Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

zwykla ---> mieszkam w miejscowosci (badz miasteczku - kto wie) - znajdujacej sie w Asker kommune (teraz ty troszke info dawaj) i tez nie wiaze przyszlosci z tym krajem, zapewne dlatego mam juz gdzies ta lazienke :P tyna1984 ---> fajki drogie(nawet u przmytnikow,ale ok), a te koszulki - jak ty wpadlas na ten napis? :D - to sie kloci z moja wiara :D kobi41 ---> swietny opis przedspotkaniowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jaram jak wściekła razem z moim mężem.a na razie krew mnie zalewa,bom nie wiem co z tą okostną:(spróbuje płukać szałwią,może coś pomoże,a jak nie to chyba do lekarza sie udam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benanka a tobie szczegolnie dziekuje ze nie zpominasz dopisac 41 do mojego nica hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak zupelnie abstrach.ujac od tematu, to Wam szczerze powiem, ze sie o ta czarna (krowe - bo sie nie odzywa) martwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobi.. :D chociaz raz chcialam wszystkie nicki poprawnie napisac , no i mosz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje ze sie swietnie bawi a o nas sobie kiedys przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berenka ja mieszkam blisko liertoppen więc chyba niedaleko dzidka spróbuj tym płynem corsodyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - caly czas ta nadzieje mam tyna - pisalas na poprzedniej stronie o koszulkach z napisem \"kocham norwegie \" i ja takich tu nie spotkalam (chyba ze same mialybysmy sobie napisac?) :) a kloci sie to z \"moja wiara\" , chodzi o to, iz przecie ja tego kraju nie kocham - brzydki nie jest, ale uczuciem ogromnym nie palam - ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby to zarty bo wydaje mi sie ze kazdaktora sie urodzila w polsce tu ma swoje korzenie i kraj jaki jest ale nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berenka ty się o czarną nie martw pewnie jest zalatana i nawet nie ma czasu do kompa siąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla - no - do liertppen\'u mam kawalek, ale to w sumie w mojej okolicy :) , lecz niestety nie mam teraz autka pod domkiem, a moj etatowy kierowca siedzi w gorach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to \"nie pałam uczuciem\" to i tak za mało powiedziane no ale nie będę dziewczyn zniechęcać każdy może mieć inne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może kiedyś się umówimy bo ja zbyt wielu znajomych tutaj nie mam i czasami to już sama do siebie zaczynam gadać(serio!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i - tyna - wlasnie dlatego - w pierwszym odruchu jak odpisywalam w temacie koszulek , to walnelam to --> :D zwykla --> jakbysmy kiedys sie umowily w liertoppen\'ie, to zeby sie pozniej nie okazalo,ze mieszkamy obok siebie :) bo niepotrzebnie drogi sobie dodamy - hehe, choc na zakupy moglabym wyskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak blisko siebie to chyba nie mieszkamy ja już kupe czasu w liertoppen nie byłam a byłaś już w tym centrum w sandvice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja to wogole czasem do tylu z czytaniem jestem bo mlode uwielbiaa mame meczyc i sie tulic wiec wybaczcie ale czarna to dopiero do tylu jest z 10 stron do przeczytania i kara jest bo musi na kazdy temat odpowiedziec a my ja juz przepytamy berenka w tym dobrze a ty kobi jeszcze jestes czy syn przeja stery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski - a macie skype albo yahoo? (choc ja teraz kam nie mam , ale mikrof jest), przeciez moglybysmy sie uslyszec! :) , chociaz nie wiem czy to nie za wczesnie - wiecie - szok dla naszego zwiazku - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skeypa ale internet taki do dupy,że za nic sobie nie pogadam cały czas przerywa .ostatnio brat mi próbował film przesłać i też lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noja na skypie siedze non stopzreszta pisalam wczesniej mam kamerke i z mezem mozemy sie codziennie widziec no i dzieci tez a dobre by bylo bo konferencyja mozna zrobic ale to chyba za wczesnie najpierw sie poznjmy a ty berenka od razu na pierwszej randce chcesz sie calowac no co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym nowym? ja ogolnie rzadko po sklepach laze (albo brak autka - jak mojego nie ma, a reszta zmotoryzowanych w pracy - albo brak czasu albo akurat brak kasy na pie.rdo.ly), ale ostatnio moj Piekny mnie wyciagnal wlasnie tam,ale to szybkie zakupy i nawet specjalnie sobie nie poogladalam, ja i tak wole liertoppen,bo tam wiem gdzie co jest (H&M,Cubus) i szybko wsio zalatwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaPAOLaaa
Mieszkam w Asker, razem z mezem i coreczka. Planujemy jeszcze jakis czas u zostac, maz ma prace w Oslo, ja na razie zajmuje sie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też lubię chodzić w jedno miejsce (wiem co ,gdzie i jak) Dobra kobitki ja już spadac będę idę jeszcze zapalić a póżniej jakąś kolację trzeba by zjeśc. Wiem już chyba trochę za póżno ale co tam... no a później kąpac i spać dobrze ,że już jutro piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tyna jestem na dochodne pamietasz jak pislam ze milam zebranie w poniedzialek ja mialam zebranie teraz syn ma szlaban na kompa tyylko jak musi do szkoly cos spisac to go wpuszczam ale dzis juz spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyna --> no, zawstydzilam sie :) zwykla --> filmow nie ma sensu przez skype wysylac,ani nawet przez yahoo (a yahoo jest szybsze niz skype), masz neta w chacie, to zainstaluj sobie np. bit cometa i sciagaj filmy z netu! - cos ostatnio mi sie nie chcialo filmow sciagac , same straszne mam na kompie teraz , a ze sama siedze, to sie boje ogladac, bo mam bujna wyobraznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaPAOLaaa witaj :) mieszkamy niedaleko siebie :) nie wiem ile zdarzylas przeczytac tego topicu, ale my juz weszlysmy w faze opisu swej powloki plus latka, wiec zachecam do przylaczenia sie i w tej kwestii - jesli oczywiscie masz ochote zabawic z nami dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam filmów multum przez te2,5 roku trochę się nazbierało(pierwszy rok nie mieliśmy polskiej telewizji więc cały czas na filmach jechaliśmy) teraz też za kazdym razem przywozimy filmy ale jakos nie ma czasu oglądać. z netu nie ściągamy bo internet jak już pisałam to do dupy mamy Ja tam nawet z moim boje się horrorów oglądać chyba,że w dzień o tej porze to bym nie zaryzykowała.Ja ogólnie tchórz jestem nawet na fajkę boję się iść.(chyba zaraz go poproszę żeby mi towarzyszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×