Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

dojrzala... milo cie widziec..:) jak zyjesz po imprezce?:) mariusz... ja sie nigdzie nie wybieralam... :) ja tu w sumie caly czas bylam... :) no.. z malymi przerwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusz za dlugo cie nie bylo... :) Marfeusz przyprawia mnie o dreszcze... chyba ze lagi mi go wyrwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 zyje po imprezce ale niemrawo....i zbieram sie bo na pyszczek padam.... do zobaczenia wszystkim..... rozpustny...przeciez wiesz....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh widze ze niema tu miejsca dla mnie po tygodniowej przerwie...szkoda...ale coz trzeba zyc dalej...i szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 jestem jestem... jeszcze w pracy więc sama rozumiesz... muszę kontrolować... a tu patrzę że topic cały czas do przodu prze... poqweur092375 nie usychaj niczym kwiat...podleję Cię słowami... a Lagi mnie nie sprzedawaj tak łatwo... ja nie niewolnik... swoją wartość mam... chyba że będzie przejawiać takie zaiteresowanie... a Twoje poqweur092375 moją osobą osłabnie... wtedy może się zastanowię... a póki co krzycz... mój CI On:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Małgoś...obserwatorko jedna:) Trzeba być szczęśliwym i dawać szczęście innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur tak naprawde nie chce zadnego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×