Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość barbarella97654
też używam tego balsamu, on kosztuje ok. 18 zł, smaruję się nim ze 203 razy dziennie i jest ok. fajnie też się nadaje pod szminkę, dłużej się wtedy trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia azs luszczyca
Przy egzemach, bardzo suchej skórze, łuszczeniu się skóry, należy po pierwsze udać się do alergologa i zrobić testy kontaktowe, czyli badanie, które wykaże, na które składniki kosmetyków, leki, metale jest się uczuloną/ym. Warto zrobić sobie również badanie w kierunku alergii pokarmowych i wziewnych. Wtedy jest komplet badań alergologicznych. Do tego należy zbadać krew i mocz, zwłaszcza poziom żelaza oraz ferrytyny, a kobiety hormony seksu. Możliwe też iż pierwiastki takie jak wit. z grupy B, magnez i żelazo nie wchłaniają się do organizmu pomimo zdrowej diety oraz tabletek witaminowych, to należy zrobić badania wątroby oraz usg jamy brzusznej. Chora wątroba lub problemy z wchłanianiem, wrodzone lub nabyte, mogą powodować problemy układu pokarmowego, ale i utratę włosów, problemy skórne. To wszystko naczynia połączone. Najczęściej przyczyną złych stanów skóry jest problem z wątrobą i wchłanianiem pierwiastków przez organizm, a co za tym idzie zbyt niski stan wit. B, magnezu i żelaza w organizmie, a bez nich równowaga jest zachwiana i występują różne dolegliwości pokarmowe, skórne, wieksza podatność na tycie, a później to już leci - układ oddechowy, serce, nerki....... Zróbcie badania, jak wyżej, a już teraz, zapobiegawczo, najlepiej przejść na dietę tzw. wątrobową - nie zaszkodzi, a może pomóc. Brać póki co wit. B complex, wit. PP, magnez - żelazo tylko w porozumieniu z lekarzem, bo i tak bez recepty Wam nie sprzedadzą np. Sorbiferu, a Ascofer to zabawa, za mało ma żelaza, by to coś znacząco pomogło i stosuje się go tylko u dzieci. Zmieńcie kosmetyki na hipoalergiczne: bez parfumu, konserwantów i parabenów, np. AA Oceanic, Bobini, ewentualnie Hipp lub droższe Eucerin lub Pharmaceris. Używajcie proszku hipoalergicznego Biały Jeleń, mydła Biały Jeleń. Dieta bogata w warzywa, owoce, chude mięso, ryby, chudy ser, brokuły, marchwe, sałata, kompoty, soki naturalne ni9e w akartonikach, nalkeży unikać gazowanego, barwników, konserwantów w żywności, gumy ksantanowej - w żywności i kosmetykach, octu, musztardy, ostrej papryki, chili, pieprzu. No i jeszcze jedno - woda - stare rury, metale wytrącajce się do wodzy, rdza w wodzie oraz trucizny w postaci chemitrails - białe smugi na niebie, a potem niebo białe, zamiast niebieskie, a z nieba lecą trucizny upośledzające nam układ oddechowy, moczowy i pokarmowy, a w tv reklamy leków na: alergie, trawienie, układ moczowy, nerwowy, uspokajające. Na chemitrails - można tylko strajkować, słać listy do rządu, aby nas przestali truć truciznami z nieba. Na jakość wody - wołać stacje sanitarne i epidemiologiczne i zlecać badanie wody, a potem uderzać do spółdzielni, ale i tak wiele te spółdzielnie nie zrobią, bo wodociągi musiałyby pozmieniać 90 % rur w Polsce. Niewiel Wam da wymiana rur w Waszych mieszkaniach, może minimalnie, bo woda płynie przez pordzewiałe rury. Przetrawcie to wszystko. Zaraz mi tu koncerny farmaceutyczne pewnie zaczną zgłaszać do usunięcia, ale zasługujecie na prawdę i pomoc. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trucizny w postaci chemitrails - białe smugi na niebie, a potem niebo białe, zamiast niebieskie, a z nieba lecą trucizny upośledzające nam układ oddechowy, moczowy i pokarmowy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
a jaki to ma związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam balsamow FLos-Leka, z roznych serii i sa ok. A tez mam na ciele dosć sucha skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewes
Ja używałam restoraderm, to balsam głównie dla niemowląt ale wydaje mi się, że jednako dobrze spisuje się w przypadku dorosłych jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam stronkę cetaphil.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabet
ja mam beEco, maselko wspomnianego tu Flos-Leka. Zawiera skoncentrowany ekstrakt z aloesu o właściwościach silnie nawilżających a także organiczne oleje: jojoba i makadamia, oliwę z oliwek i masło shea. Jest super, naprawdę Skład: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Olea Europaea Fruit Oil*, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter*, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Glycerin, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, Prunus Armenianca Kernel Extract, Peucedanum Ostruthium Leaf Extract*, Hyssopus Officinalis Extract*, Marrubium Vulgare Extract*, Squalane, Cera Alba*, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Citrus Medica Limonum Peel Oil*, Benzoic Acid, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Citral, Limonene, Linalool. * składniki z certyfikowanych upraw ekologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
szukaj w rosmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
szukaj w rosmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magcola
Ja polecam produkty colway. Sa to naturalne kosmetyki. Hitem jest kolagen naturalny, zywy biologicznie, ktory stymuluje produkcje naszego kolagenu. Polecam rowniez kapsulki doustne, ktore dzialaja kompleksowo nie tylko na skore ale rowniez na narzady wewnetrzne, kosci, miesnie, stawy. proponuje poczytac na temat produktow na stronie: http://colway.net.pl/ jakby ktos sie zdecydowal to prosze pisac na moj e- mail leonda1@wp.pl Obiecuje znizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
tzn balsam z aloesu jednak jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygrek1
Właśnie używałam restoraderm i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindsey79
ja rowniez stosuje balasam colwaya. Swietnie nawilza skore i jest bardzo wydajny. Jest na tyle rewelacyjny, ze uzywam go rowniez jako kremu na twarz. POLECAM. Ja juz nie bede szukac innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindsey79
Do magcola Ile znizki dajesz na produkty colwaya? Moja dystrybutorka wyjechala do UK wiec jesli dasz mi ciekawa oferte to na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
wrzućcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
używam szwedzki balsam z ikea bardzo wydajny i nie tłuści ubrania i tani polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
biały FA z zieloną herbatą jest super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
biały FA z zieloną herbatą jest super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magcola
Oto link do balsamu colwaya http://colway.net.pl/produkt-colway/balsam Do Lindsey Jasne, ze daje znizki. 10% na dzien dobry a jak ktos kupuje wiecej albo jest moja stala klientka to dalej znizam cene. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
a ile to cudo kosztuje i czy na pewno zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magcola
oto link do ceny http://colway.net.pl/cennik-detaliczny/5 Jest drogi ale jest wart swej ceny. Jest rewelacyjny i bardzo wydajny. Moge dac Ci 20 % znizki jakbys sie zdecydowala. Moj e-mail to leonda1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
do twarzy też sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
concordia, to cudo kosztuje dużo za dużo i na pewno NIE działa. Nie ma żadnych badań potwierdzających to działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×