Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość oj aj
prosze mnie tu z nikim nie utożsamiać!! Każdy jest jaki jest,dziewczyna poprostu została przez was hamsko potraktowana i nie dziwcie się że ma o was zdanie jakie ma! I chyba może bez was żyć skoro nie odzywa się- ja jej życze jak najlepiej-bez ironi. To chyba wy macie jakiegoś hopla z nią związanego skoro kto nie napisze to wy tylko że to ona, jesli dobrze kojaże o kogo chodzi. Ida no jak się prosisz to dla ciebie teżironia- jesteś zajefajna Temat forum powinnien brzmieć- kółko wzajemnej adoracji... nie lubie wulgaryzmów. Ja niestety kończe bo urlop mnie czeka w norwegii i trzeba się pakować. mam nadzieje że was nigdzie nie spotkam bo były by to nieudane wakacje. jesteście strasznie naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pierwszy raz weszłam na wagę i szok 59 kg. aż sobe pomyślałam,ze może waga popsuta ale nie na innych tak samo pokazuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aj zdecyduj się w końcu !1 najpierw piszesz,ze jestem super,pózniej mówisz,że to ironia a teraz na dodatek twierdzisz ,ze jestem naiwna. Nie rób sobie jaj bo już normalnie mam mętlik w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
zwykła ty dopiero teraz poprostu zaczynasz się poważnie zastanawiać nad sobą- czas najwyższy , nie no niestety nie mogę prowadzić dalej rozmowy bo brzuch mnie boli ze śmiechu a tu cała szafa do przeglądu- nie psuj mi wieczoru z winkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór z winkiem:D,szafa do przeglądu:D weź bo teraz to mnie brzuch zacznie ze śmiechu bolec.To co tam ciekawego na wieczór szykujesz pomarańczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła a pochwal się jak udało Ci się zrzucić te kiloski? gratuluje tak w ogole:) to super wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
zwykła czytaj wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie najdziwniejsze jest to ,że ja wcale się nie wysilałam zbytnio.Pierwsze 2 dni była dieta i więcej nie dałam rady. tyle,że zaczęłam ćwiczyć 5 razy w tyg. ,nie głodziłam się ani nic z tych rzeczy. odstawiłam całkowicie pizze,frytki ,tłuste zarcie.Zastąpiłam to sałatkami,owocami ,warzywami i to wszystko.No i dużo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ekstra, tak trzymać; w sumie fakt, ruch plus zdrowe odżywianie działają cuda! ja też staram się właśnie tego cudu dokonać:), ale cóż bywam trochę niesystematyczna.. chodzę na siłownię i też staram się zdrowo odżywiać, ale kurcze bywa różnie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki ja się żegnam na 2 tyg jadę do polski postaram sie odezwać chociaż kilka razy albo z raz trzymajcie sie i nie dajcie prowokować 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zebranych. Bez wyjatkow zadnych:) Nie wiem dziewczyny co wy sie tak klocic lubicie, no to sie nie odzywam, bo cholera wie jak sie wtracic. Ale za to czytam:) Zamieszanie sie tylko z tego robi niepotrzebne. No nic, nikogo pewnie nie interesuje co u mnie, ale i tak wam powiem. Nic nowego, ani ciekawego:D Heh, madrala jestem wiem. No tyle. dzidunia kochanie Ty moje, gdzie znikasz na cale dnie?:( 😘, na dobry poczatek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga miłego odpoczynku,odezwij się czasami bo będziemi tęsknić🌼 Sela ja Cię musze w góry wyciągnąć,jedna wycieczka i kilo z głowy,:):).Albo polatamy po Moa,ruch i przyjemne z pożytecznym:). Ja też ostanio zrzuciłam parę zimowych kilogramów.Odstawiłam chleb(jem tylko ten dietetyczny chrupki),nie jem po 18 ,zmiejszyłam porcje i jem mało a częściej i się udało.Trzy kilo zgubiłam trzy kilo.Ja to wogólę lubię eksperymentować z domowymi sposobami na poprawianie urody.Ostanio pojaśniałam włosy miodem i cytryną,efekty rewelacyjne.Często robię sobie maseczki z różnych naturalnych składników,chodzę po domu i strasze:). Czarna odzywaj się cześciej.Zastanawiałam się