Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

czuje czuje to chyba przez te odlegosc wszyscy mowia ze takie zwiazki nie maja szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyna cos sie dzieje z gg dobijam sie do cirbie caly czas wejdz jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja to chyba wirusa zalapalam bo trudno mi z kafeterii klika wogolemam problemy i gg niechce sie zaladowac ja tez wysylam wiadomosci a do nikogo niedochodza chyba do mojego napewno nie!!!dzwonil twoj do mojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzwonil moj do twojego / fajnie to brzmi / pogadali sobie narazie bez efektow ale na te moze trzeba poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyna my tez jak wyjedziemy to je olejemy no nie? chociaz mnie to chyba dlugo na to czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade ty juz nie buj jak bedziesz tonsbergu to je wszystkie zbierzemy przez kolano i klapsy!!!!a potem beda siedziec i sie tlumaczyc!!!!a wygralam w totka 16 zl to juz sukces ale liczylam na 10 milionów a tu lipa ale nastepnym razem a nóz widelec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
No normalnie nie straszcie mnie. Tak pobieznie teraz wszystko przejrzalam, ale przeciez ja sie odzywalam i nigdzie tego wpisu nie moge znalezc:( Albo ja jakas zakrecona albo sama nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jezeli to ty to jestes przez nas zbojkotowana za kare masz wszystko 5 rzy przeczytc od pocztku do konca i tk nie wiem czy ci wybczymy tak nas nstraszylas a obiecywalas i jak ja mam terz do smolotu wsiasc dziewczyny cisza bojkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1982
Ale kobi, wlasnie o to chodzi, ze ja napisalam, ze dolecialam, no moze pozno troszke, przyznaje sie i jeszcze napisalam, ze znajomych obskoczylismy od razu i nie bylo dostepu do netu dlatego od razu wam znac nie dalam, dopiero po paru dniach. A tak teraz czytam czytam i patrze, ze tego wpisu to nigdzie nie ma:( No po pijanemu tego nie pisalam przeciez;) A przysnic tez mi sie nie przysnilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elucha
Pozdrawiam wszystkich.z moich obserwacji domyślam się że znacie się od dłuższego czasu, czy tylko wirtualnie ? ,czy tez osobiście.napiszcie coś więcej.ja obecnie mieszkam w Poznaniu a właściwie pod - nad jeziorem,ale fiordy to co innego-bajka,dlatego często tak chętnie tam wracam. Teraz wprowadzają z Poznania bezpośrednie połączenie lotnicze do Bergen z czego bardzo się cieszę. A wu dziewczyny skąd pochodzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie sie Pindo odezwałaś:Pjuż myślałam,że coś Ci sie stało,bardzo sie martwiłam,a Ty sobie w najlepsze imprezowałaś,zamiast dać jakiś znak-sygnał!pisz co u Ciebie,masz troszkę do poczytania hahaha:P i dołączam sie do pozostałych kobitek,że powinnaś to kilka razy przeczytać:D Elucha my znamy sie tylko z tego tematu,żadna z nas sie nie widziała,wiemy jak mniej-więcej wyglądamy,bo sie poopisywałyśmy,no tylko Kinga dała zdjęcia wiec z jej rozpoznaniem nie będzie problemu:Dteraz jeszcze czas na Czarną,żeby o sobie coś napisała.Ja pochodzę z Koszalina,a Ty gdzie gościsz w Norge?pracujesz tu,czy raczej w celach turystycznych?pozdrowionka,miłego dnia Dziewuchy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D PPP.SSS.CZARNA ZACZERNIJ SWÓJ NICK!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elucha
Popatrz jaki ten swiat mały.jeżdzę tez co roku do sarbinowa pewnie wiesz koło Mielna.Na Sotre - tez do przyjaciółki wyszła za Norwega - czyli turystycznie z męzem i z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki, ale ja naprawde sie odzywalam. No nie mam pojecia gdzie ten moj wpis znikl. No dolecialam szczesliwie, madrzy znajomi juz w Norwegii kazali mi pic piwko, zebym sie nie bala leciec:p No to wypilam chyba, ze trzy, a moj madry chlopak do samolotu jeszcze kupil nastepne:p No i normalnie lot mi sie podobal hehe. Wyladowalismy w Warszawie i wlasnie nie jechalismy do mnie do chaty, tylko do jego siostry do Ostrołęki i dlatego pare dni sie nie odzywalam, bo tam problemy z netem byly i nie bylo jak po prostu:( A wy tu na mnie psy wieszacie, buuu...😭. No i wlasnie po paru dniach przyjechalam do chaty (w ogole to ze Szczytna jestem, ale to gdzies juz chyba pisalam) i wtedy zostawilam wam wiadomosc, ze jestem cala i zdrowa, ale jedziemy dalej w trase i z netem bedzie kiepsko i jak sie to wszystko uspokoi to wtedy napisze wiecej. Ale to cholerstwo zniklo. Albo ja faktycznie na kacu bylam, wyslalam i nie spojrzalam, czy sie wyswietlilo, czy nie, no juz mniejsza o wiekszosc. Poza tym jeszcze jeden kumpel byl i taki intensywny tydzien mialam, ze dopiero wczoraj do kompa swojego dotarlam, bo w miedzyczasie jeszcze w Olsztynie bylam. Eh, no nie ma to jak Polska i jak Cie wszyscy hurtowo dorwa:) A o mnie co tam, no nick mam taki dlatego, ze mam czarne wlosy, dlugie, ktore mnie wkurzaja