Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

ty ale ja mam duzo znajomych i czesto czytaja co piszecie i mamy dobry ubaw a w koncu dostrzegłaś ze jestem naj!!! ty ale ja nie musze jechac za mezem w pogoni bo by se znalazl druga a ty chyba tam jestes? prosze cie nie oceniaj mojego małżeństwa na podstawie twojego hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co prawda w oczy kole? hehehhe, mamy ubaw!!! a zwykła na pomoc przyszła? bo kinia radysama zeswoją głupotą sobie nie daje!!hehehe! Co mnie ma bolec? hihi że nie aprobuje wywlekania swoich prywatnych boleści na forum? hahaha prosze cie kinga pomyśl!!! ups to nie twoja najlepsza strona! może kidyś ci namaluje!! ups to nie jestmoja najlepsza strona!!hahaha ps. zwykła tak chciałaś poznać opinie moich znajomych to masz od nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kinia głupio ci że się nie popisałaś z kobi i że jednak prawda na jaw wyszła to się mnie czepiasz? Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyna zamknij w końcu mordę i zajmij się czymś pożytecznym . kinga spoko bardzo cię lubi bo jesteś szczerą osoba ,piszesz to co myślisz i przede wszystkim nie udajesz kogoś kim nie jesteś tak jak robią to niektórzy(wiadomo kto) wypowiedziami tej pani się nie przejmuj ten typ tak ma. ona musi krytykować innych aby dowartościować siebie. I zamkinijmy temat tego osobnika raz na zawsze,ignorujmy ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty poprostu goście mi nie chcą wyjść a musze dzieci kąpać- jak wy to robicie? kiniu to ja zwykła bardzo lubie lizać twoją dupebo wiesz jest taka świerza i wogóle nie jest zanieczyszczona żadnymi mydłami a moja troche śmierdzi i jakoś krempuje się dać ją polizać tobie! amorde to masz ty i lepiej idź zajmij się mężem bo może posuwatam jakąś norweżke no przecież po to tam jesteś żeby faceta pilnować hahaha- ps. od moich wirtualnych koleżanek!!hihihi a wiesz ostrzegano mnie przed wami pataianami a ja głupia dałam drugą szanse no i nic trudno - bywa! a jak tam szmata? leci ? hehehe idź się zajmij czymś bo tobie właśnie się mózg lasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biegunka jej nie przeszła to jednak był mózg który wysrała hehehe jeszcze coś się tam ciągnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jeszcze jedno ja znajomych tu nie szukam -prosiłam by mnie nie oceniać swoją miarą! a jak już to ty napewno się do nich nie zaliczasz ty to nawet moim wrogiem byś nie mogła być bo takim się wybacza a ciebie poprostu trzeba zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorka ja własnie też czekam na znajomych ,przyjda na eurowizję i pewnie wypijemy co nieco.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przykre kinia ze musisz im płacić by sie z tobąkolegowali hahahahah a to dobre hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja weszłam na ten topik by sie dowiedzieć coś o norwegi i wiem są tam nieudacznice takie ja wy i jeszcze normalni ludzie ale takich pewnie nie znacie a ty tu kinia weszłaś bo chciałaś znaleźć koleżanke- no tej to płacić nie musisz no chyba że dałaś w łape zwykłej zeby ci przytakiwała hahahah.I już wszystko wiadomo dlaczego nie zarobiłaśjeszcze na dom wpolsce poprostu za dużona znajomychwydajesz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi
czy wy jeszcze nie zauważyłyście że tyna1984 ma z was niezłą polewke?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z nich czy odwrotnie
ona z nich a ja myslałam,że to cała reszta ma z niej polewka.Ale się zbłazniła dziewczyna.Prostactwo wyszło w końcu na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi
dziewczyny mnie w to nie wciągnięcie boja za stara i za dużo wiem żeby się bawić w wasze jak to napisałaś prostackie zabawy! dziewczyny co wy reprezentujecie sobą tutaj co? pojedziecie potmdo polski i będą się z was śmiać! wogóle się nie przyznawajcie że byłyście tu bo nam innym polakomwstyd za was i za wasze wypowiedzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi 41
a ja myslalam ze jednyna stara jestem tu tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia wiesz na waszym zdaniu mi nie zależy bo nie reprezentujecie nic poza wieśniactwem które wyjechało za granice,które nawet nie wie co to ambicje i potem wróci tu do znajomych i co bedą pośmiewiskiem bo ludzie beda wykształceni i na poziomie a wy no tylko głupie puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
Hei !Widze ze same dziewczynki - a gdzie chlopaki? - przeciez w Norwegii wodka droga. Chyba nie hleja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
Moze sa ktores z Oslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi
witaj kobi41! no nie do mnie to tobie troche daleko z wiekiem. Miło było cię poznać no ale przykro mi ale nie bede mogła pociągnąć tejznajomości bo to nie forum dla mnie ale jak podasz gg to prześle linka dla ludzi poważnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chłopa brakuje bo wy to spokojniesi bardziej opanowani no nie mówiąc o spojżeniu na wszystko innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
Dlatego pytam o Oslo - bo sie nudze strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj to forum i juz
przestaniesz sie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
ja jak widac z niku har over 44 ar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam męża troszke od oslo aleon sie śmieje ztego topiku może jak postawisz to na nogi to przestanie się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes lew czy
lwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
jeg ar men.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydo nich mów po polsku lew 44 bo one tam 3 lata siedzą i języka ani dudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew 44
To chetnie w wolnych chwilach je podszkole. Za mile towarzystwo - ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes lew czy
chcialam ci zwrocic uwage ze tu sa tez te co norweskiego nie umia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewto chyba wyzwanie dla ciebie bo mówić dużymi literami a i tak nie zrozumieja a wogóle mówić do nichto jak grochem bo one maja swój świat a te dziewczyny inteligentne z którymi można pogadać niestety nie sąw tymmomencie na kafe i ja sama nie wiem codalej tu robie chociaż z toba normalna rozmowa idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×