Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

robię na obiad mielone z żółtym serem, starłam ser na tarce do mięsa, zobaczę czy takie kotlety będą zjadliwe do mielonego dla mnie sałatka z pomidora i rzodkiewek w jogurcie naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiejsze zakupki były udane kupiłam sobie fajny komplecik spodnie bluzeczka na ramiączka i narzutka ale taka cieniutka w delikatne kwiatki a spodnie i bluzka biała i wogóle super ma bardzo ciekawe szycie coś innego no i co najważniejsze w rozmiar 46 weszłam bez trudu spodnie są w sumie nawet za lużne ale musiałam się sugerować górą fajny komplecik i jestem bardzo zadowolona i jak zauważyłam mierząc różne rzeczy kiedyś mój rozmiar to było 50-48 a teraz 46-44 czyli zmiany jakieś są i to na lepsze kupiłam też torebkę i zostały mi buty ale to jeszcze mam czas a co dziś zjadłam śniadanko pomidor i kiełbaska obiad sałatka z pekinki na jogurcie plus papryka rzodkiewka i dwa jajka na twardo teraz podwieczorek dwa wafle ryżowe i herbata a kolacja to się zobaczy idę na noc do pracy to może będzie bez pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexsandria --> ale to musi byc fajne uczucie kupowac sobie ciuszki w mniejszym niz dotychczas rozmiarze :) ja tez bym chciala ! swoja droga torebka tez by mi sie nowa przydala, bo w tej mi chyba za chwile \"dno\" wypadnie ;) dziewczyny co myslicie o frankfuterkach? ja mam taka straszna ochote, ze chyba umre :/ opieklabym sobie bez tluszczu 2 i do tego surowke czy lepiej odpuscic - co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój 10 i jak narazie ostatń dzień SB - zostanę mamą:) Będę zagłądać.I postaram sie trzymać 2 fazy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika --> czy ty zartujesz? jesli nie to 🌻🌻🌻 dbaj o siebie, nie mysl o diecie, odzywiaj sie zdrowo i ❤️ wszystkiego dobrego, zagladaj do nas :D ps. jaka ja jestem durna - usmiecham sie do monitora he he kika 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 22
nie rozumiem waszego zachwytu nad alexandria,to jaks spasiona swinia ze taki rozmiar nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga --> alexsandria schudnie ale tobie juz rozumu nie przybedzie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 22
nie wiem czy schudnie,bo grubas juz taki zostanie,a czytajac twoje posty to nie mam wysokiego mniemania o twoim rozumku-buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 22
infantylna jestes i siedzisz caly dzien na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy infantylna to nie wiem :) ale fakt, caly dzien spedzam przed monitorem, niestety :-o nie wiem dlaczego obrazasz innych ale zal mi ciebie :I tak czy inaczej zycze szczescia, zrzucenia kg.,wiecej usmiechu i mniej jadu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 22 --->spadaj stąd Z tą ciążą to nie jaja:)Odstawiłam tabletki,i niby ok,Wymyśliłam sobie że tak łatwo się nie zachodzi.Mój kazał mi i ść do lekarza,to poszłam.A ona mi USG a tam kropa:)Normalnie w szoku byłam.Dla potwierdzenia swojej diagnozy kazała zrobić test w domku,dała skierowanie na kupę badań. Dzisiaj dałam czadu:zjadłam czipsy i wafelka w czekoladzie i makarn z sosem pomidorowym. Jutro zacznę 2 faze nie powinno mi ,no i maleństu zaszkodzić:) Bo na 2 to właściwie jesz wszystko,i bardzo zdrowo się odżywiasz. Będę z Wami,mam nadzieję że jak już maleństwo pojawi się na świecie.to będziecie tu jeszcze, Bo będę miała dużo roboty ze sobą a wiem że Wy mi świetnie pomożecie. Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika --> a jak mezczyzna ? ucieszyl sie ? ja tez juz bym troche chciala ale jeszcze nie czas :I moze pod koniec roku albo na poczatku przyszlego :) a Ty zaszlas zaraz w pierwszym cyklu po odstawieni tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna...bardzo sie ucieszył.Po odstawieniu miałam normalnie@ po 30 dniach,ale następnej nie mogłam się doczekać (4 tyg mi się spóźniał)zrobiłam po test ale był negatywny więc zaczęłam SB,dołożyłam kilka godzin fitu.A tu taka niespodzianka:) Dla mnie to też może nie jest najlepszy moment,ale tak naprawdę to chyba nigdy nie ma odpowiedniego bo zawsze coś.My wynajmujemy mieszkanie(właściciel chciał studentów,ludzi bez dzieci,wynajł nam na pół roku,jak nam nie przedłuży umowy to za 3 miesiące znowu p[rzeprowadzka),ja kończę studia.nie mam stałej pracy(stoję na promocjach),no i nie mamy ślubu i chyba nie weźmiemy (narazie przynajmniej) Mój jest bardzo pozytywnie nastawion,mówi że damy radę.Teraz najważniejsze jest maleństwo:) Powiedział nawet że dobrze że teraz bo jakby sie rzuciła w wir robienia kariery to tak szybko nie zdecydowałam sie na dzieciątko:) I ma rację,wtedy napewno dążyła bym do zapełnienia konta,\"żęby dziecko miało wszystko\" i stuknęła by mi 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i ma racje :) wazne ze sie kochacie, jestescie razem a teraz ... macie jeszcze kogos :D wszystko sie ulozy 🌻 ja juz ide pod prysznic i do lozeczka, jutro znowu czeka mnie dluuuugi dzien :/ papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
gratulacje Kika w sumie kobiety zawsze mysla ze moze pozniej itd-ja piersze dziecko urodzilam bedac na studiach dziennych ,i poradzilismy sobie z mezem mieszkajac w akademiku a z trzecim dzieckiem w ciaze zaszlam podczas brania pigulek antykoncepcyjnych ciezko jest ale poradzicie sobie-nawet slub nie jest koniczny,samotne matki w naszym kraju moga liczyc na wieksza pomoc ze strony panstwa Kika-odzywiaj sie zdrowo i jak najbardzie badz na 2 fazie ,a i tak ja zlamiesz-wiesz zachcianki na lody np a zakazane produkty jak alkohol,slodycze nie sa ci potrzebne to bedzie ok ciaza jest fajnym okresem bo nie trzeba sie ciagle martwic o sylwetke ,mozna jesc a i tak wszyscy mowia ze ladnia wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie wierzę :D kika 🌼😘😘 co za wieści :D fajnie :) same zmiany przed Wami, teraz się zdrowo odżywiaj, druga faza jak najbardziej się nadaje ;) jedz dla dwojga, nie za dwoje :D Alexandrio - moja mama marzy o takich właśnie zakupach ;) kupowanie ciucha mniejszego niż zwykle to frajda, ja przeżyłam to ostatnio z żakietem ;) muszę sie tez na jakies zakupy wybrać, aczkolwiek nie dla mnie, tylko córce muszę kupić jakąś bluzkę elegancką na to przyjęcie ja już ciuch mam skompletowany w miarę na śniadanie miseczka otrębów, zawsze jadłam świeżo zalane mlekiem, teraz odstawiłam na chwilę i poszłam do łązienki, a to napęczniało tak, że całe mleko wciągnęło ;) nic dziwnego że sie człowiek tym najada jak w brzuchu tak zwiększą swoją bjętość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze się musi jakaś menda przyplątać - dziewczyny, tego typu wpisy proponuję ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto dziś? ja dziś na drugi posiłek zjadłam pierwszą od kilku tygodni kromkę razowego chleba, bez masła, z liściem sałaty i chudą wędliną, oraz z kawałeczkiem sera pleśniowego na obiad planuję kalafior i sadzone jajka, węglowodanów więcej dziś jeść nie będę zastanawiam się co na podróż jutro wziąć, cos będę musiała zrobić oddzielnie bo teściowa jedzie z nami i na pwno zrobi wałówkę której ja jeść nie będę mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, żegnam sie do środy 😘 jak wrócę proszę mi zostawic do poczytania o samych sukcesach ;) postaram się nie nażrec ciasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto, pusto ... mnie dzisiaj wzielo na zupe zrobilam sobie rosol z piersia z kuczaka :) i mega ilosc