Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

Gość tyna1984
ty berenka to ja mam wygrac w totka i byc bogata!!!wogole juz 30 min ubieram dzieci w pizamke przez was kobitki tak sie dobrze czyta i gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra tyna - podszywam sie pod ciebie, jak mnie kobi nie bierze (a z serca sie daje - nie z rozpusty) tylko nie wiem czy ci per \"mamo\" walic, czy niekoniecznie? :D jeju baby - mam glupawke :o ale chyba zniesiecie to dzielnie :) p.s. i wszyscy ogladaja kinie :) kinia tez ma znak szczegolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
tak ogldalam kindge nie zuwazylm znaku szczegolnego zepsuje wam tylko na chwilke humory chodzi mi o te swieczke to jest piekne a zwrocilm wczesniej przed 1.11 ze zadna n ten temat nic nie pisala i troche mnie to zstanowilo dlatego dzis do tego pod wplywem swieczki do tego wrocilm ale przepraszam nie chce nikogo zasmucac acha jak mi jeszcze raz ktors od mamus wyzwie to wiecej nie pisze i na kawe nie lece tyna no moze ciebie bym jednak przysposobila ,le tylko po to zebys mojemu ziecku codziennie rno mowila ze ma fajna mame tk dlugo az by w to uwierzyl no chyb ze by ci mlodosc cala mialo zbrac to przekonywanie no to bym zrezygnowla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia - ja o tych okularach wlasnie - apropos wpisu kobi a tak w ogole, to chcialam sie przyznac bez bicia, ze ja na te swe 26 nie wygladam ni huhu ( wiem z autopsji ) i jak ze mna troche czasu ktos popapla, to dopiero sie skapnie, zem starsza ( to tez wiem z autopsji ) - a z ta autopsja, to obiektywna jestem of course ja jestem malowazaca niestety i probuje w druga strone - troche przytyc chce ej - rozgadalam sie , a mialam papu, kawku i lulu, nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
musze zejsc dziecku,ale wroce i chce sie o was czegos wiecej dowiedziec o tych nie obecnych tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobi, no przecie zem piala, ze mam glupawke i przecie zartowalam i sie pytalam czy nie przegielam z zartami???? :( a co do dnia 1.11 ... skoro mam dzis glupawke , to nie bede moze zasmucac ani siebie ani nikogo kazdy \"swietuje\" na swoj sposob :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
sory za ten smutny temat zmiencie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
a czarna trzeba przez chwile jak juz sie pojawi zbojkotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
ja na 1.11 poszlam z dziewczynkami do dziadziow i prababc swieczke zapalic umieja robic w imie ojca...a potem papapa ale co mnie zaskoczylo pojechalysmy z dziewczynami i moja mama na grob do mojej chrzesnej i tam na zmentapzu byly groby malutkich dzieci ja im tlumaczylam ze dzidzius spi jedna niosla kartonik i rzucilana ten grob ja jej mowie kochanie niewolnotak robic bo dzidzia placze wiecie ze nie chciala odejsc od grobu tylko glaskala po pomniku i mowila nieplacz dzidzia, i przepraszala,szok zrozumialana swoj sposob ale zrozumiala. kobi wracajac do tematu twojego dziecka to mysle ze nie trzeba mu powtarzac bo samo to wie jak mogl by sie nie poznac na mamie ja mysle ze kazdemu napewno mowize jego mama to ekstra babka tyle ze tobie tego nie przyzna botakie sa dzieci takie sa zreszta ty tez bylas dzieckiem wiec powinnas wiedziec jak to jest berenka no ja tez bym chciala byc szczupla jak ty no niestety jak poznalam meza to sie zmienilo bo po knajpach za mlodu szalalam a i przy dziewczynach setki czekalismy na szczesci skonczylo sie na 93 ale wyglad nie ten sam juz brzucha nie pokaze bo niestety dziewczynki takie duze byly no dla mnie duze bo bliznoiaki zadko przekraczaja 2300 a moje 2500 i 2700 a brzuch jak stodola teraz lepiej po dietachale jak maz nas nawiedzil znowu apetytwrocil no i przepisy wasze oj kilogramy beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
ha ha ha moje dzecko mysli ze ma super mame hahha tez by sie usmial jakby to przeczytal wiesz nasze podejscie a naszych dzieci jest bardzo rozne az nie chce mi sie o tym pisc bo macie jeszcze male dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