gdzie się podziewasz. Belcia jak tam zdrówko ,już Ci lepiej? Nie reagujcie na tą pomarańcze(wszystkie wiemy kim ona jest),niech sobie pisze,co jej tam na myśl przyjdzie a nas to nie obchodzi poprostu.Po tym co pisze i tych bzdurach niespójnych odrazu się zorientowałam kto to jest.No ale nie ważne,jak ktoś nie umie rozmawiać normalnie to lepiej nie rozmawiać z nim wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida zaczynam dochodzic do siebie powoli Wczoraj juz mialam tylko 37 stopni wieczorem wiec goraczki juz praktycznie nie mam :) Jutro bedzie tydzien a odnosnie kataru to wiadomo ze leczony trwa tydzien a nie leczony 7 dni :D Tak sobie w ramach luzu ( bo do nauki kompletnie nie mam głowy) ogladam oferty z biur podrozy planujac gdzie to ja niby na urlop nie pojade :P Bo jak narazie to nie wiem nadal czy ja go wogule dostane ( bo wiecie jak to jest jak ktos jest niezastapiony :P :D ) Buziaki cieple dla Wszystkich ida wysmaruje do Ciebie na dniach kolejnego e-maila to moze mi w czyms doradzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
ida myśle że gdybyś miała troche rozumu to wiedziała byś co czarna miała na myśli!! wy macie już jakąś paranoje na punkcie osób które wypowiadają swoje zdanie i broń Boże nie może się róznić od waszego- a tu zonk. Dajcie troche na luz i nie bierzcie wszystkiego do siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
te teksty- ignoruj pomarańczke bo ona tak i owaka jest żenujące. każdy myśli i jest kim chce a twoje narzucanie komuś zdania w wielu przypadkach się niesprawdza- np. posty pomarańczek. Masz ochote sie wybielić użyj kolgate max white. Wgrucie rzeczy te wasze problemy które sobie stwarzacie są na miare brawo girl bo do przyjaciółki to już za wysoko. I możesz sobie uważać mnie za kogo chcesz i nie zdziwi cię że raczej mi na tym nie zależy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia takie podróże palcem po mapie fajne są,też często tak robię :):):). Mój syn dzisiaj skończył czwartą klasę,nie powiem żeby dumna nie była.Pamiętam jak przed rokiem miałam obłęd w oczach jak szedł do szokły,nic a nic nie rozumiejąc języka.Ale miałam stracha czy sobie poradzi.Cały miesiąc z nim do szkoły chodziłam i na lekcjach sidziałam bojąc się że sobie nie poradzi.Potem syn mnie siłą ze szkoły wypychał a ja chciałam chodzić bo właśnie na początku w szkole u syna świetnie osłuchałam się z językiem i tyle się tam słówek nauczyłam.Więc syn mnie potem prosił żebym już z nim nie łaziła i żebym mu siary nie robiła.Mówił że dobrze że oni tego nie rozumieją jak do niego na przerwie wołam,:Hubercik bo się spocisz ,nie biegaj tak-mówi do mnie :mamo jak oni by rozumieli co do mnie krzyczysz to bym się ze wstydu spalił.Poradził sobie świetnie w tym pierwszym roku w norweskiej szkole.Wszytko rozumie i papla po norwesku bardzo dobrze.Rozpływam się w dumie z mojego dzielnego synka i musiałam się Wam pochwalić:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy na duuuuże lody 🖐️ Pozdrowionka cieplutkie dla Wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga pewnie się cieszysz :D:D ja jeszcze 3 tyg. ale za to robimy wypad aż na miesiąc:D Ida ale się uśmiałam z tej opowiastki o synku twoim.przypomniał mi się mój brat.Sytuacja była taka sama no może tylko mama nie chodziła z nim do szkoły (śledziła go :D:D:D) i pomyśleć ,ze on już do technikum teraz idzie.aA jeszcze nie dawno taki malutki był.wczoraj mi przysłał zdjęcia z balu ,kurde ledwo go poznałam taki kawaler z niego się zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeobia isksinska