warzyw (bez ziem. i march.oczywiscie) kupilam sobie body lifting z soray\'i z kava-kava i mentolem - super uczucie, chodzi i tak fejnie ozezwia :) zapach bardzo mietowy, wiec chyba najlepiej stosowac go wieczorem po kapieli ... aha i jeszcze taka fajna tareczke ze scholla do pedicure, trzeba w koncu przygotowac stopy do innego obuwia ;) dopijam kawe i zmykam! musze dzisiaj posprzatac, bo cos sie zapowiada ze w weekend nie bedzie czasu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja mialam wczoraj gosci-wypilam dwa piwa,strasznie slodkie mi sie wydaly bo juz dawno nie pilam dzis bylam niewyspana ale bylo ok,a po poludniu naszlo mnie na skubniecie ciasteczka,a potem zrobilam kawe i zjadlam cala,tak tak caly paczke delicji-normalnie zgroza nie chce mi sie wcale jesc po tych ciastkach,a na dodatek boli mnie zoladek-mam za swoje-spadam stad bo mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do pewnej osoby napiszę tylko ---dziękuję za miłe słowa----pozostawię to bez komentarza a wracając do normalności dietka nadal jakoś się trzyma dziś po nocy pospałam malutko bo miałam wizytę u fryzjera później z dzieciakami na zakupki także cały dzień zalatany a co zjadłam śniadanie o 11 serek wiejski 3% plus wafel ryżowy i obiadokolacja o 17 jajko na twardo kawałek ogórka z jogurtem i dwie łyżki sałatki śledziowej to wszystko na dzisiaj teraz tylko herbatka zatrzymana ---czekamy na ciebie tolu--- zły dzień zdarza się każdemu mówi się trudno i dietuje się dalej a wszystkim dziękuję za miłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tola --> uszy do gory :) Ty i tak juz duzo schudlas ! a tak jak pisze alexandria -> kazdy ma czasami gorszy dzien :/ za mna chodzi rolada lodowa z Agidy (Viennetta) ewentualnie Solero albo niesmiertelne Magnum 😭 ale nic, za 2 m-ce jade na wakacje i nie bede wygladac jak boczek rolowany, oj nie :P piszcie dziewczyny, bo zostalysmy poki co we trzy :D zeby nam topik nie padl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ale sie meczylam wczoraj-cale popoludnie i noc-tak mnie zoladek bolal.moze to dobrze ze sie nimi tak obzarlam to bede miala spokoj na jakis czas bo zle mi sie kojarza rano zrobilam sobie jajka na sniadanie i dwa liscie salaty zjadlam-ale jeszcze sie najlepiej nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaka tu cisza dzisiaj a teraz wieczorna spowiedź rano wędlinka i pomidor obiad kubek zupki szczawiowej taka świeżutka kolacjao 17 dwie kromki pieczywa wasa z twarożkiem i pomidor o herbatkach nawet nie wspominam miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandria --> jesz strasznie malo ! ja na takiej dziennej racji to napewno bym padla :P w koncu dostalam @ i juz sie czuje jakby troche lzej :) a moze to psychika? we wtorek sie zwaze ... zobaczymy! w sumie ide juz drugofazowo - wiec nie wiadomo, czy nie za szybko wprowadzam zmiany? jesli we wtorek waga sie nie zmieni - rzucam SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sbeach nie wiem czy to jest mało ja czasami dojadam jakiś owoc lub warzywko w chwili słabości łapnę coś słodkiego ale po prostu jak mi nie chce się jeść to staram się nie jjeść i funkcjonuję w miarę normalnie już chyba się przyzwyczaiłam a może mój żołądek się zmniejszył ale piję bardzo dużo herbat gdzie kiedyś mogłam jeść praktycznie bez popijania także myślę że nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ale malo piszecie dziewczyny-ja dzis przebywalam duzo na powietrzu-piekny dzien na zoladku jeszcze mi troche ciezko po ciasteczkach wiec nie jadlam nic zakazanego chociaz mialam ochote na loda-wszyscy wkolo zajadali Sbeach to dobrze ze dostalas.. bo juz myslalam ze nastepna ciezarna bedze w naszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×