no wlasnie o to chodzi ze jak ty tak zareagowalas to ja az sie boje co ja z dwojka bede miala prosze....nie doluj nie wierze ze jest az tak zle.........wiesz co dalas mi do myslenia w tej chwili w sumie siostra ma 16 letnie dziecko i ja sie z nimledwo dogaduje noo ale ja ciotka jestem moze z mama ma lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
moze mi sie oberwie za to co pisze, le pisze tak jk u mnie jest z moja 18 letnia siostrzenica moge przgdc cala noc a z moim dzieckiem nie moge wyjsc przed blok bo njpierw kaze mi sprwdzac czy nie ma jego kolegow patrzy jak jestem ubrana a w ogole to najlepiej zeby chodzic samemu kiedys byl to slmnie jakis problem dokad znajoma fryzjerk nie opowiedziala mi o swoim trzy lata starszym od mojego synu jak to kazal jej kanalami chodzic zeby jej nikt nie widzial tak nprwde to dziewczyna z klasa i wygladem byla od tej pory swoim dieckiem przestlam sie przejmowc i to on musi sprwdzic czy moich znjomych przed blikoem nie ma jak wychodzimy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałyście coś pisać o sobie:Pa tu temat ucichł.Kinga ta stronka co ją podałaś nie działa:(ja napisze coś o sobie: 24 lata 168/68 kg:P(będzie 60!!!!!!!!!!) mężatka blondynka(włosy do ramion,ale często przedłużone do pasa:D) wesoła,czase aż za bardzo nosze okularki,ale tylko do czytania i oglądania tv ubieram sie raczej sportowo,ale czsaem lubie wyglądać elegancko:P mam fioła na punkcie butów,kurtek i torebek:Pjak gdzieś wcześniej pisałam mam już 4 komplety na tą zimę,ale poszukiwania nowych dodatków trwają:P(mąż mnie niedługo pogoni,za te zachcianki) a teraz Wy napiszcie coś o sobie Kobitki:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobi41
o odezwala sie i od razu wymagania a ja juz od 2 godz o to samo prosze /ale przynjmniej cos o sobie napisalas/ stronka kingi chodzila/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
no ja tez mam 168 i 69 akurat waze ale moja siostra wazy tyle co ja ale jest duuuzo szczuplejsza mam bordo czerwien czy to bog wie co na wlosach fryzurka jak ryhana w umbrela lubie fajne eleganckie ciuchy sukienki krotki ktore lubi tez moj maz no ale przy moich babachnie ma mozliwosci bo jak bym tylko sie schylila to wiadoma sprawa butow od groma ale oczywiscie obcasy w ktorych przy dziewczynkach rowniez nie moge chodzic sluchaj ciebie maz goni za zachcianki mnie pyta ktora to para butow w tym miesiacu ja kupuje tanie ale duzobo niszcze wiec jak mieszkalam w wawie to stadion moj dom a poza tym moja pasja moze glupia bo ludzie plywaja iegaja zbieraja rozne rzeczy a ja poprostu wychowywanie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
wystraszylam was no niezle az tak strasznie wygladam!!!!!!!!!!!!!!!!!przepraszam nie chcialam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
kingus to te lukasze cos tak maja chyba slabo czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
wiesz moj podobnie bo jak jedzenia pod nos nie podlozylam to by tylka nie ruszyl zeby zrobic a chodzil zlyjak cholera bo glodny wiec musialam mu pomoc no i zobacz jak na tym wyszlam????!!!!!!!!!jak go nie ma to sobie odmawiam bo czasem nawet nie mam czasu ale jak byl na weekend to oj co ja nie gotowalam no i co mialam mu pozwolic samemu przy stole siedziec to i sama jadlam dla towarzystwa i tak zawsze!!!!!!lukasze tak maja!!!ciekawa jestem czy tez ma takie podejscie do fatetow moj jak twoj!!!!nie daj boze jakis sie pojawi a na wizyte u ginekologa do musialam tydzien wczesniej meki znosic bo ktos bedzie zagladal nawet jesli moim ginekologiem jest kobieta wogole zazdrosnik jeden z niego ale goza to kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna
