietki to już piszę co dziś się zjadło na śniadanko wędlinka i sałatka z pomidorkiem i ogórkiem obiad to łosoś wędzony tekturka wasa i pomidorek podwieczorek to truskawki i czereśnie a kolacja jeszcze nie wiem ale pewnie coś lekkiego a teraz biorę się za prasowanko bo za mną cała stera leży i żelazko już włączone wy możecie sobie pofolgować ja niestety nie przynajmniej do chwili gdy zobaczę 6 z przodu ale to jeszcze trzeba dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Alexandrio-podziwiam twoj zapal-ale zoladek ci sie musial niezle skurczyc skoro tak malo jesz i ci to wystarcza moja galaretka wyszla ok-mysle ze porobie sobie truskawkowych kompotow bez cukru do sloikow i potem bede mogla sobie robic z nich galaretke bez cukru jutro jade nad jezioro bo w miescie nie mozna wytrzymac podobno w srode sie pogoda popsuje ale na jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×