Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

he he pokaz mi ta paleczke bo nie uwierze :P gdybym tu miala lozeczko odrazu bym do niego wskoczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chyba choruje :) po wczorajszej imprezie :) ale mysle ze jak sie zbierze do kupy to do nas wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po urlopie moje mile panie:D wrocilem wypoczety i pelen wigoru dla was;-) widze ze duzo tu sie pisalo ostatnio ale to dobrze. buziaki na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Arbajt, arbajt... co niektórzy;) Ja z chęcią bym wskoczył do łóżeczka z poqweur....;) też jestem niedospany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Morfeusz to masz to samo co ja...bo tez bym chetnie wskoczyl z nia do lozeczka chociaz nie koniecznie musi to byc lozko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TADAM!!!!!!!!!!! jestem........:D:D:D zyje \"ino nie do konca\":D:D:D Witam Was po weekendzie....:) poqweur092375 ...masz szczescie ze sie zreflektowalas na czas...lubie myslace kobiety...:D:D:D:D rozpustny...czy to znaczy ze \" wszystkie prawa zastrzezone\"....?...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrescie ktos ze starych znajomych si epojawil na poczatek maly dowcip - Dlaczego Kaczyńskich wożą w samochodach z czarnymi szybami? - Żeby nikt nie widział, że siedzą w fotelikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mam patent na wylacznosc...:)...to powinnam sobie chyba cos zastrzec...no nie...taki maly patencik...albo cos....:D hahahahaha....uwielbiam dowcipy o naszych braciszkach....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×