no ladnie kobi dziecko wywalilo z netu,berenka glupawki dostala i poszla spac tylko my dwie a ja i tak zarazuciekam bo jutro rano wstac musze---dziewczynkimamamama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki:)jak humorki z rana,u mnie już zaczęło paqdać,i dzisiaj nici z jazdy na nartach:(ale z jednej strony to dobrze,bo musze w końcu troszkę posprzątać w domu,do dzisiaj jedziemy do Bergen na cały weekend,a syfu w chacie nie zostawie:Pi znowu uderzamy dziś na fretex w poszukiwaniu ciuszków:Pmoże znajde cosik fajnego,bo ostatnio wygrzebałam dla siebie tylko bluze i spodnie,ale za to dla mego Jedynego kilka ciuszków,ale roboczych:)miłego dnia życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak Was poczytalam i moj facet , to jest normalnie super (sie chwalic bede - uwaga:) czasem ja jestem kura domowa - czasem on co do zazdrosci, to umiarkowanie - obydwoje - ufamy sobie 100% - juz bylam kiedys z zazdrosnikiem i nie bylo lekko :( cholera jasna! czemu nie ma tych sklepow z tanimi ciuchami kolo mnie?!mi zostaje jedynie H&M albo Cubus, a ostatnio tam nic ciekawego nie ma.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole (dziewczyny pomaranczki) czemu sobie nie zaczernicie nickow? przeciez pisujecie tu regularnie a lecac dalej z opisem : szczupla jestem (acz proporcjonalna) brunetka - dlugie krecone oczka - zielono-brazowe (choc wszedzie mi pisza - piwne :o ) w dowodzie wpisalam 169cm wz,bo chcialam, aby bylo napisane wzrost-wysoki :D , ale mam raczej troszke mniej :) a okularki tez czasem nosze (do kompa i tv) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
kochana ja na takoch bajerach jak zaczernianie nikow sie nie znam daja czerwony to biore,a z ta zazdroscia to nie jest chorobliwe chociaz czasem denerwujace no tez sobie ufamy bo bylismy swiadomi mowiac tak zreszta ja dla mojego bylam pierwsza i ostatnia i to nie moje slowa,zreszta dalam mu dziewuchy no coz mozna wiecej chciec????no tutaj hm i cubus padly nazwy a wiecie ja lubie te sklepy a szczegolnie wyprzedaze tyle ze juz dostepow nie mam ale jak juz mowilam wczesniej to stadion naj;lepszy bo wszystko co wsklepach tam znajde i duzo wiecej tyle ze za1/3 ceny. oj a dlugie krecone braz wlosy to ja zawsze chcialam miec tyle ze zawsze jak szlam do fryzjera na krecenie to mi wybijala z glowy i robila cos innego, nie kazdy salon ma walko do grubych lokow bo sa bardzo drogie, a wogole to witam wszystkie ale to wszystkie młode(do ciebie tez kobi bo mloda jestes i wbij sobie to do glowy)babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
hej berenka ja mam male pyanie siedzisz czasem na innych forach bo widze twoj nik ty wczoraj kobiety palace wciazy nie uswiadamialas przypadkienm bo czesto napotykam sie na twok nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzisz na \"forum - strona glowna\" i ci pisze \"internautko zarezerwuj swoj nick\" (to jest jedna z mozliwosci) tam ci juz wsio pisze co i jak, nie musisz podawac wiele danych - - wystarczy nick i haslo a druga opcja , to kliknac na \"preferencje\" itd. a ja zawsze mialam czarne, tylko mi sie lekko rozjasnily (na jakby ciemny braz) od slonca, czaisz? ale podobaja mi sie, kiedys jak wyprostowalam , to w ogole meksyk - taaakie dlugasne :) tak, na innych topicach tez czasem sie udzielam,ale Wam jestem najwierniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
nie bo wczoraj dziewczyny najednym o paleniu w ciazy tak sie smiesznie wypowiadaly ze az szkoda palace jednoczmy sie byle bylo nas wiecej,nie no ja tez popalam alle mnie odrzucalo a tam super palmy i wogole zero pojecia o czym kolwiek!!!!i na jednym wlasnie bylas chyba ty???no ale nic wczoraj na tamtym temacie to az moj sie wkurzyl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja najpierw wypowiedzialam sie na jednym topicu (rozsadnie), ale juz nie pamietam tytulu, a potem zobaczylam wlasnie ten - o ktorym ty piszesz - no ku.r.wa - rece mi opadly.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna1984
no wlasnie ludziemysla,a babka ktora sie czepiala ze do dziecka nie dochodzi bo w brzuchu nie oddycha albo ze woli dziecku w twarz dmuchac to normlnie fajnie to mnie powalila no ale nic mama przykladna nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zaczerniania nickow - byloby fajnie jakbyscie sobie hasla zalozyly, bo jak nam sie na nasz topic podszywy przypeletaja, to mozemy sie z deka zdziwic, a tego talatajstwa jest troche na kafe wazne,aby w nicku nie bylo liter: malej " L " i duzego " i ", bo wtedy tez latwo sie podszyc pod jakas osobe (nawet z haslem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czytalam tego ich topicu juz dalej - stracilam ochote juz na poczatku - i na wypowiadanie sie i na czytanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×