Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

jeju - z ciebie , to na sile trzeba wyciagac? :D widzialas nasze opisy? ja to bym sie nie obrazila,gdybys dodala do tej dlugosci i kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu a starszych tam w tej noirwegi nie ma? czy sie moze wstydza odzwyuac tylko ja sie wyrywm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko coś ty mnie tak zamęczasz UWAGA do wiadomości berenki podaję,że kolor moich włosów to ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa, sa ! :) i to nie tyle co w samej Norwegii,ale i na tym topicu :) tylko nie przytocze Ci teraz nicku, bo nie pamietam dokladnie ktore to byly,a nie chce gafy popelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla - dziekuje uprzejmie - ja tak moge dlugo meczyc,bo jakas vene mam chyba dzisiaj na pisanie :) np.gdzie mieszkasz kobiecino w tejze Norge kraju>? :D jak nie chce ci sie juz produkowac - to zrozumiem - hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi cala noc zejdzie na daremnym szukaniu wszystkie 82/84/83 roczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba zapodam od razu jakimś cv a tak na poważnie to rok mieszkałam w oslo no a teraz już poza , w okolicach Drammen a ty skąd berenka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała któraś zapalenie okostnej????????????????????????????ja chyba mam i nie wiem czy wytrzymam do powrotu do Polski,bo to jeszcze 1,5 miesiąca.pomóżcie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzidka boli co???siostra dentystka i ostatnio na urodzinach dziewczyn znajomy mial i pytalam jej ale ona mowi ze to do usuniecia zab niech zgadne 8 nieszczesna ale ketonal moze ci troche bol usniezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowicie ze jaksie spotkamy to jak sie poznamyno to ja mam pomysl ubrania w panterke!!!!malo kto w takich chodzi!!!co wy na to!!!!a ciebie zwykla to dopiero teraz berenka odkryla wiec daj sie nacieszyc a wogole to kazdy jest ciekawy mamy poliglotke mamy laske krecona babeczke ja czerwona czy jakas a ty nic szczegolnego nie masz jakis znak rozpoznawczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czytaj kochana ja to jakies bordo czzzy cos przeszlam juz chyba przez wszystkie kolory i ten najlepszy.mnie to poznacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesmialo wtroce ze jeszcze mamy mamusie ale tylko mnie wolno tak mowic uprzedzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dzidka to nie ciekawie mojego faceta jakis czas temu strasznie bolał ząb a potem chyba miał zapalenie dziąseł ,cała twarz go bolała tak mi go szkoda było,jakos samo przeszło {jedynie to płukał sobie twrz takim płynem Corsodyl(w aptece można kupić bez recepty.) tak mysle i myślę ale nie wymysliłam żadnego znaku rozpoznawczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pominelam kogos???nie nie powinnam!!!a mamusia to i ja jestem dwuch blizniaczek i pod spadek mi sie podpiela jedna taka ale ja dzieci lubie...a kobi jesli chodzi o ciebie to faktycznie najlepsza mame pod sloncem mamy fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla - ja juz pisalam - poprzednio mieszkalam w Drammen, a aktualnie pomiedzy Oslo a Drammen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz kwestia - czy wykladamy - zwykla - karty na stol i podajemy nazwy miescin? sasiadko :) od razu mowie, ze moj kibel nie rewelka - jakby kto chcial na kawke :D bo - jak juz wspominalam mieszkanko duuuuze zamienilismy na mniejsze i standard w dol :( , ale mnie sie juz podoba z przyzwyczajenia (choc mielismy tu mieszkac tylko miesiac a nie rok!) a ja panterki niet! ja jeszcze czerwone w szafie mam - a moda terazniejsza mnie wkurzyla - bo fiolet jest na topie, a ja faze fioletu juz przeszlam dawno! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem ja z tapanterka jaja robie bo wiesz a moze koszulki z napisem kocham norwegie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! a teraz pytanie z innej bajki - - ktora z Was kobieciny - pali ? (ale nie w piecu uprzedzam) ja przyznaje sie bez bicia - jaram jak wsciekla.. przynajmniej ostatnio jakos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiałam się z tym kibelkiem:) u mnie zresztą rewelacji też nie ma ale jakoś mi to nie przeszkadza ,nie wiąrzę swojej przyszłości z tym krajem więc wszystko mi jedno byle jakoś przetrzymać jeszcze jakiś czas no to wykładaj te karty na stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyna ty wystarczy ze swoje blizniaki wezmiesz kinia na zdjeciach jest berenka bedzie we wszystkich jezykach swiata nawolywac zwykla bedzie sie wyrozniac zwykloscia dzidka bedzie opuchnieta /nie gniewaj sie/ ja bede najstarsza na placu czarna nie przyjedzie bo ma nas gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też palę (od dwóch dni oszczędzam bo mi się właśnie fajki kończą a jak na złość palić mi się ciągle chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pale w ciazy ustapilo troche i podczas karmienia tez ale jak mowie pale ale z tego co wiem to w norwegi drogo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×