Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

a ja zbieram się do domku... zrobiłem co miałem zrobić... jeszcze dziś na basen... troszkę odstresować się... ;) poqwer... baw się dobrze i wypij moje zdrowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur...🖐️ widze że się wczoraj działo... impra na całego... moze teraz do mnie dołączysz pod prysznicem... zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej impreza byla.. ciezka :) i dzis ciezko mi sie mysli, zyje i oddycha :-o :D skorzystalabymz tego prysznica Morfeusz :) z milą checią :) sciagam ciuszki i juz lece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur...w końcu jesteś... a ja się niecierpliwiłem co z Tobą się dzieje... nawet na innym topie zacząłem dodawać wpisy... o tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3228301&start=30 poczytaj... myślę że Ciebie również zaiteresuje i zainspiruje muzyka jakiej słucham;) prysznic...hmm...teraz może wieczorową porą albo zaraz po powrocie do domu... i koniecznie głośniki w drzwiach wejściowych do łazienki... aby te rytmy też uczestniczyły w kąpieli...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przepraszam ze tak malusio sie dzis wpisuje :-o ide teraz do domku i tam juz sie rozluznie... :) nadrobie :) to jestesmy umowieni na wieczorna kapiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 ...hej hej...nie zniknelam wcale wcale...mam tylko dosyc duza imprezke w niedziele i w amoku logistycznym jestem...:D:D:D...musisz...musicie....mi to wybaczyc...:) wroce w niedziele wieczorem do grona zywych na kafeterii, do naszego topiku....:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie...dbaj o topik coby sie nie skonczyl......i...przytrzymaj dla mnie rozpustnego....ok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to udanej zabawy ci zycze :D ja w sumie nic nieobiecuje ale postaram sie go przytrzymac :) buzka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 dzieki...jak do niej dozyje...a jak przezyje to pozniej chyba l4 na dojscie do siebie....:P pozdrawiam buzka...i nie obiecuj...tylko Go przytrzymuj...of course jak Ci Morfi pozwoli....:D:D:D:D ale mu wyjasnij , ze dla mnie.....:) zmykam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie.... hmmm moze bileciki na rezerwacje na mnie zaczne wydawac? :P dojrzala - wiesz ze masz cos na ksztalt wylacznosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justforfun
pomyslalem sobie ze warto tu cos napisac, mile postacie tu pisuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się przywitać po weekendzie...a że pora jest późna to i zyczyć miłej nocki... Jutro ... tfu właściwie dziś o poranku rozruszamy tą budę;) Poqweur...całusek na dobranoc w czułko👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×