Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość _ulinek_
polecam kosmetyki aloesowe nie wiem jak się sprawdzają rodzime ale te zagraniczne są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
A ja osobiście bardzo lubię balsam oliwkowy Ziaja. Balsam przede wszystkim wygładza skórę, jak również intensywnie i trwale ją nawilża. Wiem, że balsam ten można dostać w niższej cenie w w sklepie internetowamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wznawiam wątek. Jakieś nowe odkrycia "balsamiczne". Mnie ostatnio zachwycają wszelkie kosmetyki z kozim mlekiem. Z tańszej półki polecam Eveline Cosmetics Kozie Mleko. Fajne masełko. Ale moim faworytem jest od dłuższego czasu balsam Jericho o zapachu mleka i miodu :)) miodzio! Świetnie nawilżona jest po nim skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam z Biedronki BeBeauty, pachnie pięknie zieloną herbatą, używam go kilka dni ale są efekty. Szybko się wchłania, skóra jest miła i miękka w dotyku. kosztuje grosze i produkuje go podobno Tołpa :). O tym Jericho czytałam także pochlebne opinie na innym wątku. Troszkę drogi, ale nęci mnie. Warto wydać te pieniążki na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena rzeczywiście nie jest najniższa ale jego wydajność rekompensuje wydane pieniążki. Ja mogę go szczerze polecić. Ma dość rzadka konsystencję ale juz naprawdę niewielka ilość starczy aby wysmarować ciało. Jeśli chcesz zainwestować to jak najbardzej popieram. Sama zamierzam kupić, tylko tym razem pomarańczowo-cynamonowy, taki swiąteczny prezent sobie sprawię:) a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Kolagen w pożywieniu i to wystarczy.Nie czytam bo te porady to bez sensu "smaruj ciało od środka".Skórę czyścimy też od środka np sauną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
balsamy billenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
Billenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
vanilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie numerem uno jest balsam z Mydlarni u Franciszka. Kupuje sie go na wagę w takiej kostce a on pod wpływem ciepła dłoni rozpuszcza sie do odpowiedniej konsystencji. Po pierwsze bez chemii, same naturalne składniki różne oleje i chyba dlatego tak super działa. Stosuje go nawet na stopy i wreszcie moje piety zaczynaja wyglądać jak trzeba :D A najlepiej po nałożeniu go na dłonie włożyć takie specjalne frotowe rękawiczki. Po godzinie dłonie są super nawilżone skora jakby bardziej miekka i delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figovata
No tak naturalne oleje najlepiej natłuszczają a ten w postaci stałej jest tak? A zawiera może wyciąg z aloesu, który nawilża? Czy tylko olejki? Lubię naturalne kosmetyki ale nie zawsze jest okazja by kupić coś wartego ceny. Z balsamów najczęściej wybieram albo balsamy z AA albo Floslek hypoalergiczny. Dla mnie ważne by skóra była nawilżona a przy tym nie podrażniona. Olejek najlepiej chyba nakładać zaraz po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma777
Polecam balsam restoraderm jest w przystępnej cenie i jest co najważniejsze bardzo wydajny. Ja używałam go miesiąc temu jak były te straszne mrozy i nie narzekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka8653287
Jak dla mnie to najlepiej się sprawdza balsam AloeVera - to taki balsam SOS o lekkiej żelowej konsystencji. W jego skład wchodzi aż 90 % ekstraktu z miąższu liści Aloesu. Aloes jest naturalną substancją wnikającą aż do skóry właściwej i wprowadzającą wodę i substancje odżywcze. Aloes pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka5670
Jeśli nie wiecie co na suchą skórę, to restoraderm. Heh... PoZdRo;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
ostatnio zakupiłam na promocji w rosmanie balsam wiśniowy seria - owoce natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
eee wysmarowałam się i trochę za tłusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×