sory moze niepotrzebnie ale wroce do poprzedniego tematu zwykla na twoje pytanie " a kto przesadza "odpowiadam tak ty tez uwzam ze odpowiedz " tak zakazane ! a co coś ci nie pasuje?" to sa twoje słowa zwykla nie jest wypowiedzia normalna ja nie mialam do nikogo pretensji zeby mi tak odpowiadac tylko powiem jeszcze raz to byly moje spostrzezenia na temat waszych udzielonych porad zaczynam sie zastanawiac czy w tych waszych wszystkich sporach ta cala tyna nie ma racji przeciez wy na wszystko reagujecie agresja do osoby ktora moze miec inne zdanie niz wy nie akceptujecie zdania innego niz wasze zupelnie ida nie chodzi mi o to ze masz przyjac kogos od razu pod swoj dach i oddac swoja prace ale przyznaj sama ze dla kogos kto nie zna jezyka norweskie strony internetowe sa takim wybawieniem jak fotomorgana na pustyni i nie mysle ze tutaj jest łatwo o prace bo jakis czas juz tu zyje kinga piszesz "to jest forum na którym sobie gadamy " - jezeli tak to pozwolisz ze nie tylko ty bedziesz sie na nim wypowadac ale ci inni tez czy ci sie to podoba czy tez nie belcia komentowac mozna wszystko ....tylko z sensem a tak swoja droga chwalilas sie kiedys jak to bardzo jestes goscinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeobia isksinska
belcia to ostatnia linijka nie bylo do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeobia ten temat to już chyba został zamkniety nie wiem po co wracac do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeobia iksinska
ja wrocilam w celu odpowiedzi na twoje pytanie i w celu wyjasnien ok koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommer
czesc dziewczyny, mieszkam w bergen od ok 6 miesiecy mam 26 lat , jesli ktoras ma ochote wyskoczyc na piwko to jestem chetna :) moje gg 461644.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny cos sie te nowe troszke wyłamuja widze ze znowu \"stare\" sa bardziej aktywne nie mowiac o jakichs dorywczych ida zazdroszcze ci troche tych gor , syna tego ze mials dgwage , ktora zreszta wyszła ci na plus no moze troche w innej kolejnosci ta zazdrosc hahaha dziewczyny jak juz musicie wracac do polski to chociaz koron ze soba nie przywozcie bo kurs taki słaby hahahah pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanko w jakiej instytucji w Norwegii mogę dowiedzieć się wszystkiego o konkubinacie?? Jesteśmy od niedawna z moim partnerem w Norwegii, on ma stałą prace, ja niestety nie. Chcielibyśmy zalegalizowac konkubinat, ale poszperałam na necie i to nie jest chyba takie proste.Wymagane jest wspólne zameldowanie z Polski, my mieszkaliśmy razem w Polsce, ale ja byłam zameldowana w domu moich rodziców a on u swoich.Tu w Norwegii on jest zameldowany w mieszkaniu które wynajmujemy, ja niestety nie bo nie mam pracy i numeru personalnego.(czy możliwe jest zameldowanie w Norwegii bez numeru personalnego??) Jesli ktoś byłby w stanie mi pomóc byłabym wdzięczna pozdrawiam Bruna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kobi. Dziękuje za miłe słowa 🌼. Dziewczyny jak macie ochotę to pooglądajcie fotki z moich okolic,robiłam je podczas wycieczek w góy i łażenia nad fiordem. http://picasaweb.google.com/mycha8/WyprawyWGRy http://picasaweb.google.com/mycha8/Rskog http://picasaweb.google.com/mycha8/GRyPustelnika http://picasaweb.google.com/mycha8/RNeWidokiNorwegia http://picasaweb.google.com/mycha8/SjHolt http://picasaweb.google.com/mycha8/ZachodySOCaIChmury http://picasaweb.google.com/mycha8/GRyIFiordy No trochę siętego uzbierało,a to i tak nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koibi41
ida uzywasz lepszych argumentow niz moj maz hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruna możliwe jest zmeldowanie konkubinatu w Norwegii bez wspólnego meldunku w Polsce ale pod warunkiem że macie akty własności na osobne mieszkania.Tutaj nie zarejestrujesz się bez nr personalnego. http://www.forumnorwegia.net/index.php?sid=c5e9e13dd98d1cb2f6106bcdccd2fbff Na tym forum jest wiele ciekawych informacji o konkubinacie też. Żeby dowiedzieć się czegoś osobiście idź na politi do wydziału UDI w twoim mieście,tam powinni Ci powiedzieć jakie warunki musicie spełnaić aby się zarejestrować jako konkubinat. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×