juz niemilosiernie i jak sie kiedys wkurze to je w koncu zetne:p Chuda jestem, caly czas sie przytyc staram, ale cos mi nie wychodzi, a jem i jem normalnie, żarłok jestem jak nie wiem:p Wysoka chyba, jakies 1,71 i na czarno latam ubrana:) A tak poza tym mam powazne problemy teraz, to ze w Polsce zostaje to niektore z was juz wiedza, ale nie zostaje u siebie, tylko jutro do kumpla na ślask jade, takze z tym netem znow moze byc problem, wiec sie rozpisuje teraz, co by nie bylo, ze sie znow nie odzywam:) Ale jak bede miala okazje to bede zagladac i sie odzywac na pewno. Do Norge najpewniej w nowym roku wroce, troche to pokomplikowane, a zobaczymy. Moj facet wlasnie swoja firme otworzyl i zobaczymy jak sie to bedzie krecic wszystko. Ktoras z was cos tam paszport zgubila, do Norwegii mozna wjechac teraz na dowod, cos tam pozmieniali, pomimo tego ze w unii nie sa. No tyle na razie, dzisiaj sie moze poodzywam troszke, ale na razie do lekarza musze sie zbierac, a pozniej pakowac. Eh, czasem to jak bezdomna sie czuje normalnie, wiecznie gdzies w trasie, swojego miejsca na ziemi nie moge znalezc, bo w Norge mozliwe ze tez bedziemy sie gdzies na polnoc przenosic. Ale to takie tam problemy natury egzystencjalnej tylko:) No dobra, bo wam sie czytac nie bedzie chcialo, takie to dlugie wyszlo:) Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie czarna jak to prawda to cie usciskam!!!zaraz dzwonie do biora celnegozeby siedowiedziec buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie czarna sciskam cie normalnie bo dzwonilam do urzedu celnego i powiedzielize moge na dowod osobisty bo norwegia jest krajem zrzeszonym wiec lece do norwegi lece do norwegi!!!!ale mazwlasniezadzwonil i mowil zebym nalotnisko zadzwonila upewnic sie!!!juz mimusial dola zapodac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyna zapewniam Cię że na dowód możesz lecieć(myślałam że wiesz),paszproty tutaj są potrzebne tylko wtedy gdy o pobyt chcesz się starać.Dowód osobisty w zupełności wystarczy gdy chcesz odwiedzić na czas nie dłużej niż trzy miesiące.Dzieciaki też muszą mieć dowody osobiste jeżeli lecisz z nimi.Wyściskaj Czarną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , tyna!!!!!!!!!!!!!!! teraz to mnie rozwalilas!!! przeciez juz dawno ci pisalam o tym dowodzie i myslalam,ze juz dawno zadzwonilas,tak jak to proponowalam, a dawno o tym gadalysmy przeciez.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna! dobrze,ze wsio ok! bo centralnie juz mialam czytac caly ten topic i sprawdzac czy przypadkowo nie pisalas jakimi liniami lecisz,aby normalnie tyrknac i dowiedziec sie czy wsio git..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy bylo pozno i niedodzwonilam sie wiec potem zapomnialam ale to juz niewazne wazne ze moge jechac a paszporty dzieciaki maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyna,ale przeciez my juz o tym dawno rozmawialysmy - dawno,dawno,dawno, a ty dopiero teraz,jakby co najmniej ameryka odkryta!!! tak czy srak sie ciesze, bo moze w Norge sie spotkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wazne ze mozna ja pamietam ze byl taki temat ale potem zostal zwiedziony na to ze samochodem na dowod albo ze wogole nie sprawdzaja a na samolot blo pod znakiem zapytania ale ciesze sie ze cieszycie sie ze mna!!!a ameryka odkryta wierz mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyna to kiedy się tutaj wybierasz i gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede wylatywala 28 listopada do tonsberg i wracam 5 grudnia ale maz bedzie 15 grudnia w domu juz wiec jakos fajnie sie ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmakuje tej waszej rozpusty co nie pozwala wam sie odzywac na wekendzie,ale nie bujcia ja mam dostep u meza do koputera wiec napisze do was a moze gdzies przypadkiem sie spotkamy!!totka dzisiaj puzczam wiec kto wie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge powstrzymac emocji z jednej strony sie boje podrozy i jak dziewczyny to zniosa a z drugiej strony nie moge sie doczekac ja tak czulam zeby tych biletow nie odwolywac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyna no nie wiem czy Ci czasu starczy żeby do kompa siąść jak się z mężem zobaczycie;),ale trzymamy Cię za słowo że napiszesz jak Ci się Norwegia podoba,jak już będziesz tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czasem...
Was czytam....i widzę,że właśnie mowa na temat wyjazdu do Norwegii na dowód.Ja leciałam w czerwcu z Warszawy do Bergen Norwegianem i chciałam z ciekawości sprawdzić czy można lecieć na dowód niestety nie dało rady musiałam pokazać paszport...tyna1984 nie bierz tego sobie do serca bo od czerwca wiele mogło się zmienić...zwłaszcza że jak piszesz masz to potwierdzone :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny... i myślę że do Was dołączę moja sytuacja jest taka,że ja w Polsce a mój facet w Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×